آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست مدار ردیاب انتنی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
s1 : کلید روشن و خاموش مدار
s2: در حالتی که قطع باشد جستجو بای طلا و در حالتی که وصل باشد جستجو برای نقره
s3: سیستم نمایش روشن بودن و شارژ باتری توسط ال ای دی D1 که وصل باشد یا نباشد فرقی ندارد
souare out و triangle out به جایی وصل نمی شوند و آزاد باشند.
r5 یک ولوم بگذارید که این ولوم قدرت دستگاه را تنظیم میکند
تشکر از زحمات دوست عزیز Mr MeTaLواقعا لطف کردید یه دنیا سپاس

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
با سلام وخسته نباشید جناب mr metalیه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید .ایا سیستم هایه ردیاب هم مثله سیستم های نقطه زن اندازه فلز تو کارشون تاثیر داره ؟یه جایی نوشته بود وخوندم که اندازه فلز تو کاره ردیاب ها تاثیر نداره مثلا یه انگشتری را چه تو عمقه یک متری باشه چه تو عمقه چهار متری باشه عملکرد دستگاه همونه وفرقی بحالش نمیکنه .ممنون میشم جوابه سوالما بدید.

En.dehghani

کاربر
2013-02-06
1
3
مدار ردیاب طلا رو میخواستم .
یکی از آشنایان که دکترای زمین شناسی از آمریکا داشت با یه مقدار جیوه و مس یه فلزیاب پاندولی آزمایشی ساخت که فکر میکنم با همون الگوریتم بشه فلزیاب (الکتروشیمیایی ) بدون دار ساخت ... دوستان هرکسی اطلاعاتی داره لطفا دریغ نکنه.

bantama

کاربر
2011-11-28
15
30
اين pcb با مدارهمخواني ندارد يا من بد متوجه شدم لطفا كمك كنيد

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
با سلام وخسته نباشید جناب mr metalیه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید .ایا سیستم هایه ردیاب هم مثله سیستم های نقطه زن اندازه فلز تو کارشون تاثیر داره ؟یه جایی نوشته بود وخوندم که اندازه فلز تو کاره ردیاب ها تاثیر نداره مثلا یه انگشتری را چه تو عمقه یک متری باشه چه تو عمقه چهار متری باشه عملکرد دستگاه همونه وفرقی بحالش نمیکنه .ممنون میشم جوابه سوالما بدید.

خیر تاثیری ندارد

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
MR METALعزیز سلام من مدار را ساختم ولی انتن ها هیچ حرکتی نمیکنن مدارم مطابق با شماتیک است میشه کمک کنید

در داخل منزل؟ ردیاب باید خارج از شهر و در منطقه وسیع باشد.
و اصولا نباید با فلزات جدید تحریک شود.
پالس خروجی را با اسکپ بگیرید بگذارید اینجا.

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
در داخل منزل؟ ردیاب باید خارج از شهر و در منطقه وسیع باشد. و اصولا نباید با فلزات جدید تحریک شود. پالس خروجی را با اسکپ بگیرید بگذارید اینجا.
mr metalعزیز مجددا سلام درمورد انتن ها باید شل باشند یا سفت دستشون باید عایق از تماس بدن باشد یا مشکلی ندارد

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
در داخل منزل؟ ردیاب باید خارج از شهر و در منطقه وسیع باشد. و اصولا نباید با فلزات جدید تحریک شود. پالس خروجی را با اسکپ بگیرید بگذارید اینجا.
ببخشید دوست عزیز اسیلوسکوپ برای اندازه گیری پالس خروجی ندارم راه دیگه ای نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا