آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك اعلام مشكلات تخصصي گوشي هاي نوكيا

نظرتون در مورد اين بخش چيه؟

• بيخوديه

رای: 0 0.0%
  • باشه نباشه سودي نداره

رای: 1 2.4%
  • لازمه

رای: 13 31.7%
  • خيلي لازمه...زياااااااد

رای: 27 65.9%

• مجموع رای دهندگان
    41
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

safye

کاربر
2008-11-01
431
1,862
33
ساري
دوستان امروز یه مشکل عجیب برام پیش اومد.....یه 1200 پیشم اومد که وقتی روشن میکنم موقع انتن هنگ میکنه....وقتی که بدون سیم روشن میکنم بعد از 1 دقیقه هنگ میکنه......وقتی که از قاب درش میارم درست میشه؟؟؟؟؟؟؟؟این دیگه اخر مشکلاس......همه چیشو چک کردم درست بود...میخواستم بدونم تا حالا کسی همچین مشکلی براش پیش اومده بود..؟؟؟

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
دوستان امروز یه مشکل عجیب برام پیش اومد.....یه 1200 پیشم اومد که وقتی روشن میکنم موقع انتن هنگ میکنه....وقتی که بدون سیم روشن میکنم بعد از 1 دقیقه هنگ میکنه......وقتی که از قاب درش میارم درست میشه؟؟؟؟؟؟؟؟این دیگه اخر مشکلاس......همه چیشو چک کردم درست بود...میخواستم بدونم تا حالا کسی همچین مشکلی براش پیش اومده بود..؟؟؟
با سلام دوست من ابتدا گوشي را با فايل 1110 يا 1112 اريز كامل كن سپس با اخرين ورژن فلش سپس pm و انلاك كن موفق باشي

safye

کاربر
2008-11-01
431
1,862
33
ساري
؟؟؟؟؟؟

با سلام دوست من ابتدا گوشي را با فايل 1110 يا 1112 اريز كامل كن سپس با اخرين ورژن فلش سپس pm و انلاك كن موفق باشي
دوست عزیز به مشکل خوب توجه کنید........

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
با سلام دوست من اون كاري كه گفتم انجام بده اگه نشد گوشي رو بدون ويبره -بازر تست كن و اگه ايراد رفع شد ببين كدوم قطعه اتصالي داره (ويبره يا بازر)جوابشو بده تا اگه نشد باز راهنمايي كنم موفق باشي

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
با سلام.
گوشیم n73 هستش.برنامه quickdata رو گوشیم نصب کردم داخل برنامه هم میره ولی عمل نمیکنه.لطفا کمکم کنید....
با سلام دوست من بايد نرم افزارهاي مخصوص ان 73 رو روي اين مدل نصب كني يا اينكه اخرين ورژن اين نرم افزار رو روش بريزي موفق باشي

moen7000

Banned
2008-05-28
589
1,379
www.irantk.info

دوست گرامی ابتدا گوشی را شستشوی کامل و هیت بدید اگه رفع نشد از فایل زیر استفاده کنید
بافلش کردن گوشی با این فایل که جای mcu انتخاب شده و فایل ppm , cnt ورژن 4.11 مشکل شما حل خواهد شد وسریال نیز تغییر خواهد کرد.

با این فایل دیگه نه مشکل هنگ نه خاموش و روشن شدن خود به خود و نه کنتاکت سرویس و نه عدم انتن دهی خواهید داشت

موفق باشید

MCU

tatu_love

کاربر
2008-11-02
31
144
russian
سلام به همه دوستان عزيز
من يه 6630 داشتم مجبور شدم rap3g و combo اونو تعويض كنم
حالا كه اين كارو كردم گوشي اين پيغام ميده
phone start-up failed.contact the retailer
من به كومبو شك دارم اما به تخصص شما هم احتياج دارم
راستي فلشم كردم جواب نداد باز همين طور بود
سريالم شده 12345....
كمكم كنيد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: miroo

alfa2005

کاربر
2009-04-20
1
1
دوستان عزیز سلام
من گوشی نوکیا 5610 دارم. چند روزی است که وقتی صفحات رو عوض می کنم صفحه گوشی مثل تلویزیون برفکی میشه و بعضی از وقتها هم هنگ میکنه. سرچ کردم ویروس نداشت نمی تونم reset کنم چون کد می خواد. لطفا" راهنمایی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: miroo

faraz_223

کاربر vip
vip
کاربر
2008-12-01
31
281
سلام دوستان ،یه گوشی 6300 اومده که مشکلش خاموش شدن موقع مکالمه بود ،دو بار باطریشو عوض کردم که خیالم از باطری راحت باشه،متوجه شدم شارژ ظاهری داره و عملا باطری رو مفید شارژ نمی کنه،روی تاوو کار کنم یا جایی رو اشتباه کردم ؟
قربون همتون:dast:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا