آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات همکاران در نصب وراه اندازی سیستم های سانترال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
درود .همه سوکت های خط تلفن شهری استفاده شدند یا سوکت خالی هم دارید ? احتمالا میوفته روی شماره ورودی که خالیه
سلام
یکیش خالی هست ولی چکار کنم که بیفته روی همون ورودی هایی که خطوط داخلیها استفاده میکنن .

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
با کد پروگرم 400 وارد بشید . شماره سوکت خطی که خالی هست رو وارد کنید . با زدن دکمه auto ans حالت خط رو به disconect تغییر بدید . در آخر auto dial رو بزنید ذخیره بشه .

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
با کد پروگرم 400 وارد بشید . شماره سوکت خطی که خالی هست رو وارد کنید . با زدن دکمه auto ans حالت خط رو به disconect تغییر بدید . در آخر auto dial رو بزنید ذخیره بشه .
با سلام به مسعود عزیز

انجام میدم نتیجه را قرار میدم .

mster0072000

کاربر vip
vip
کاربر
اگه کسی کد های این دستگاه Amex 601 رو داره ممنون میشم بزاره تویه سایت -از اونجایی که خریدم 10 سال ژیش یه برگه دست نوسی کدهایی که لازم بود رو بهم داد اما گمش کردم متاسفانه
analog16.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: askari2

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
درود .دفترچه آلمانی دستگاه با کیفیت قابل خوندن موجود هست . اگه از دوستانتون کسی آلمانی بلد باشه میتونه قسمت های مورد نیاز رو براتون بخونه . چون خیلی امکانات نداره . در صورت نیاز اعلام کنید ارسال شود :)

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام اقا مسعود گل
درست شد .

manelii

کاربر
2015-01-01
1
1
سلام دوستان
من تقریبا از اول تا اینجا هر چی پست در مورد سانترال بودو خوندم ولی هیچ کدوم جواب مشکلم نبود.. من یه تلفن kx-dt333 پاناسونیک دارم و میخوام یه سری شماره روی پنل کنارش ست کنم برای دسترسی سریع منشی به شماره ها.... داخلیارو ست کردم ولی کدی که بتونم باهاش شماره موبایل و شماره شهرستان رو ست کنم بلد نیستم کسی میتونه راهنماییم کنه؟
قبلا از لطفتون سپاسگزارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: askari2

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
سلام دوستان
من تقریبا از اول تا اینجا هر چی پست در مورد سانترال بودو خوندم ولی هیچ کدوم جواب مشکلم نبود.. من یه تلفن kx-dt333 پاناسونیک دارم و میخوام یه سری شماره روی پنل کنارش ست کنم برای دسترسی سریع منشی به شماره ها.... داخلیارو ست کردم ولی کدی که بتونم باهاش شماره موبایل و شماره شهرستان رو ست کنم بلد نیستم کسی میتونه راهنماییم کنه؟
قبلا از لطفتون سپاسگزارم
درود . از این صفحه استفاده کنید . کلید 1 برای تعریف داخلی و کلید 2 برای تماس مستقیم با یک شماره مشخص هست.
http://www.key-comm.com/kxtda50100200-timechangefortelephonesystem-2.aspx

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا