آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

فایلهای آموزشی مونتاژ دلتا پالس 3 تقدیم به کاربران گرامی

hadi-dindar

کاربر
2012-08-20
137
426
سلام به همه دوستان برای ال سی دی که اقای شمس دیتا شیتس را گذاشتن یک ال سی دی متداول است که تقریبا در همه قطعات فروشی ها موجوده ولی برای مقاومت های مجهول میتونید از دو پتانسیو متر استفاده کنید و با کم و زیاد کردن میتونید وضوح را تنظیم کنید و در مورد چاپ با اتو بلی میتونید با اتو مدارو چاپ کنید به شرطی که از چاپگر جوهری و کاغد تقریبا روغنی استفاده کنید موفق باشید

ممنون یوسف خان
فقط پی سی بی یکم خط هاش نزدیک به هم هست و مشکلی پیش نیاره ؟

mahdi8866

کاربر
2008-11-22
166
349
سلام جناب اتیلا
بله , من اگاهی به تلورانس اهمتر وبرطرف کردنش رو داشتم , منظور من این بود که نوع سیم چی باشه, ایا از همین سیم های رشته ای افشان که از 0.5 تا 1میلیمتر که در سیمکشی های برق ساختمان و سیمکشی برق خودرو یا موتور سیکلت استفاده میشه با ید در سیمپیچ بکار ببریم یا نوع دیگه ای رو؟

اتیلا

کاربر
2011-01-10
62
261
سلام به همه دوستان برای سیم پیچ میتونید هم از سیم افشان نقره اندود وهم معمولی که قیمتش400تا300 تومان است استفاده کنید هم از سیم لاکی و در مورد سیم پیچ در سیم پیچ کوچک مناسب برای اشیا کوچک و در نتیجه کاهش برد را خواهیم داشت و بزرگ برای اشیا تقریبا برزگ مثلا10*10 ولی افزایش برد و بهترین سیم پیچ در نوع کوچک سیم پیچ فلت یا مسطح است که بهترین برد وبهترین جوابو میده و اگه مایل باشید من نحوه ساختش را هم توضیح میدم

اتیلا

کاربر
2011-01-10
62
261
سلام اقا هادی خطها زیاد هم نزدیک نیست و مشکلی پیش نمیاره من4سال قبل مدار ماینر را با اتو چاپ کردم که به مراتب خطهاش از دلتا3 نزدیک تر بود

hadi-dindar

کاربر
2012-08-20
137
426
سلام به همه دوستان برای سیم پیچ میتونید هم از سیم افشان نقره اندود وهم معمولی که قیمتش400تا300 تومان است استفاده کنید هم از سیم لاکی و در مورد سیم پیچ در سیم پیچ کوچک مناسب برای اشیا کوچک و در نتیجه کاهش برد را خواهیم داشت و بزرگ برای اشیا تقریبا برزگ مثلا10*10 ولی افزایش برد و بهترین سیم پیچ در نوع کوچک سیم پیچ فلت یا مسطح است که بهترین برد وبهترین جوابو میده و اگه مایل باشید من نحوه ساختش را هم توضیح میدم

سلام
ممنون داش یوسف

آره داداش اکه نحوه درست کردن سیم پیچ مسطح رو توضیح بدین ممنون میشیم
tashakorlar

mrmr16

کاربر
2010-08-08
89
303
سلام

آتلای عزیز .

شاعر بزرگوار در این گونه مواقع می فرماید : نیکی و پرسش .

دوست عزیز حتما توضیح بده

منتظریم

ممنون

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,055
19,293
تهران - ساوه
1.png
نوشته اصلی توسط yousef12
دستتون دردنکنه آقایsardarshams ولی اینهمه زحمت ودرد سر فقط برای یه
پروژه آزمایشی و دمو -اگه فایل اصلی hex رو هم دارین دریغ نفرمایید-با تشکر
از شما دوست عزیز.......
:thumbsup:
سلام
مطمئن باشید اگه فایل اصلی را داشتم دریغ نمی کردم فایل اصلی برنامه را با نام کاربری آتیلا داره که می فروشه

آتيلا

سلام sardarshams از بابت قرار دادن این فایل ها و اقعا متشکرم و من با حسین دمیر در مورد فروش فایل اصلی خیلی بحث کردم ولی متا سفانه حاضر به فروش فایل اصلی نشدند کاش میتونستم بخرم و واسه بچه های فروم قرار بدم ولی م و شما میتونید دلتا را بسازید و با فایل دمو راه اندازی کنید و بعدا اگه از دستگاه رضایت داشتین فایل اصلی را بخرید

با سلام و وقت بخير

توضيحات كامل در مورد اين فلزياب و كشور ساخت و عكسي به سايت ارسال شود

تا پيگيري فايل اصلي صورت گيرد

hadi-dindar

کاربر
2012-08-20
137
426
1.png
نوشته اصلی توسط yousef12
دستتون دردنکنه آقایsardarshams ولی اینهمه زحمت ودرد سر فقط برای یه
پروژه آزمایشی و دمو -اگه فایل اصلی hex رو هم دارین دریغ نفرمایید-با تشکر
از شما دوست عزیز.......
:thumbsup:
سلام
مطمئن باشید اگه فایل اصلی را داشتم دریغ نمی کردم فایل اصلی برنامه را با نام کاربری آتیلا داره که می فروشه

آتيلا

سلام sardarshams از بابت قرار دادن این فایل ها و اقعا متشکرم و من با حسین دمیر در مورد فروش فایل اصلی خیلی بحث کردم ولی متا سفانه حاضر به فروش فایل اصلی نشدند کاش میتونستم بخرم و واسه بچه های فروم قرار بدم ولی م و شما میتونید دلتا را بسازید و با فایل دمو راه اندازی کنید و بعدا اگه از دستگاه رضایت داشتین فایل اصلی را بخرید

با سلام و وقت بخير

توضيحات كامل در مورد اين فلزياب و كشور ساخت و عكسي به سايت ارسال شود

تا پيگيري فايل اصلي صورت گيرد

دوستان توجه داشته باشند که فایل هکز این فلز یاب به صورت تک دست هیچ کس نیست و فقط آقای حسین دمیر خودشان دارند

و ایشون فایل هکز رو که بر روی پی ای سی ریخته شده میفروشند
و ایشون پولی بابت این فایل هکز می***ند

برای خود ترکیه این پی آی سی 20 لیره و برای ایران با پول پست تقریبا 30 دلار هست

موفق باشید

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,086
25,067
44
Azarbayjan-Miandoab
سلام
فایل هگز به تنهایی دست هیچ کس نیست به جز سازنده دستگاه حسین دمیر ولی آیسی پروگرام شده را می تونید از آقای آتیلا که آدم مورد اعتمادی می باشد تهیه کنید که ایشون هم آیسیهای پروگرام شده را از خود حسین دمیر حضوری خریده اند با تشکر

100_4055.jpg

آخرین ویرایش:
بالا