آی پی امداد
abtahi

ارور p1کولر گازی اینورتر ۱۸۰۰۰ مدل tcl

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
130
51
درود به همه اساتید
کولر تازه خریداری شده در شروع ارور p1میده یعنی پایین و یا بالا بودن ولتاژ ورودی.ولی در ساعات مختلف ولتاژ اندازه گیری شده بین 210تا220است.کابل ۶ و یک تکه و با فاصله کم.لطفا راهنمایی بفرمایید. . سپاسگزارم

سلام نوسانات برق

پیوست‌ها

• 68.7 کیلوبایت بازدیدها: 36
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پاپ

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
130
51
درود سپاسگزارم بله مشکل ولتاژ ورودی است.ولی
استاد ولتاژ ورودی کولر گازی در تمام ساعات مختلف چک شده مشکل نداره.حتی یک استابلایزر سر راه قرار دادیم مشکل حل نشد.بنظر شما کجا باید چک شود . کولر اسپلیت جی پلاس ۱۸۰۰۰

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
130
51
سلام خدمت شما دوستان مشکل کولر گازی همچنان پابرجاست در اولین نصب ارور p1میده همانطور که دوستان زحمت کشیدن ارور ولتاژ ورودی است ولی ولتاژ تست شده مشکلی نداره و حتی یک ترانس فاراتل در ورودی قرار دادیم مشکل حل نشد.اگه دوستان راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم
دوستان کولر از کارتن در آورده نصب شده ارور p1 میده

پیوست‌ها

devil1

کاربر vip
کاربر
2012-12-09
3
1
دوست عزیز فاز و نول رو درست نصب کن و ارت دستگاه رو حذف کن مشکلت برطرف می شه

• Like

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-03-31
882
1,740
استان گلستان
درود به همه اساتید
کولر تازه خریداری شده در شروع ارور p1میده یعنی پایین و یا بالا بودن ولتاژ ورودی.ولی در ساعات مختلف ولتاژ اندازه گیری شده بین 210تا220است.کابل ۶ و یک تکه و با فاصله کم.لطفا راهنمایی بفرمایید. . سپاسگزارم
با سلام و درود، این چنین مشکل ها بعد نصب به شکل غیرصحیح اتفاق میوفته، علاوه بر گفته دوستمون، در نظر داشته باشید ارتباط بین یونیت داخلی و خارجی رو با کابل شیلد دار برقرار کنید.

• Like

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
130
51
بسیار بسیار سپاس بعد از ارور مشتری با فروشنده تماس گرفته بود و فروشنده گفته بود کابل شیلدار باشه. ولی با تعویض کابل مشکل همچنان پابرجا بود.
در اسرع وقت هم فاز و نول چک میشه و هم ارت قطع میشه و نتیجه خدمت شما اساتید اطلاع میدم ممنونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007

Mahdi neda

کاربر vip
کاربر
2016-08-28
155
371
سلام و عرض ادب
مولتی متر رو روی ولتاژ دی سی قرار دهید و روی پایه های خازن های بزرگ بزارید سپس برق دستگاه را وصل کنید و نتیجه رو اعلام کنید.
فقط قبلش روی خازن ها ولتاژ گیری کنید که خازن ها هیچ ولتاژی نداشته باشد.

• Like

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
130
51
سلام خدمت همه عرض ادب بسیار سپاسگزارم
دوستان برد دادم نصاب نصب کنه. و کابل شیلد بندازه و سیم ارت خارج کنه و نتیجه اعلام میکنم خدمتتان.
ضمن استاد فرموده خازن صافی ولتاژ بگیرم ممکنه کولر تازه خریداری شده خازن صافی ایراد داشته باشد.بنظر شما نمیشه با LCR متر خازن های صافی تست کرد یا حتما برم روی دستگاه ولتاژ گیری کنم لطفاً بفرمایید ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007

Mahdi neda

کاربر vip
کاربر
2016-08-28
155
371
من نگفتم خازن خراب هست یا نیست
گفتم این کار رو انجام بدین که ببینیم مشکل مربوط به کدوم قسمته.
وقتی ارور ولتاژ میده حتما مربوط به برق ورودی نیست.
کابل شیلد هم مربوط به این قضیه نمیشه.

بالا