آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک در خصوص نرم افزار فلزیاب

farzadkavac

کاربر
2020-04-13
24
0
خوب بزرگوار خودتون نوشتین که نوشته برای ویندوز ایکس پی ویاویندوز7سی ودوبیتی ،احتمال کارکردن روی ۶۴بیتی زیاده،پس بهتره روی یکی ازاون دوتا چک کنی.
ضمناازسلامت کابل یواس بی وارتباط بامیکرودرداخل وسیلت خصوصامسیردیتا(RxوTx )مطمئن شو.
راستی اگه ممکنه شماره ایسی های استفاده شده رو نگاه کن ببینم نزدیک به کدوم مدل دیگه است.
سلاو ارادت

چشم الان مشغول نصب xp هستم
چون روی ویندوز ۷ هم جواب نداد

در خصوص شماره آی سی شب براتون عکساشو می‌فرستم
در مورد کابل هم rs232 به usb هست حدودا ۱۹۰ و تازه گرفتم
بازم ممنونم

farzadkavac

کاربر
2020-04-13
24
0
درود
الان ویندوز xp هم نصب کردم
بازم همون مشکل رو داره .
گویا کار اسکن رو انجام میده ولی تصویری روی نرم افزار ویژوالایزر3d ارسال نمیشه .

حالا نمیدونم واقعا مشکل از کجا هست .
کابل rs232 به usb هم یه سی دی داشت که نصب کردم و الان کامل ویندوز پورت رو می‌شناسه
آیا به غیر از نرم افزار ویژوالایزر3d نرم افزار دیگه آیی هست ؟؟
بازم از راهنمایی شما ممنون میشم

arashpi

کاربر
2023-09-09
29
12
Iran
بله نرم افزارهای دیگه هم هست اما بنظرم بهترینش همینه،یادمه یکی از شرکتهای ایرانی بنام سینامدارفارس برای فلزیاب های تولیدی خودش ازنرم افزاری دیگه بنامEX3Dاستفاده میکرد،نمیدونم اطلاعاتش جایی پیدا میشه یانه،بعضی ازشرکتهای خارجی دیگه هم ازنرم افزارهای دیگه استفاده می‌کنند که حضورذهن ندارم اماهمونطورکه اشاره کردم ویژوالایزرازهمه بیشتر استفاده میشه چه درفلزیابهای داخلی چه خارجی.
متاسفانه مواردی که برخوردم وازاین نرم افزار استفاده میکردندبصورت بلوتوث اطلاعات ردوبدل میکردندنوع کابلی روندیدم.
اول مطمین شوکه داخل فلزیابت ازمیکروتاکابل رابط اشکالی وجود نداشته باشه.
دوم بهتره راهنمای استفاده ازاین نرم افزارروهم مطالعه کنی فکر کنم راهنمای فارسیشم درهمین انجمن جایی باشه ،شاید تنظیم خاصی سمت کامپیوترنیازباشه که نرم افزار اطلاعات روازپورت usbبخونه ودرحالت پیش فرض درحالت دیگه تنظیم شده باشه.

farzadkavac

کاربر
2020-04-13
24
0
ممنونم

فکر نمیکنم رابط مشکلی داشته باشه چون وقتی توی نرم افزار اسکن رو میزنم بوق دستگاه به حالت اسکن کردن درمیاد .
فقط نمیدونم چرا تصویری ندارم

farzadkavac

کاربر
2020-04-13
24
0
سلام مجدد

اینم چند تا عکس از مدار

ولی خیلی شلوغه و روی همه آی سی ها چسب زده شده

یه قسمت نوشته
OSILATOR 55NEW

پیوست‌ها

farzadkavac

کاربر
2020-04-13
24
0
ویندوز xp هم نصب کردم درایور کابل com به usb هم زدم ولی دستگاه داره بوق میزنه که مشغول اسکن هست ولی تصویری به نرم افزار ارسال نمیشه .
نمیدونم مدل دستگاه چیه که توی برنامه تنظیم کنم .
دیگه واقعا گیج شدم

farzadkavac

کاربر
2020-04-13
24
0
درود دوباره

فکر میکنم atmega8 هست
یه عکس ازش گرفتم
این ای سی پشت قسمت خروجی rs232 هست

پیوست‌ها

farzadkavac

کاربر
2020-04-13
24
0
اینم یه سری عکس دیگه

راستی این نرم افزار ویژوال تردی امکان داره که باید نسخه خاصی ازش نصب کنیم که فعال باشه ؟
مثلا کرک شده باشه ؟

پیوست‌ها

بالا