آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

دیتاشیت و شناسایی جایگزین ایسی SMD

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
834
1,421
سلام
اگر NCP380HSNAJAAT1G پیدا نکردید؛ تصور می‌کنم از SY6280AAC هم بتونید استفاده کنید. تنها باید جای ۳ تا از پایه‌ها رو تغییر بدید.
NCP380HSNAJAAT1G <----- SY6280AAC
پایه‌ ۴ (EN) باید بیاد جای پایه ۳
و پایه ۳ (ISET) بره جای پایه ۵
اسکایتک هم SY6280AAC رو موجود داره.

پیوست‌ها

م ر پارس

کاربر vip
vip
کاربر
2015-08-15
108
65
کوهبنان کرمان
داداش برامن هم همین اتفاق افتاده فلش جریان زیادی کشید و همین ایسی سوخت میخواستم ببینم جواب ایسی رو پیدا کردی
تنها چیزی که در نت در موردش دیدم این بود

پیوست‌ها

• 118.1 کیلوبایت بازدیدها: 8

حمیدکیانی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
کاربر
سلام

ازاین مدل آی سی شبیه اون در پخش های متعددی استفاده شد
دربعضی ازمدلها باپیدانشدن این قطعه باجامپرکردن خروجی و ورودی دستگاه راه اندازی میشه
اگرگیرنیومد تست کنید

موفق باشید

م ر پارس

کاربر vip
vip
کاربر
2015-08-15
108
65
کوهبنان کرمان
سلام

ازاین مدل آی سی شبیه اون در پخش های متعددی استفاده شد
دربعضی ازمدلها باپیدانشدن این قطعه باجامپرکردن خروجی و ورودی دستگاه راه اندازی میشه
اگرگیرنیومد تست کنید

موفق باشید
چشم مهندس. چک میکنم و اطلاع میدم. سپاسگزارم از محبت شما

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
834
1,421
چشم مهندس. چک میکنم و اطلاع میدم. سپاسگزارم از محبت شما

سلام
همانطور که دوستان فرمودند؛ این امکان وجود داره که ۵ ولت ورودی و خروجی رو جامپر کنید تا کار راه بیفته؛ اما در صورتی که فلش مجددا آمپر بکشه؛ قطعا آیسی اصلی و مرکزی آسیب خواهد دید.
لذا به نظر بهتر هست ابتدا آیسی SY6280AAC رو با شرایطی که در پست ۱۱ عرض شد جایگزین کنید.
در حال حاضر اسکای‌تک ۲۱۷ عدد از این آیسی رو موجود داره. لینک مربوطه در پست ۱۱ قرار داده شد.

م ر پارس

کاربر vip
vip
کاربر
2015-08-15
108
65
کوهبنان کرمان
سلام
همانطور که دوستان فرمودند؛ این امکان وجود داره که ۵ ولت ورودی و خروجی رو جامپر کنید تا کار راه بیفته؛ اما در صورتی که فلش مجددا آمپر بکشه؛ قطعا آیسی اصلی و مرکزی آسیب خواهد دید.
لذا به نظر بهتر هست ابتدا آیسی SY6280AAC رو با شرایطی که در پست ۱۱ عرض شد جایگزین کنید.
در حال حاضر اسکای‌تک ۲۱۷ عدد از این آیسی رو موجود داره. لینک مربوطه رو در پست ۱۱ قرار دادم.
درود مهندس بله مشاهده کردم و حتما خریداری و اقدام به تعویض خواهم کرد. سپاس از شما

م ر پارس

کاربر vip
vip
کاربر
2015-08-15
108
65
کوهبنان کرمان
با درود مجدد
طبق فرمایش اساتیدم این ایسی SY6280AAC رو تهیه کردم و طبق اونچه که گفته بودن مونتاژش کردم اما متاسفانه به محض وصل کردن برق به پخش بعداز چند لحظه برق 5ولت ایسی افتاد. چک کردم دیدم پایه 1 یعنی مثبت با 2 منفی اتصال شده داخل ایسی. عکسهای طریقه نصب ایسی رو هم میگذارم.

پیوست‌ها

م ر پارس

کاربر vip
vip
کاربر
2015-08-15
108
65
کوهبنان کرمان
سلام
در حال حاضر اسکای‌تک ۲۱۷ عدد از این آیسی رو موجود داره. لینک مربوطه در پست ۱۱ قرار داده شد.
درود. استاد این ایسی 5 پایه رو طبق فرمایش شما موتتاژ کردم. متاسفانه جواب نگرفتم

م ر پارس

کاربر vip
vip
کاربر
2015-08-15
108
65
کوهبنان کرمان
با درود مجدد خدمت اساتیدم
امروز هم دقبقا طبق دیتاشیت دوتا ایسی، یکی از 6280 ها رو بجاش نصب کردم. اما در لحظه ی اول، داخل سوکت usb برق 5ولت رو داریم اما فورأ میسوزه

دراین نصب.
پایه 1 بجای پایه 6
پایه 2 بجای پایه 2
پایه 3 بجای پایه 5
پایه 4 بجای پایه 3
پایه 5 بجای پایه 1

متاسفانه نتیجه نگرفتم.

بالا