آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ردیاب fpl ساخت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

فریاد

کاربر
2009-07-03
7
20
سلام
دوست عزیز میشه این ردیابی رو که میگین یکم بیشتر در موردش توضیح بدین
قیمتش چنده کارایش چه طوره
ممنون

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
این ردیاب سیستم MFD بصورت دو پراب که به فاصله 50سانت از هم توی زمین میخوره و فرکانس فلز مورد نظر تو محیط پخش میکنه و آنتنها بصورت بیسیم رفلکس امواج میگیرند

izeh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-09
302
282
رد: پاسخ : ردیاب fpl ساخت ایران

من ایکسکروزر دارم خیلی عالیه الان 5-6ساله که دارمش البته سیگنال اچ دی را نمی گیره یه نمونه لبتابیش بود البته نه ایکسکروزر ولی اچ دی داشت

:11683::11683::11683:
ها.. ها....ها....
واقعا" خستگی از تنم در رفت با این پست

hadi-dindar

کاربر
2012-08-20
137
426
پاسخ : رد: پاسخ : ردیاب fpl ساخت ایران

:11683::11683::11683:
ها.. ها....ها....
واقعا" خستگی از تنم در رفت با این پست

نیمدونم چرا این پست رو اینجا دادن این آقا . داداش اینجا بحث ردیاب هست و صحبت از رسیور های لینوکسی و اچ دی نیست . ایکسروزر شرکت کره ای برای ***نده های ست هست که مدل های جدید مثل 420 و پلاس آن با ساپرورت واقعی سی سیکم بازار هستند .:11683:

دوستانی هم که خواستند از این تجهیزات چیزی خرید کنند میتوانند به من پیام خصوصی دهند و من کمک کنم در مورد خرید و جنس های بازار و .... . چون این فروم اکه چیزی در این باره نوشته نشه چون چیلتر میشه باید رعایت کنیم.

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
دوست من توی بازار MFDهای زیادی موجود هست که هرکدوم نوع ساختشون فرق میکنه شما چه برندی استفاده کردی؟ دستساز یا شرکتی؟

فریاد

کاربر
2009-07-03
7
20
سلام
دوستان این ردیاب fpl22 که معلوم شد اونجوری که در موردش تبلیغ کردن نیست و حتی سازندگانشون هم تو چند تا پست یه جورایی غیر مستقیم اعتراف کردن که ردیابشون خیل پر خطا بوده و اون حذف کنند گی که ازش انتظار داشتن خوب از اب در نیومد اکثر کسایی هم که حفاری کردن بنده خداها به جز ذرات چیزی نتونستن در بیارن
چند نفرم مدعی شدن که چیزی باهاش بیرون اوردنکه من بعید میدونم راست گفته باشن

حالا سازندگانش اومدن نقطه ضعفاشو گرفتن و چند تا مزیت دیگه هم بهش اضافه کردن و اسمشوfpl35 گذاشتن
و در مورد کارایش همه چیزو تو ضیح دادن که اگه درست باشه گفته هاشون و مثل قبلی با گذشت زمان معلوم بشه که این هم اونجور که تعریف میکردن نیست خیلی عالیه و خدا کنه که درست از اب در بیاد من واقعا از صمیم قلب این ارزو رو براشون دارم چون اگه درست از اب در بیاد مشکلات خیلیا حل میشه
و خیلیا که توان خریدن سیستمای گرونو ندارن با این مشکلاتشون حل میشه
من از اساتیدی که تو این زمینه ردیاب حرفه ای هستن و از الکترونیک سر رشته دارن خواهش میکنم بیان نظرشونو در مورد این سیستم جدیدشون بگن
که ایا یه همچین چیزی میتون درست از اب در بیاد و جواب بده .ایا همچین حذف کننده ای میتونه درست کار کنه
یا حذف کننده یه جور توهم بیشتر نیستشو با ردیاب در قبال ذرات و تشابه فرکانسی هیچ کاری نمیشه کرد و اینا همش تبلیعاته
ممنون میشم از اساتیدی که سر رشته دارن تو این زمینه بیان و راهنمایی کنن
ممنون

فریاد

کاربر
2009-07-03
7
20
والا دوست عزیز ما نه به کسی تهمت میزنیم نه قصد خراب کردن کسیو داریم یه پست زدیم که اساتید بیان نظرشونو بگن
خود شما هم اگه اشتباه نکنم با همین ردیاب خیلی جاها حفاری کردین و به جز ذرات چیزی بیرون نیاوردین تغصب و طرفداری جای خودش حرف حقم جای خودش

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
هیچ کدوم از سری fdl های تولید شده کارایی ندارند. قیمت ها هم با توجه به دستگاهی که ارائه شده بالاست. ردیاب های ساخت داخل هم وجود دارند که دارای کیفیت مناسب هستند اما نه این سیستمم ها و سیستم هایی که سایت هایی مانند tja777 و تیوا و ماورا و پرشین ارائه میدن. در چند جا گفتم باز هم میگم.برای خرید دستگاه بجز zond و Ebinger و tracer و garrett و minlab برای بقیه دستگاه ها نباید بیش از 3 میلیون هزینه کنید. از بین دستگاه های ارزان هم بهترین دستگاه هایی که حداقل من تابحال دیدم spectrom و gold box-pd100 و spoofer هستند که با قیمت کم(کمتر از 1.5 میلیون) کارایی بالا دارند.

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
پاسخ : رد: ردیاب fpl ساخت ایران

هیچ کدوم از سری fdl های تولید شده کارایی ندارند. قیمت ها هم با توجه به دستگاهی که ارائه شده بالاست. ردیاب های ساخت داخل هم وجود دارند که دارای کیفیت مناسب هستند اما نه این سیستمم ها و سیستم هایی که سایت هایی مانند tja777 و تیوا و ماورا و پرشین ارائه میدن. در چند جا گفتم باز هم میگم.برای خرید دستگاه بجز zond و Ebinger و tracer و garrett و minlab برای بقیه دستگاه ها نباید بیش از 3 میلیون هزینه کنید. از بین دستگاه های ارزان هم بهترین دستگاه هایی که حداقل من تابحال دیدم spectrom و gold box-pd100 و spoofer هستند که با قیمت کم(کمتر از 1.5 میلیون) کارایی بالا دارند.
mr metalشما خودتون چه دستگاه ردیابی را معرفی میکنید که تقریبا بشه راحت پیداش کردو وحذف ذرات هم داشته باشه و اصلا میشه به این شرکت هایه داخلی اعتماد کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا