آی پی امداد
abtahi

انا لله و انا الیه راجعون درگذشت استاد غزال

rezanurse826

کاربر vip
vip
کاربر
2009-01-05
1,132
1,719
گلچین روزگار واقعا خوش سلیقه است .
آدم خوبها عمر گل دارند ولی خاطره ها با آنها همیشه ماندگار است .
استاد غزالی و آقای رییسی و عبدالهیان و آقای آل هاشم و همراهان ، خبرهایی بود که تا چند وقت نمی توانم لبخند به لبم برسانم .
به جامعه فهیم و ایرانی و دوستداران آن عزیزان تسلیت عرض می نمایم .
بخصوص جامعه مهندسین محترم و گرامی .

amixxx

کاربر
2024-04-18
2
3
اصفهان
خبر درگذشت همکار ارجمند جناب اقای حسن کمالی با کاربری استاد غزال یکی از مدیران و‌استادان بزرگ irantk خدمت همکاران تسلیت میگویم ، امروز خانواده بزرگ irantk با اندوه بسیار به سوگ این استاد ارجمند، نشسته است. وی در اوج ثمربخشی و خدمت به جامعۀ تعمیرکاران آسمانی شد و همۀ همکاران ، کاربران انجمن ، آشنایان و دوستان را در بهتی غریب فرو برد.
یاد و خاطرۀ این استاد مهربان و عزیز سفر کرده را گرامی می‌داریم و از درگاه خداوند متعال، بخشش و رحمت الهی برای ایشان و صبر و بردباری به خانواده محترم آن یار سفر کرده مسئلت می نماییم.
انجمن تعمیرکاران ایران
مشاهده فایل‌پیوست 215373

مشاهده فایل‌پیوست 215374

amixxx

کاربر
2024-04-18
2
3
اصفهان
اندوه ما در غم از دست دادن
آن عزیز بزرگوار در واژه ها نمی‌گنجد.
تنها می توانیم از خداوند صبری عظیم برای خانواده ایشان و طلب روحی شاد و در آرامش برای آن مرحوم طلب کنیم.

saeid4964

کاربر vip
کاربر
2019-10-03
8
6
خبر درگذشت همکار ارجمند جناب اقای حسن کمالی با کاربری استاد غزال یکی از مدیران و‌استادان بزرگ irantk خدمت همکاران تسلیت میگویم ، امروز خانواده بزرگ irantk با اندوه بسیار به سوگ این استاد ارجمند، نشسته است. وی در اوج ثمربخشی و خدمت به جامعۀ تعمیرکاران آسمانی شد و همۀ همکاران ، کاربران انجمن ، آشنایان و دوستان را در بهتی غریب فرو برد.
یاد و خاطرۀ این استاد مهربان و عزیز سفر کرده را گرامی می‌داریم و از درگاه خداوند متعال، بخشش و رحمت الهی برای ایشان و صبر و بردباری به خانواده محترم آن یار سفر کرده مسئلت می نماییم.
انجمن تعمیرکاران ایران
حضرت علی(ع) می فرمایند:
«مَن‏ عَلّمني‏ حَرفاً، فقد صَيَّرني عبداً»
هر کس کلمه ای به من بیاموزد مرا بنده خود کرده است.
و من از آقای کمالی (استاد غزال دوست داشتنی) آموختم.
ایشان با صبر و بیانی شیوا و تسلط بر مباحث، خانواده irantk را راهنمایی میکردند.
روحش شاد و یادش گرامی

آخرین ویرایش:

sonysony

مدیر تعمیرات تخصصی صوتی و تصویری
مدیر تالار
2012-09-20
1,302
7,010
تهران
درود بر همکاران عزیز
چند روزیست خبر درگذشت استاد بی بدیل الکترونیک مهندس حسن کمالی را دریافت کردم .
بسیار بسیار متاثر شدم . با چشمانی اشکبار چند خطی بیاد ایشان می نگارم تا آرامشی گیرم .
آنکه به من چیزی آموخت مرا بنده خود کرد و من استاد خود را در قید حیات ندارم . دوست دارم کلماتی را در بزرگی و منش ایشان بگویم اما کلام قاصر است از این همه بزرگی و متانت .
بارها و باره با دوری راه نزد این بزرگوار رفتم و چندین کار مشترک با هم انجام دادیم . مردی بزرگوار متخصص و مهمان دوست .
بسیار ارتباط نزدیکی با ایشان داشتم اما در چند ماه گذشته به دلیل مسافرتهای اینجانب کمتر در حضور استاد بودم و بارها نیز تماس گرفتم و شماره ایشان پاسخگو نبود . احتمال دادم که حسب صحبتهای قبلی فی مابین مشگل بیماری ایشان حاد شده باشد که شنیدن این اتفاق دگرگونم کرد .
حتما حسب قرار با عزیزان نزد بازماندگان ایشان رفته و پیام همه دوستان را به نمایندگی منتقل خواهیم کرد .
هنوز هم نبودنش را باور ندارم .
او برای ما همیشه زنده است .
بسان آن شعر شاعر نامی سعدی بزرگوار (سعدیا مرد نکو نام نمیرد هرگز مرده آن است که نامش به نکویی نبرند )
تلنگری است که قدر یکدیگر را تا زنده ایم بدانیم باشد که بقیه اساتید و بزرگان این سایت وزین زنده باشند و سلامت .
برای یکایک آنان سلامتی و پیروزی و موفقیت آرزومندم
خاطرات از این استاد زیاد است اما احساسم این است که با خواندن پستهای ایشان هیچگاه مرگ ایشان برایم متصور نخواهد شد .
روحش شاد یادش گرامی

سلطانیان50

VIP PLUS
VIP PLUS
کاربر
2019-04-21
46
102
52
انجمن تعمیرکاران ایران
مشاهده فایل‌پیوست 215373

مشاهده فایل‌پیوست 215374
با سلام وعرض تسلیت به خانواده محترم ایشان وتمامی همکاران گرامی انشاالله روحشان قرین رحمت الهی باشه

اراد 1234876

کاربر vip
کاربر
2016-10-03
19
13
انجمن تعمیرکاران ایران
مشاهده فایل‌پیوست 215373

مشاهده فایل‌پیوست 215374

بالا