آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عمل نکردن درب باز کن آیفون تصویری تابا 1070

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
دوست عزیز این زنر برای درباز کنه موقعی ک ولتاژ از ده ولت بیستر میشه رله عمل میکنه.ترانزیستورم توی تست بازر اتصال کوتاه رو نشون میشه نه اتصال بینهایت رو.
موفق باشید

با احترام .
تفاوت اتصال کوتاه و بینهایت در چی هستش ؟
ترانزیستور سالم عدد بالای ۵۰۰ یا ۶۰۰ داره ، اتصال کوتاه و یا بینهایت معمولا کمتر از ۵۰ .
ممنون میشم اطلاعات ناقص بنده رو تکمیل کنید .:perfect:

tabestan

کاربر
2007-07-02
10
4

پیوست‌ها

• 1.9 مگابایت بازدیدها: 96

tabestan

کاربر
2007-07-02
10
4
یه عکس از پشت گوشی برام بفرست. از جای سوکت ، چون دم دستم ندارم. نباید زنگ بخوره با جامپر کردن .!!!!!
اینم عکس از پشت گوشی . ترانزیستور هم فکر کنم خراب بود بردم جایی تست کرد حالا نمیدونم مشکل فقط همین ترانزیستور باشه یا جای دیگه هم دیود زنر هم رو برد تست کردم سالمه
با تشکر از توجه شما

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
ترانزیستور هم فکر کنم خراب بود بردم جایی تست کرد حالا نمیدونم مشکل فقط همین ترانزیستور باشه یا جای دیگه هم دیود زنر هم رو برد تست کردم سالمه
با احترام
شما مولتی متر دارید ؟ که اگه داشته باشید فقط کافیه ۳ پایه ترانزیستور رو با تست بیزر امتحان کنید . اگه هر کدوم از ۲ پایه ، بوق زد پس خرابه که اگه نباشه، مشکل از جای دیگه هستش . یا جامپر پشت مانیتور رو اشتباه زدید و یا مشکل از جای دیگه هستش. علی الحساب همین مورد رو چک کنید تا بعد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: tabestan

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
اینم عکس از پشت گوشی . ترانزیستور هم فکر کنم خراب بود بردم جایی تست کرد حالا نمیدونم مشکل فقط همین ترانزیستور باشه یا جای دیگه هم دیود زنر هم رو برد تست کردم سالمه
با تشکر از توجه شما

سیم زرد و قرمز رو باید جامپر کنید و لحظه ای . ( جهت یادآوری )
یه نفر هم کنار پنل باشه تا تست کنه که رله صدا میده یا خیر .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: tabestan
بالا