آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

کمک در شناسایی این قطعه

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
812
1,371
ایسی شش پایه اس ام دی wb4ng اطلاعاتی دارند کنورتور DC هست بوست هست یا باگ

سلام
بهتر بود تاپیک جدید میزدید. با این حال ابتدا نکات بیان شده در پست ۲ رو مطالعه کنید و اگر از اون طریق به نتیجه نرسیدید؛ تصویر واضح از خود قطعه و تصویر کلی از پشت و روی برد بذارید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

آخرین ویرایش:

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
679
602
سلام مجدد حضور دوستان عزیز
من شهرستان هستم و الان فروشنده به من A6168 داده میگه مشکل حل میشه دوستان عزیز نظرشون همینه ؟

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
812
1,371
سلام مجدد حضور دوستان عزیز
من شهرستان هستم و الان فروشنده به من A6168 داده میگه مشکل حل میشه دوستان عزیز نظرشون همینه ؟

سلام
کد A6168 رو نتونستم تو سایتها پیدا کنم. فقط یکی از فروشندگان این کد رو برابر با MT2492 دونسته بود.
اگر این پارت نامبر درست باشه؛ پینهای اون با قطعه شما هم‌خوانی نداره.
تصویر و اطلاعات این قطعه رو میذارم؛ تطبیق بدید و صحت سنجی بفرمایید.

Screenshot_۲۰۲۳۰۹۲۷-۱۲۱۹۳۹_Chrome.jpg

Screenshot_۲۰۲۳۰۹۲۷-۱۲۲۴۲۸.jpg

پیوست‌ها

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
679
602
با سلام و عرض ادب
شرمنده حوصله و سن من برای تطبیق پین ها نمیگنجه فقط میتونم بگم تصویر ی که از رگلاتور A6168دادید دقیقن همونه که من خریدم و خب شما میفرمایید تطابق نداره دیگه پس باید بگردم دنبال یکی از همون آی سی هایی که شما معرفی کردید

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
با سلام و عرض ادب
شرمنده حوصله و سن من برای تطبیق پین ها نمیگنجه فقط میتونم بگم تصویر ی که از رگلاتور A6168دادید دقیقن همونه که من خریدم و خب شما میفرمایید تطابق نداره دیگه پس باید بگردم دنبال یکی از همون آی سی هایی که شما معرفی کردید
دوست عزیز
نمیخواد دنبال این قطعه باشید به سختی گیر میاد و پیدا هم بکنید اون کیفیت لازم رو ندارن یا سالم نیستند به قول معروف شانسی هستند برای من تا حالا اینجوری بوده
شما اول رگولاتور یا ای سی خراب رو از برد جدا کنید سپس چک کنید قطعه خراب یا مشکوک توی برد نباشه بعد به سلف کنار رگولاتور یه ولتاژ 3.3 بدید ببینید عکس العمل مودم چیه و اعلام کنید

آخرین ویرایش:

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
812
1,371
با سلام و عرض ادب

سلام
در کنار نظر جناب hanirayan فروشگاه جناب زارع مدل MP2470 رو موجود داره.

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
679
602
سلام
بله چشم ضمن تشکر اطلاع میدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
679
602
دوست عزیز
نمیخواد دنبال این قطعه باشید به سختی گیر میاد و پیدا هم بکنید اون کیفیت لازم رو ندارن یا سالم نیستند به قول معروف شانسی هستند برای من تا حالا اینجوری بوده
شما اول رگولاتور یا ای سی خراب رو از برد جدا کنید سپس چک کنید قطعه خراب یا مشکوک توی برد نباشه بعد به سلف کنار رگولاتور یه ولتاژ 3.3 بدید ببینید عکس العمل مودم چیه و اعلام کنید

سلام
بله چشم ضمن تشکر اطلاع میدم
سلام
سلام بله من ۱۴۷۰رو از آقای زارع خریدم و هنوز بدستم نرسیده تشکر

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
679
602
سلام
با سلام من رگولاتور mp1470 رو خریدم ولی پین یک اون معلوم نیست دوستان کمک میکنید
سلام

پیوست‌ها

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
679
602

پیوست‌ها

بالا