آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

فایلهای آموزشی مونتاژ دلتا پالس 3 تقدیم به کاربران گرامی

اتیلا

کاربر
2011-01-10
62
261
سلام به همه کاملا درسته فایل هگز هنوز منتشر نشده و فقط فقط فایل تو میکرو که توسط خود طراح پروگرام شده به فروش میرسه و هر کی هم بگه فایل را داره کلاه بردار و شیاد است ولی فایل دمو یا ازما یشی تو دو نسخه ترکی استانبولی و انگلیسی منتشر شده که دوستان میتونن تو صفحات اول که توسط اقای شمس گذاشته شده دانلود کنند

اتیلا

کاربر
2011-01-10
62
261
با سلا خدمت دوستان برایp5میتونید از 5 عدد میکرو سویچ که یک سر همشون به هم و با یک سیم به منفی12 وصل بشه و سر های باقی مانده هر کدام به 5 عدد باقیماند p5 وصل بشه

hadi-dindar

کاربر
2012-08-20
137
426
سلام دوستان

آقا من براي ساخت كوئل از كابل cat6 و كابل cst5-e
استفاده ميكنم

تو فروم هاي خارجي هم از اين كابل براي ساخت كوئل استفاده ميكنند
اما مشكلي كه من دارم اينه كه من اول كابل cat5e كرفتم و يك كوئل 40 سانتي باهاش كردست كردم

اما قبل از اينكه من رشته هاي درون كابل رو مثلا آبي رو به نارنجي بزنم و همينطور كه فقط در اخر دو رشته سيم لاكي داشته باشم وقتي من مثلا فقط اهم رشته آبي رو اندازه مي***م اهمش 1.7 اهم ميشه كه اكه 0.3 دهم هم ازش كم كنيم ميشه 1.4

و وقتي 8 رشته از اينا رو به هم وصل كنيم بايد 11.2 اهم كوئل داشته باشم

من حتي كابل cat6 tp-link هم خريدم اما مثل cat5-e بود اينم

لطفا منو كمك كنيد

اتیلا

کاربر
2011-01-10
62
261
با سلام خدمت دوستان اقای هادی شما سیمها را سری میکنید؟ در این صورت فرض براین که شما 8 سیم با رنگهای مختلف دارید و نیاز به دو سر خروجی دارید و رنگها مثلا 1 ابی 2 سبز 3 زرد 4 سفید 5سیاه6 بنفش 7خاکستری 8نارنجی به این صورت باید وصل کنی مثلا قرمزخالی سر اول انتهای قرمز به ابی ابتدای ابی به اتهای مشکی ابتدای مشکی به زرد انتهای زرد به سبز و همینطور و یک سر کابل را ابتدا و سر دیگر را انتها قرار میدهیم و توجه کنید که به صورت سری عمل می کنیم و اخرین سیم که باقی می ماند انتها است و سر دوم شماست و سعی کنید از جعبه های کوچک2.5*2.5 استفاده کنید و برای همه سیمها از وارنیک استفاده کنید تا سیمها به هم اتصال نکنند و برای کاهش نویز و سعی کنید از سیم رابط مناسب مثلاrg58یا کابلی که دارای مقاومت بسیار نا چیزی باشداستفاده کنید و کابل و دو سر سیم را قبل از درست کردن از سوراخهای جهبه رد کنید و بعد از اتمام کار و بعد از اطمینان چسب بزنید و تو جه کنید که کابهای خارج از جهبه چسب نزنید که باعث خشک شدن کابل و شکستن کابل میشود و نمی دونم متوجه شدید یا نه ؟بهتر از این نتونستم توضیح بدم موفق باشید

hadi-dindar

کاربر
2012-08-20
137
426
آقا يوسف منظور من اين هست كه من وقتي الان كابل cat6 tp-link حتي يك رشته از اون رو اهمشو اندازه ***ي ميكنم اهمش 1.7 اهمه

يعني من تو 5 متر از يك رشته مثلا رشته ابي كه اهمشو اندازه مي***يم 1.7 اهمه
كه خطلاي پروب ها هم اول كه اندازه كرفتم 0.3 بود

يعني تو هر 5 متر كابل تو فقط يك رشته از كابل من 1.4 اهم دارم
كه اكه 8 رشته باشه ميشه 10 اهم تقريبا دارم كه درست نيست

من كابل كت 5 هم داشتم و همين مدل بود اونم

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
این دستگاه هنوز دارای برنامه دمو هست و کامل نشده.در صورتی که به عنوان پروژه آزمایشگاهی تصمیم به ساخت دارید بد نیست

hadi-dindar

کاربر
2012-08-20
137
426
يعني چي جانم كه دمو هست

منظورتون برنامه هكزش هست ؟

خوب هكز هم دمو داره و هم اصلي كه روي پي اي سي فروش ميره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

mahdi8866

کاربر
2008-11-22
166
349
سلام mr metal
شما چرا انقدر اصرار به دمو بودن این فایل داری , عزیز من فایل رایگان یا همون هگز دمو توسط طراحش اقای حسین دمیر در داخل خود سایتشون گذاشتن اما فایل اصلی هگز بصورت هگز فروش نمیره چون این حتی یه مرغ هم میدونه که باید فایل هگز اصلیش رو روی میکرو بریزه ومیکرو رو قفل کنه اقای حسین دمیر هم فایل اصلی رو داخل میکرو pic18f4520 پروگرام کرده و جداگانه میفروشه این کار برای کسانی هست که میتونن از عهده مونتاژ کیت فلزیاب بربیان واطلعات الکترونیکشون وتجربه ساخت چند فلزیاب رو دارن (منظورم طراحی نیست) ولی برای عموم مردم که اصلا نمیدونن ای سی چی هست اقای حسین دمیر اماده دستگاه رو میفروشن خودم اوایل که به حسین دمیر ایمیل زدم گفت فایل اصلی که دارای همه عملکرد ها وکامل هست داخل میکرو pic پروگرام شده رو میفروشه وگفت فایل دمو رو چند روز بعد رو سایت میزاره البته ایمیلی که من زدم برای چند وقت پیش بود قبل اینکه فایل دمو رو بزاره

mahdi8866

کاربر
2008-11-22
166
349
یه چیزی هم درباره ماینر 4 بگم برید تاپیک اساس فلزیاب های pi درباره اش توضیح دادم , من به عنوان یه برنامه نویس بهتون ضمانت میدم برنامه ماینر 4 مشکل داره و کامل نیست لطفا اون pdf رو که تو تاپیک نکته برای فلزیاب هایی که از میکرو استفاده میکنند رو دانلود کنید و ببینید که طرف فایل هگز رو انالیز کرده وپیشنهاد میدم شما هم اینکار رو بکنید میبینید که یه بخشی از برنامه ها در اصل روتین ها حذف شدن و فقط نام لیبل زیر برنامه ای شون هست اگه اشتباه نکنم یه قسمتش مربوط به گراند و زرو یا رفرنس کردن در زمین ودر هوا است وغیره و خودم هم برنامه رو براش نوشتم باز هم از لحاظ برد خوب نیست در برنامه خود ماینر 15 تا سمپل گرفته اون وقت اون وضعیت تفکیکشه , در صورت که تو فلزیاب های دیگه با 3 یا 4 سمپل بهترین تفکیک رو ارائه میدن واینکه ads7816 یه 12بیت ری یل یا واقعی نیست با دقت adc میکرو تقریبا برابر ه ویخورده بهتره اینو بدونید برنامه نویسی مثل اقای fandy_f که فلزیاب chance و یا clone pi ها رو طراحی وبرنامه نویسی کرده که من شخصا قبولشون دارم وزبون برنامه نویسیشون اسمبلی هست از mcp3201 استفاده کرده میدونید چرا برای اینکه میدونه کیفیت انالوگ به دیجیتال های میکروچیپ خیلی با دقت وبا کیفیت وعملکرد خوبی داره حتی تو ورژن فکر کنم 8.4 هگز فلزیاب chance اومده بخاطر تقاضاهای زیاد برنامه رو طوری نوشت که بشه از ads7816 استفاده کنن ولی با نتایجی که داد دیگه بقیه ورژن هارو از ads7816 استفاده نکرد
حتی پالس دتکتور تو piu a4l که برای فلزیاب های فروشیش هست از ads7816 استفاده نمیکنه وigbt خودش یه مشکله برید از جناب mee بپرسید ماسفت بهتر از igbt عمل میکنه وغیره..... امید وارم راضی شده باشید
به نظر من دلتاپالس 3 از همه بهتره حتی با فایل دمو بهتره

اتیلا

کاربر
2011-01-10
62
261
با سلام خدمت دوستان دلتا پالس یک پروژه کامل و تایید شده است و از بدو اانتشار تا الان ورژنهای زیاده نیز ارایه شده که به قابلیتهای ان افزده نه به مفهوم رفع نقص یا تکمیل است و فقط فقط به قابلیت دلتا افزوده شده و الان هم اقای حسین دمیر میخوان برد اس ام دی را ارایه بدن د که انشا الله تو همین 10 روز میخوام برم ترکیه اگه بتونم تهیه اش میکنم تا روش کار کنم و در مورد ساخت دلتا3 من در خدمتم هر کمکی از دستم بیاد دریغ نمی کنم موفق باشید

بالا