آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوالات قبل از خرید نرم افزار شمس کویر

با سلام خدمت دوست عزیز یه سوال داشتم میخواستم ببینم این نسخه نسخهی آزمایشی داره که نصب کنیم و در صورت تایید خرید کنیم چون من یه نرم افزار مدیریت تعمیر گاه دارم میخواستم ببینم کدوم کاملتره نسخه من سامان سیستم هست

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
با سلام
به دلیل مشکلات کرک شدن نرم افزار نسخه آزمایشی برای ان فراهم نیست ولی از تمامی قسمتهای مختلف نرم افزار در تاپیک فروش عکس هست و می توانید مشاهده بفرمایید. اگر در مورد امکانات خاصی هم سوال دارید بفرمایید.
من با نرم افزار سامان کار نکردم ولی ظاهرا کند است و سختی هایی دارد و قیمت آن نیز به مراتب بیشتر است. این نرم افزار با توجه به قیمت و سرعت خوب ان جزء نرم افزارهای خوب بازار می باشد

با تشکر

alpkings

کاربر
2013-12-02
41
60
سلام
یه سری قابلیت ها که انتظار دارم را میپرسم . کدوم را داره و کدوم را نداره
1 نصب روی شبکه و داشتن چند کاربر برای کار در چند بخش به طور مثال سخت افزار و نرم افزار و فروش
2ثبت تاریخ و زمان و نام تحویل گیرنده و ایراداتی که مشتری ذکر کرده و اینکه وارد کدام بخش از کار گاه شده
3 قابلیت ثبت اینکه قطعه قابل ارجاع به بخش های دیگر باشد
4 در هر بخش چه کاری روی قطعه صورت گرفته و با نگهداری زمان وتاریخ انجام ان خدمات
5 پس از آماده شدن قطعه در لیست قطعات آماده تحویل قرار گیرد و برای مشتری امگان ارسال اس ام اس داشته باشد
6 مسلما سابقه مشتری را نگه دارد
7 قابلیت چاپ رسید تحویل کالا برای مشتری و برچسبی برای چسباندن روی قطعه
8- قابلیت های مدیریتی مانند گذاشتن شرح وظایف روزانه برای پرسنل از طرف مدیریت و پیگیری انها و همچنین مشخص کردن انجام دادن وظایف از طرف پرسنل

بازم هست ولی تا همین جا کافیه
البته اینو بگم که من پست های قبلی را خوندم
ممنون اگه جواب بدید تا در صورتی که کمکی به ما بکنه که خرید کنیم.

ممنون

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام
یه سری قابلیت ها که انتظار دارم را میپرسم . کدوم را داره و کدوم را نداره
1 نصب روی شبکه و داشتن چند کاربر برای کار در چند بخش به طور مثال سخت افزار و نرم افزار و فروش
2ثبت تاریخ و زمان و نام تحویل گیرنده و ایراداتی که مشتری ذکر کرده و اینکه وارد کدام بخش از کار گاه شده
3 قابلیت ثبت اینکه قطعه قابل ارجاع به بخش های دیگر باشد
4 در هر بخش چه کاری روی قطعه صورت گرفته و با نگهداری زمان وتاریخ انجام ان خدمات
5 پس از آماده شدن قطعه در لیست قطعات آماده تحویل قرار گیرد و برای مشتری امگان ارسال اس ام اس داشته باشد
6 مسلما سابقه مشتری را نگه دارد
7 قابلیت چاپ رسید تحویل کالا برای مشتری و برچسبی برای چسباندن روی قطعه
8- قابلیت های مدیریتی مانند گذاشتن شرح وظایف روزانه برای پرسنل از طرف مدیریت و پیگیری انها و همچنین مشخص کردن انجام دادن وظایف از طرف پرسنل

بازم هست ولی تا همین جا کافیه
البته اینو بگم که من پست های قبلی را خوندم
ممنون اگه جواب بدید تا در صورتی که کمکی به ما بکنه که خرید کنیم.

ممنون

1- نسخه شبکه هم داره ولی 100 تومان هست
2- این امکانات رو داره و حتی اینکه کدوم کارشناس داره روش کار میکنه
3- متوجه نشدم غیر از بخش کارگاه مگه چه بخشی دارید؟
4- داره
5- وضعیت دستگاه که تعمیر شده نمیشه یا در حال تعمیر هست مشخص میشه. اما پیامک در این ورژن نمیفرسته. در ورژن بعدی اضافه میشه
6- هم سابقه دستگاه و هم سابقه مشتری را نگه میداره
7- داره در دو نسخه رسید چاپ میشه. برای دستگاه میتوانید فقط شماره رسید را با چسبهای کاغذی بچسبانید غیر از شماره رسید چیزی نیاز نیست
8- از برنامه 40 هزارتومانی توق دارید مدیریت پروژه انجام بده؟ برای مدیریت پروژه باید از برنامه جدایی استفاده کنید.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام.میخواستم بدون نرم افزار لایسنسی هستش یا نه نیاز به ریجیستر سالانه نداره؟

سلام
نه لایسنس داره مادام العمر هست ولی روی سه سیستم بیشتر نصب نمیشه. سخت افزار سیستم هم عوض بشه سریال عوض میشه. بعد از 3 سیستم هر سریال اضافه فعلا ده تومان هست.

mahamco

کاربر vip
vip
کاربر
2011-01-13
18
141
با سلام ایا نرم افزار قفل هم دارد اگه هارد فرمت شود ایا اطلاعات قبل از بین میرود یا نه؟

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام
بله نرم افزار قفل دارد و دو صورت تعویض هر یک از قطعات سیستم ، سریال عوض خواهد شد. همچنین در صورت پارتیشن بندی مجدد هارد نیز سریال عوض خواهد شد.
اما با فرمت کردن یک پارتیشن یا تعویض ویندوز سریال هیچ تغییری نمیکند. مگر اینکه ویندوز شما دستکاری شده باشد و کد متفاوت تولید کند. ویندوزهای سالم مشکلی نخواهید داشت.

در مورد اینکه هارد فرمت شود مسلما اطلاعات هارد هم پاک میشود ! متوجه سوال شما نشدم... ولی امکان تهیه پشتیبان وجود دارد و شما می توانید از اطلاعت خود پشتیبان تهیه و دوباره آن را به نرم افزار برگردانید
با تشکر

mehdi40

کاربر
2013-09-15
45
49
سیرجان
با سلام جناب مهندس نکویی چند سوال از خدماتتان داشتم
1 چه مدت طول می کشد نرم افزار از طریق ایمیل تحویل گردد که ارو و لوگو خودمان تحویل دهیم
2 ارم طراحی شده با چه فورمتی و چه اندازه ای باشد
3 ایا از این نرم افزار چند کاربر با چند رمز مختلف می تواند استفاده کنند با تشکر

afagh_elect

کاربر
2014-09-30
37
27
سلام آقای مهندس نکویی
ببخشید دو سوال داشتم
1) آیا تعداد قوانین ثابت است یا اینکه قابل افزایش است مثلا بتوانیم 10 یا 15 قانون تعریف کنیم
2)اگر در آینده نرم افزار آپدیت کلی یا جزئی شود برای کسانی که نرم افزار را دارند به چه صورت میشود رایگان است یا هزینه دارد یا تخفیف دارد و...

بالا