آی پی امداد
abtahi

انا لله و انا الیه راجعون درگذشت استاد غزال

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,193
3,218
32
بنده متن می نویسم روی متن بنده حساس نباشید از تکرار بی هدف بیزارم چون از دل و جان بر واقعیت در نهایت حقیقت می نویسم
برای کاربر جماعت هیچ سئوالی رو استاد غزال بی جواب نگذاشتند جالب این جاست تاپیکی ناتمام از ایشون نیست خیلی جالبه
و تعجب انگیزه عمیق تر فکر کنید متوجه می شوید که استاد لنگه و مشابه همانند خود نداشتند

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
960
8,902
استان مرکزی-اراک
درود بر همکاران عزیز
چند روزیست خبر درگذشت استاد بی بدیل الکترونیک مهندس حسن کمالی را دریافت کردم .
بسیار بسیار متاثر شدم . با چشمانی اشکبار چند خطی بیاد ایشان می نگارم تا آرامشی گیرم .
آنکه به من چیزی آموخت مرا بنده خود کرد و من استاد خود را در قید حیات ندارم . دوست دارم کلماتی را در بزرگی و منش ایشان بگویم اما کلام قاصر است از این همه بزرگی و متانت .
بارها و باره با دوری راه نزد این بزرگوار رفتم و چندین کار مشترک با هم انجام دادیم . مردی بزرگوار متخصص و مهمان دوست .
بسیار ارتباط نزدیکی با ایشان داشتم اما در چند ماه گذشته به دلیل مسافرتهای اینجانب کمتر در حضور استاد بودم و بارها نیز تماس گرفتم و شماره ایشان پاسخگو نبود . احتمال دادم که حسب صحبتهای قبلی فی مابین مشگل بیماری ایشان حاد شده باشد که شنیدن این اتفاق دگرگونم کرد .
حتما حسب قرار با عزیزان نزد بازماندگان ایشان رفته و پیام همه دوستان را به نمایندگی منتقل خواهیم کرد .
هنوز هم نبودنش را باور ندارم .
او برای ما همیشه زنده است .
بسان آن شعر شاعر نامی سعدی بزرگوار (سعدیا مرد نکو نام نمیرد هرگز مرده آن است که نامش به نکویی نبرند )
تلنگری است که قدر یکدیگر را تا زنده ایم بدانیم باشد که بقیه اساتید و بزرگان این سایت وزین زنده باشند و سلامت .
برای یکایک آنان سلامتی و پیروزی و موفقیت آرزومندم
خاطرات از این استاد زیاد است اما احساسم این است که با خواندن پستهای ایشان هیچگاه مرگ ایشان برایم متصور نخواهد شد .
روحش شاد یادش گرامی
سلام
دوست عزیز حتما سلام همه ما رو خدمت خانواده محترمشون برسون و از قول همگی تسلیت بگو.
میشه بگید کدوم شهر و منطقه بودن؟

بالا