آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک در خصوص نرم افزار فلزیاب

farzadkavac

کاربر
2020-04-13
24
0
سلام دوستان یه فلزیاب اسکنر داشتم که سی دی و نرم افزار که روی لپ تاب باید نصبش میکردم گم کردم و هرچقدر دنبالش گشتم توی نت نتونستم پیدا کنم .
عکسشو پیوست میکنم اگر کسی می‌تونه کمک کنه ممنون میشم .

وقتی روشن میکنم دستگاه رو روی پنل میزنه IDF
البته دستگاه دستی جمع شده ولی من نتونستم نرم افزارشو که حتی روس ویندوز xp نصب میشد رو پیدا کنم

پیوست‌ها

• 364.2 کیلوبایت بازدیدها: 53
  • 550.3 کیلوبایت بازدیدها: 55
  • 409.1 کیلوبایت بازدیدها: 53

arashpi

کاربر
2023-09-09
29
12
Iran
همونطورکه دوستمون اشاره کردن ویژوالایزر3dیکی ازاین نمونه هاست که بیشتراسکنرهاازاین برنامه بهره میبرندتوی انجمن خودنرم افزاروحتی اموزش فارسیش هم بایدباشه.
لطفایک عکس کامل ازرو وپشت برداصلیش بندازببینم مدارش همین TL12000هست یاطرحی متفاوت استفاده کرده.

farzadkavac

کاربر
2020-04-13
24
0
ممنونم از شما بابت پاسخ گویی

گویا دو تا نرم افزار برای کامپیوتر داره یکیش نقطه زن هست که اسمش ویژوالایزر هست و یکی دیگه هم داره که نمیدونم اسمش چیه و شعاع زن هست .

در خصوص برد اصلی اینقدر روش سیم و سیم کشی شده که برد معلوم نیست و سیم کشی دستی انجام شده و نمیشه باز کرد سیم ها رو

بازم ممنونم

farzadkavac

کاربر
2020-04-13
24
0
اینم چندتا عکس

البته با توجه به حجم سیم زیاد پیدا نیست .

پیوست‌ها

arashpi

کاربر
2023-09-09
29
12
Iran
ممنونم ازپاسخ شما
بعیدمیدونم دونرم افزارداشته باشه حداقل تاالان به همچین موردی برنخوردم.
معمولا سیستمهای دارای اسکنریک نرم افزاربرای اسکن زیرزمین دارندکه یادرخودlcdوسیله،ویابوسیله لپ تاپ که بصورت کابلusbویابصورت وایرلس که نوع بلوتوثیش مرسومه،قابل دسترس هستند.
اگه وسیله شمافقط لوپ جستجوداره نرم افزارشعاع زن منتفیه واگه بهمراهش انتن ویاوسایل دیگه که بتونه بصورت فرکانسی یاراداری عمل کنه هست، میتونه احتمال مورددوم هم باشه.
حق باشماست سیم زیادداره ،بردش روبازنکن که اگه سیمی کنده بشه پیداکردن نقطه اتصالش مشکله،ضمنابرخلاف شلوغی سیم بندیش،کیفیت فیبرمدارچاپیش بدنیست وازطرفی مقادیرالمانهارومشخص کرده
درتصویریک ایسی386فقط مشخصه که بنظربرای تقویت سیگنال صوتی بیزریابلندگوباشه،اگه ممکنه شماره ایسیهای دیگه رواینجابنویس .

farzadkavac

کاربر
2020-04-13
24
0
سلام و تشکر از شما چشم سعی میکنم چند تا عکس براتون از کل دستگاه و مدار بزارم

گویا که این دستگاه با دو نرم افزار که یکی نقطه زن هست و دیگر شعاع زن می‌تونه کار کنه

farzadkavac

کاربر
2020-04-13
24
0
سلام و تشکر از شما چشم سعی میکنم چند تا عکس براتون از کل دستگاه و مدار بزارم

گویا که این دستگاه با دو نرم افزار که یکی نقطه زن هست و دیگر شعاع زن می‌تونه کار کنه

farzadkavac

کاربر
2020-04-13
24
0
سلام دوستان و استادان گرامی

بنده هر طوری بود دستگاه روشن کردم چون خیلی وقت بود خوابیده بود .
نرم افزار ویژوالایزر3dرا روی ویندوز ۷ ورژن ۶۴ بیت نصب کردم و دستگاه رو توسط کابل rs232 به USB
درایور USB هم نصب کردم .
الان دستگاه بوق اسکن میزنه ولی هیچ تصویری به نرم افزار ارسال نمیکنه گرچه نمیتونم توی نرم افزار مدل دستگاه رو روی چی بزارم ؟

همه حالتها رو تقریبا است کردم ولی بازم هیچ تصویری به دستگاه ارسال نمیشه ولی صدای بوق طوری هست که انگار داره اسکن می‌کنه . مثلا بوق کوتاه وقتی نرم افزار را در حالت اسکن میزارم تبدیل به بوق بلند مدت میشه ولی تصویری ندارم .

توی اطلاعات نرم‌افزار نوشته بود مخصوص ویندوز xp یا ویندوز 7 نسخه ۳۲ بیت حالا نمیدونم چیکار کنم .
اساتید اگه امکان داره کمک کنید

ممنونم

arashpi

کاربر
2023-09-09
29
12
Iran
خوب بزرگوار خودتون نوشتین که نوشته برای ویندوز ایکس پی ویاویندوز7سی ودوبیتی ،احتمال کارکردن روی ۶۴بیتی زیاده،پس بهتره روی یکی ازاون دوتا چک کنی.
ضمناازسلامت کابل یواس بی وارتباط بامیکرودرداخل وسیلت خصوصامسیردیتا(RxوTx )مطمئن شو.
راستی اگه ممکنه شماره ایسی های استفاده شده رو نگاه کن ببینم نزدیک به کدوم مدل دیگه است.

بالا