آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: چطورمیتوانم ازمودم یواس بی سیم کارت خورجهت اینترنت برای تبلت استفاده کنم؟

A.A.GH.L

کاربر
2009-05-10
35
42
دوستان یک سوال ازخدمتتان دارم اینکه آیاکارتهای شبکهpci wirelessپسورددارندواگردارندچگ ونه میتوان پسوردآنهاراپیداکرد؟باتشکر

iliya_nazari

کاربر
2013-01-11
30
310
www.iliyacomputer.ir
سلام دوست من
با توجه به اینکه من فروشگاه کام÷یوتر دارم و از این کارتی که گفتی فکر کنم حداقل 10 تا موجود باشه و با بررسی که روی جعبه از اون کردم و امکاناتشو خوندم این کارت تنها گیرنده وایرلس هست و روتر نیست که یخواهد هم sendکنه و هم recived ÷س به نتیجه میرسیم کلا پروژه منتفی هستش و ÷ست تمام
شما برای دریافت نت و ترنسفر از روتر فقط میتونی از این کارت بهره ببری به قول معروف فقط یکطرفه هستش.
با توجه به اطلاعات روی جعبه میگم.اولا نوشته بزرگ:wireless N 150 desktop PCI adapter
دوما: پشت جعبه فقط برای دریافت نوشته نه قابلیت روتر بودن.
با تشکر
دوستان اگه اشتباه میکنم اعلام کنید.

A.A.GH.L

کاربر
2009-05-10
35
42
سلام دوست من
با توجه به اینکه من فروشگاه کام÷یوتر دارم و از این کارتی که گفتی فکر کنم حداقل 10 تا موجود باشه و با بررسی که روی جعبه از اون کردم و امکاناتشو خوندم این کارت تنها گیرنده وایرلس هست و روتر نیست که یخواهد هم sendکنه و هم recived ÷س به نتیجه میرسیم کلا پروژه منتفی هستش و ÷ست تمام
شما برای دریافت نت و ترنسفر از روتر فقط میتونی از این کارت بهره ببری به قول معروف فقط یکطرفه هستش.
با توجه به اطلاعات روی جعبه میگم.اولا نوشته بزرگ:wireless N 150 desktop PCI adapter
دوما: پشت جعبه فقط برای دریافت نوشته نه قابلیت روتر بودن.
با تشکر
دوستان اگه اشتباه میکنم اعلام کنید.
سلام دوست عزیز
حرف شمادرسته ومودم روترنیست.امامن به دلیل اینکه روترندارم خواستم ازطریق نرم افزارهایی که روتررابصورت مجازی شبیه سازی میکنندومیشوداینترنت راازطریق آن به اشتراک گذاشت ازاینترنت مودمم ازطریق امواج وای فای برای تبلت استفاده کنم.باتشکر

آخرین ویرایش:

ALIGHOLAMPOR

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام بله دوست عزیز این نوع تبلت شما کابل otg را پشتیبانی می کند اگر هم کابل نداری اگر یک هویه داشته باشی همان کابل usb را می توانی تبدیل به otgکنی

ازاین نقشه استفاده کن دقت کنیدقسمتی که دایره کشیده شده همان حسگر otgاست وقتی به هم اتصال باشد otgووقتی اتصال نباشدusbمی باشد

otg.jpg

otg 1.jpg

آخرین ویرایش:

A.A.GH.L

کاربر
2009-05-10
35
42
سلام بله دوست عزیز این نوع تبلت شما کابل otg را پشتیبانی می کند اگر هم کابل نداری اگر یک هویه داشته باشی همان کابل usb را می توانی تبدیل به otgکنی

ازاین نقشه استفاده کن دقت کنیدقسمتی که دایره کشیده شده همان حسگر otgاست وقتی به هم اتصال باشد otgووقتی اتصال نباشدusbمی باشد

سلام برشمادوست عزیز
درابتدایک سوال ازشمادارم که آیااین روش رابرروی این تبلت انجام داده ایدیادیده ایدوجواب داده است؟چون خیلی هانظرشان این است که جواب نگرفته اند!
دوست گرامی باجستجوهایی که دراینترنت کردم بعضی هانظرشان این است که درمدارتغذیه این تبلت جهت تغذیه دستگاههایی خارجی(هارداکسترنال-حافظه فلش-مودم3Gو...)که ازطریق درگاه میکرواین تبلت متصل میشونددرنظرگرفته نشده وولتاژموردنیازتامین نمیشود.بخاطرهمین به تنهایی استفاده ازکابلOTGجوابگونیست وجهت رسیدن به نتیجه نیازمیباشدکه برای تغذیه دستگاههای مذکورازیک کابلUSBبادوسرخروجی که سرورودی به شارژرودوسرخروجی(یکی برای کابلOTGواتصال دستگاههای خروجی ودیگری به درگاه میکروتبلت) بایستی استفاده شود.دراین روش تغذیه دستگاههای اکسترنال ازشارژرتامین میشود.ویکسری بحث های نرم افزاری دراین زمینه وجودداردکه گفته میشودبایستی کرنل آن تبلت ازOTGپشتیبانی کند.نظرشماچیست؟
باتشکر

آخرین ویرایش:

A.A.GH.L

کاربر
2009-05-10
35
42
ازدوستان عزیزکسانیکه کابلOTGرابرروی این تبلت آزمایش کرده اندوجواب گرفته اندیاخیرخواهشمندم اطلاعات لازم راتوضیح دهندکه اگربانرم افزارجواب نگرفتم ازکابلOTGبرای اتصال مودم3Gاستفاده کنم.چون برایم خیلی مهم است که جواب قطعی رابدانم واینکه این کابل راپشتیبانی میکندیاخیر؟چراوچگونه؟ باتشکر

آخرین ویرایش:

elektera

کاربر
2009-04-21
28
63
سلام خدمت همگی من چند وقت پیش این مشکلو با نصب یه نرم افزار روی تبلت که روت شده بود حل کردم و تقریبا به همه مودمها خورد کارکردش هم خیلی اسون بود یعنی بعد نصب البته روی تب روت شده یه ویدجت روی صفحه میاد که 2 تا دکمه کانکت و دیسکانکت داره بعد وصل مودم حدود 10 ثانیه طول میکشه که مودم رو شناسایی کنه بعد دکمه کانکت رو میزنی وصل میشی.فقط اسم برنامه یادم نیست میگردم پیداش کردم اپ میکنم

بالا