آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تشریح کامل پورت usb

joojoo0065

کاربر
2007-08-12
75
298
bojnord
به به حالا که آقای kami_in2000 زحمت کشیدندو در مورد پورت usb این همه اطلاعات دادن من هم یه فایل واستون آپ کردم که پین های تمام پورت های کامپیوتر رو تشریح کرده-امیدوارم استفاده کنید:
http://rapidshare.com/files/289495003/Pc_Pinouts.zip.html

amir_1358

کاربر
2008-11-02
2
3
دوستان سئوالي داشتم كامپيوتر من هيچ نوع دستگاهي رو از طريق پورت usb نميشناسه و ارور no device يا unknown device ميده ميخواستم ببينم مشكل از چي ميتونه باشه ممنون اگر راهنمايي كنيد

آخرین ویرایش:

kami_in2000

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-02-04
558
2,880
QOM
دوستان سئوالي داشتم كامپيوتر من هيچ نوع دستگاهي رو از طريق پورت usb نميشناسه و ارور no device يا unknown device ميده ميخواستم ببينم مشكل از چي ميتونه باشه ممنون اگر راهنمايي كنيد

با سلام دوست عزیز با اینکه جای سوال شما اینجا نیست ولی مشکل شما از موارد زیر میتواند باشد :

شما باید موارد زیر را تک تک تست کرده و از سلامت آنها مطمئن شوید :

1-نصب مجدد ویندوز
2-مطمئن شوید که سیستم شما ویروس ندارد ( موارد زیادی دیده شده است که ویروس باعث اختلال در سخت افزار شده است ).
3- نصب مجدد usb های سیستم .
در صورت انجام موارد بالا اگر عیب شما نرم افزاری باشد ، رفع میشود.
ولی اگر سخت افزاری باشد :
1- تعویض کابل usb
2- در صورت نیاز تعویض پورت usb روی کیس .
3- اگر تعویض پورت usb هم جواب نداد ، تراشه i/o مادربردتون مشکل داره ، چون کنترل usb با تراشه i/o میباشد .( این در صورتی است که اغلب بیش از 1 پورت usb از کار میافتد ، معمولا در اثر خرابی این تراشه تمام پورت های usb از کار می افتند ) .

موارد فوق را چک کنید و نتیجه را ایندفعه در بخش خودش مطرح کنید تا نظم سایت هم بهم نخوره .
با تشکر .

pedram55

کاربر
2008-03-02
1
1
ایا میشه از USB port برق یه هارد PC را تامین کرد ؟
من یه هارد PC دارم که به لپ تاپ وصلش میکنم و از پاور اکسترنال برای برقش استفاده میکنم چون هارد را این طرف اوون طرف میبرم نمیخام پاورش را هم ببرم .
میخاستم ببینم میتونم از یه پورت USB دیگه برای پاور اوون استفاده کرد ؟
با تشکر

mehr negar

کاربر
2010-08-03
1
1
دلیل عدم شناسایی اجزای usbدرکامپیوتر

با سلام
دوست عزیز اگر وسیله موردنظربا متصل نمودن به کامپیوتر شناسایی نشد ولی با ریست کردن شناسایی شد وبعداز قطع ارتباط مشکل به قوت خود باقی بود ؟؟؟
نتیجه : اشکال در چیپی که مسئول کنترل است می باشد باید تعویض گردد که از نوسانات برق ناشی می شود.

بالا