آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نکته سوم در Minediver (( مهم ))

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
اخه چه اصراریه که از 34151 استفاده کنی.شما از 3120 استفاده کن.و در ضمن باید cny17 رو حذف کنی.البته اگه مشکل از درایور باشه.ماسفت رو تست کردی؟

d.rmardin

کاربر
2013-06-23
69
312
دوستان سلام من هم اين دستگاه راساختم البته ازمشهدگرفتم كه نصف مداررامونتاژكرده بودن همه چيزدرسته غيرازاين مشكل كه طلارونمي خونه يعني جندتاگردن بندوانگشترطلارومي چسباندم لوپ انگارنه انگارولي سايرفلزات رامي خونه اساتيدلطفاراهنمايم فرمايد.ممنون ميشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

d.rmardin

کاربر
2013-06-23
69
312
شما پهناس پالس رو زیاد نکنید .و اینکه با تغییر دیلی میتونید به طلا هم حساس کنید
سلام دوست عزيزممنون بابت پاسخ سريع شما ولي من متوجه نشدم ديلي كدامه بلاخره ببخشيدبه حساب كمي تجربه ومبتديم بزار

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

mehrdad1971s

کاربر
2013-06-09
97
228
تهران
دوستان سلام من هم اين دستگاه راساختم البته ازمشهدگرفتم كه نصف مداررامونتاژكرده بودن همه چيزدرسته غيرازاين مشكل كه طلارونمي خونه يعني جندتاگردن بندوانگشترطلارومي چسباندم لوپ انگارنه انگارولي سايرفلزات رامي خونه اساتيدلطفاراهنمايم فرمايد.ممنون ميشم

درود بر شما دوست عزیز . شما عیار استفاده و تست رو بالا بگیرید زمان نمونه برداریتون
رو هم همونطور که دوستمون گفتن تغییر بدین البته کویل استفاده شده هم که 3/2 اهم باید باشه که حتما در جریان ساخت آن هستین . موفق باشید

mee

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-12-10
245
1,616
sari

سلام این دستگاه تحت هیچ شرایطی فلزات بارزش را اشکار نمی کند .
95% مشکل دستگاه بخاطر سمپل تایم های 1 و 2 می باشد که حتما باید تنظیم شوند . البته این کار باید به دو صورت انجام گیرد یا از نوع برنامه بنویسید ویا بایک مدار انالوگ رابط اینکار را انجام دهید .
با سپاس

mehrdad1971s

کاربر
2013-06-09
97
228
تهران
با درود . میتونم از دوستان بپرسم شماره سیم کویل و تعداد دور و قطر سیم پیچ که بهترین نتیجه رو میده بگویید من با سیم 065 به قطر 28 با مقاومت 3.2 اهم ساختم تو یک متر یه سینی بزرگ استیل رو خوب میزنه اما به نظر من با جریان 850 میلی آمپر این فاصله فوق العاده کم به نظر میرسد
:11685:::zvezdichki_bunny::

بالا