آی پی امداد
abtahi

انا لله و انا الیه راجعون درگذشت استاد غزال

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,833
7,813
جنت شهر
خبر درگذشت مرحوم آقای حسن کمالی (استاد غزال )موجب تأثر خاطر همه همکاران و علاقه‌مندان آن فرهیخته گرانقدر شد. هجران چنین شخصیت ارزنده‌ای که قسمتی عمر پر برکت خود را صرف آموزش و راهنمائی همکاران در این سایت کردند بسی گران و جانکاه است.
اینجانب ضایعه درگذشت آن فقید سعید را به خانواده سوگوار ایشان و انجمن تعمیر کاران تعزیت و تسلیت عرض می‌نمایم و علو درجات و آرامش روح آن مرحوم مغفور را از خداوند مهربان درخواست دارم.

آخرین ویرایش:

aisam

VIP PLUS
VIP PLUS
کاربر
2008-11-30
454
6,277
استاد غزال عزیزم
در فراق دوستان ویاران خود غزل خداحافظی سر دادی
وجامعه بزرگ تعمیرکاران و علمی کشور را در غم فرو بردی
این حق تو نبود
تو باید می ماندی
امثال تو انگشت شمارند و جبران فقدان غیر ممکن
هرچند از نزدیک دیدار حاصل نشده بود
اما در قلب من و هزاران از دوستان جا داشتی
اما سعی میکنم باور کنم که دیگر در جمع ما نیستی
بی اختیار اشکهایم جاری شد
با قلبی شکسته
به تمام دوستان و همکاران این ضایعه فقدان
مرد علم و عمل را تسلیت میگویم
روحشان شاد یادشان گرامی
🖤🖤🖤

zizu.zmr

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2011-09-30
228
483
قم
الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انّا لله و انّا الیه راجعون
خدایش بیامرزد. روحشون شاد. واقعا انسانی فرهیخته مردم دار، بزرگوار صبور و دلسوز بودند

بارها و بارها شاهد این بودم که با سعه صدر برای اعتلاء و ارتقاء دانش فنی علاقمندان الکترونیک وقت میگذاشتند حتی کسانی که مبتدی بودند را مورد لطف و توجه خودشون قرار می دادند. ایشان نمونه بارزی از کسانی بودند که زکات علم خود را بی هیچ چشم داشتی به دیگران می آموختند. از خداوند متعال علو درجات را برای آن مرحوم مغفور و صبری جزیل را برای بازماندگان و دوستدارانش مسئلت دارم.

با ذکر فاتحه ای قدردان حق ایشان بر خود باشم.

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,028
106,658
با سلام:
فقدان استاد ضایعه بزرگی هست این چنین استاد صبور با متانت و معلم علم و اخلاق را از دست دادیم از درگاه ابدیت ارزوی بهشت برین را در حق ایشان و صبر جزیل به خانواده (شخصی فقید) و (خانواده بزرگ ایران تی کی)ارزومندم

بالا