آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك اعلام مشكلات تخصصي گوشي هاي نوكيا

نظرتون در مورد اين بخش چيه؟

• بيخوديه

رای: 0 0.0%
  • باشه نباشه سودي نداره

رای: 1 2.4%
  • لازمه

رای: 13 31.7%
  • خيلي لازمه...زياااااااد

رای: 27 65.9%

• مجموع رای دهندگان
    41
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

moen7000

Banned
2008-05-28
589
1,379
www.irantk.info
با سلام
گوشی 5300 آنتن دهی ضعیف و پرش آنتن دارد.
ممنون از کمکتون

با سلام

احتمالا پایه های روی برد به مدار انتن خوب اتصال نمیکند انها را تمیز و یک لحیم کاری بکنید اگر بازم پرش داشت روی pf هیت بگیرید اما قبل از هیت دادن با مشتری هماهنگ کنید که ممکنه انتنش کلا بپره

موفق باشید

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
دوست عزیز به احتمال زیاد تغذیه شما اسیب دیده...روی تغذیه یه هیت نرم بگیرید..اگه نشد عوض کنید
با سلام دوست من اين مدل يك ايسي تغذيه نداره كه شما فرمودين هيت بگير بلكه بايد ايسي هاي retuو tahvo رو ريبال كند كه احتمالا درست ميشه

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
با سلام

احتمالا پایه های روی برد به مدار انتن خوب اتصال نمیکند انها را تمیز و یک لحیم کاری بکنید اگر بازم پرش داشت روی pf هیت بگیرید اما قبل از هیت دادن با مشتری هماهنگ کنید که ممکنه انتنش کلا بپره

موفق باشید
با سلام دوست من ابتدا با اخرين ورژن فلش و اگه باز هم نشد علت بوجود امدن اين ايراد چه بوده و اگه اطلاعات كافي از نهوه پي ام زدن اين سري يعني bb5داري يك پي ام بزن اگه اطلاع و اگاهي نداري اين كار رو نكن بگو تا مراحل بعدي رو بگم

safye

کاربر
2008-11-01
431
1,862
33
ساري
باسلام

دوستان یه گوشی 1200

سیم کارت رو نمیشناسه ومیزنه

اینسرت سیم کارت

لطفا راهنمایی

باتشکر.

سلام علی اقا ........اول نرم افزاری چک کنید.... نشدسوکت سیم کارتو چک کن که لحیم سردی نداشته باشه....بعد ایسی سیمو چک کن:shalagh:

moen7000

Banned
2008-05-28
589
1,379
www.irantk.info
باسلام

دوستان یه گوشی 1200

سیم کارت رو نمیشناسه ومیزنه

اینسرت سیم کارت

لطفا راهنمایی

باتشکر.

با سلام

از عکسهای زیر کمک بگیرید

موفق باشید

پیوست‌ها

• 40.7 کیلوبایت بازدیدها: 235
  • 26.5 کیلوبایت بازدیدها: 232

ALI.RISIVER

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
774
1,839
USA
WWW.ALIRISIVER.TK
باسلام​

دوستان یه گوشی 1200​

سیم کارت رو نمیشناسه ومیزنه​

اینسرت سیم کارت​

لطفا راهنمایی​

باتشکر.​
با سلام اگر با تعویض esd مربوط به سیم کارت مشکل رفع نشد سوکت سیم هم تعویض کنید در نهایت ممکن مسیر bis مشکل داشته باشد حتی مربوط به باتری هم می تواند باشد که توسط منبع تغذیه یا باطری دیگر ی هم می توانید تست کنید موفق باشید

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
سلام علی اقا ........اول نرم افزاری چک کنید.... نشدسوکت سیم کارتو چک کن که لحیم سردی نداشته باشه....بعد ایسی سیمو چک کن:shalagh:
با سلام دوست من ربطي به فلش نداره شما قبل از هر كاري شيلد لولايي روي سيم رو يك كم تاب بديد و قسمت قفل اون رو به سمت بيرون انعتاف بديد و مجدد تست كنيد اگه با اين هم نشد ايسي سيم رو تعويض كنيد اگه باز هم نشد ديگه نميشه ارزش نداره

safye

کاربر
2008-11-01
431
1,862
33
ساري
با سلام دوست من ربطي به فلش نداره شما قبل از هر كاري شيلد لولايي روي سيم رو يك كم تاب بديد و قسمت قفل اون رو به سمت بيرون انعتاف بديد و مجدد تست كنيد اگه با اين هم نشد ايسي سيم رو تعويض كنيد اگه باز هم نشد ديگه نميشه ارزش نداره
دوست عزیز من شخصا چند 1200 که مشکل insert simداشتن رو با فلش برطرف کردم .....شمام..............................................

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
دوست عزیز من شخصا چند 1200 که مشکل insert simداشتن رو با فلش برطرف کردم .....شمام..............................................
دوست من در الكترونيك خيلي چيزها ممكن و غير ممكن هست من شخصا با اين مورد بعد از 13 سال كار برخورد نكردم و به تجربه شما هم احترام ميگذارم موفق باشيد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا