آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک برای تعمیر اب گرمکن گازی

hamid_noroze

کاربر
2013-01-26
10
9
من فوق دیپلمم
من فقط500ساعت تو فنی حرفه ای آموزش دیدم خودمم آزمونگرعملی وتدوین گر سوالات بودم
شاگرد کسی بودم که 60تا نمیندگی محصولات گازی و آبی داره 50ساله هم کارش اینه از بوتان به پاش افتادن بهش نمایندگی بدن نگرفت خلاصه از اینا گذشته باشه ماست سیاهه
اون چیزیم که اون طرف دیافراگم جمع میشه دوغه آب نیست
برای رسیدن به حرف من فقط کافیه اورینگ پشت کاسه نمدو برداری بعد ببندی زیاد وقتتو تلف نمیکنه
فوقش ده دقیقه
بعد خواهی دید که چطوری آب میده
یعنی موندم با اینهمه تجربه چطور وقتی ریگلاتورو باز میکنی نمیبینی هر دو طرف دیافراگم خیسه وحتی درخیلی از مواردی مبیبینیم پشت کاسه نمد روسوب و آهک بسته وکاسه نمد به زور بیرون میاد
یا اینم انکار میکنی؟

آخرین ویرایش:

RezaFH

کاربر
2013-01-31
1
1
Tabriz
سلام دوستان

بنده بطور اتفاقی این فروم و این تاپیک رو پیدا کردم و توی نگاه اول بنظرم عالی اومد
امیدوارم که همه ی دوستانی که اینجا فعالیت دارن، موفق باشن

دلیل اینکه رسیدم به این تاپیک، چکه آبگرمکن خونه هست که گاهی خود به خود شروع میشه و گاهی هم مثلا برای یک روز قطع میشه
اما بیشتر وقتی چکه میکنه که برای مدت نسبتا طولانی (مثلا برای حمام) استفاده میشه
مدلش هم G15 قاینارخزر هست​

m763hsj2bedzjq6tu2s7.jpg

از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که خودم تعمیرش کنم؟ یا اینکه باید تعمیرکار بیارم؟

با تشکر​

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ساخر

hamid_noroze

کاربر
2013-01-26
10
9
کاسه نمد شمارش 13عجیبه با اونهمه آموزش کاسه نمدو نمیشناسین

من از این مدل زیاد سر در نمیارم چون خیلی نامعقول طراحی شده
کار خودت نیست باید سرویسکار بیاد
یا بیخیال شو خودش بند میاد با اون رسوبی که بسته دیر یا زود خودش بند میاد اما خودت باز کنی تو بستنش ب مشکل بر میخوری
این مدل آبگرمکن سری سیلوان خیلی ضایست

• Like

meigoon

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip افتخاری
کاربر
2009-11-09
643
3,506
سلام
عکسی که گذاشته اید باز نمی شود لطفاً از داخل آبگرم کن (بدون کاور بدنه) عکسی تهیه و از طریق سایت ارسال نمائید تا محل شیپوری را روی عکس برایتان اعلام نمایم
سلام
من تا به حال برای این مشکل روی این مدل کار نکرده ام و در محل قرار کرفتن شیپوری آن دقت نداشته ام ولی با توجه به منطق استفاده از شیپوری ، محلی که ممکن است شیپوری با مشخصاتی که قبلاً اعلام کرده ام در آنجا تعبیه شده باشد را در عکس ارسالی برایتان به رنگ قرمز مشخص کرده ام امیدوارم راهگشا باشد. ضمناً شیپوری در واقع قطعه شماره 106 در عکس ارسالی در پست شماره 106 همین تاپیک توسط دوست عزیز oweis می باشد39900410398478451878_thumb.jpg.png

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
  • Like

لاکشمی

کاربر
2013-02-14
1
1
سلام .

لطفا در مورد انفجاری روشن شدن _ دلیل و راه حل برطرف کردن اگه امکانش هست کمی توضیح دهید .

سپاس. . . :)

• Like

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام .

لطفا در مورد انفجاری روشن شدن _ دلیل و راه حل برطرف کردن اگه امکانش هست کمی توضیح دهید .

سپاس. . . :)

اگر آبگرمکن شما پیلوت دار هستش دلیلش میتونه کوتاهی شمعک باشه که با باز کردن و شستشوی اون قابل حله

• Like

hamid_noroze

کاربر
2013-01-26
10
9
رایج ترین دلیل دور بودن پیلوت از مشعل یا کوتاه روشن شدن شمعک پیلوت دلیل بعدی خرابی شیراحتراق آهسته که درونش یه شار هست اگه تونش دادی صدا داد سالمه صدا نداد خرابه
این شیر به حالت یک پیچ در قسمتی از ریگلاتور برنجی آب بسته شده که در مدل های مختلف مکانش فرق میکنه

علی کرمی

کاربر
2013-02-13
6
5
سلام دوتا راه داری یکی اینکه ابگرمکن را باز کنی بیاری پایین داخل لوله جوهر نمک بریزی 20 دقیقه بعد خالی کنی وراه دوم اینه که یک پمپ اب کولر تهیه کنی یک سرشو وصل کنی به ورودی ابگرمکن وخروجی ابگرمکن رابذاری داخل یک ظرف بعد پمپ را هم بذار داخل ظرف وظرف را با جوهر نمک پر کن حالا وقتی که پمپا روشن کنی جوهر نمک توی ابگرمکنا تمیز میکنه حسنشهم اینهکه دیگه ابگرمکنا باز نمی کنی

علی کرمی

کاربر
2013-02-13
6
5
ببخشید دوستان من این مطلب را جای دیگهای نوشتم برای کسی که درمورد تمیز کردن ابگرمکن سوال کرده بود نمی دونم چرا اومد اینجا

بالا