آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نصب نشدن ویندوز در لنوو t470s

Mcbluesky

کاربر vip
کاربر
2019-02-18
137
113
27
همین بایوسی که ClearMe شده و بهتر جواب داده رو در محیط ویندوز با برنامه رسمی شرکت، آپدیت کرده و نتیجه را بیان کنید.
فایل با برنامه رسمی اینتل clear me شد. ولی بعد از اضافه کردن فایل me region جدید ، خطای نامشخصی پایین برنامه ظاهر میشه. یا این حساب فایل جدید بایوس ساخته میشه. بنده همون فایل رو پروگرام کردم و مشکلات تصویر دادن و ... حل شد ولی هنوز صفحه آبی ظاهر میشه. مشکل بنده اینه که حجم me region با me region پیش فرض بیشتر یا کمتره که ظاهراً باید دقیقاً همون مقدار باشه

Mcbluesky

کاربر vip
کاربر
2019-02-18
137
113
27
دوست عزیز بایوسی که قبل از ME Region رو دستگاه بود رو اپلود کن
و عکس دقیق از خود سی پی یو هم قرار بده که نوشته هاش فهمیده بشه
از گرافیک هم لازم بود که میگی انبرد هست
تا فایل مخصوص دستگاه خودت اوکی کنم
پست های قبلیمو چک کنید قرار دادم

Mcbluesky

کاربر vip
کاربر
2019-02-18
137
113
27
فایل های me region برای این ورژن از بایوس کلا ۸ تا فایل با هم موجود بود که دانلود کردم. ۴ تا از فایلا حجمشون ۷ مگابایت هست ، ۴ تای دیگه حجمشون ۱.۹ مگابایت.فایلای ۷ مگابایتی توی برنامه UEFI tools حجمش رو بزرگتر از مقدار استاندارد نشون میده و فایلای ۱.۹ مگابایتی رو کوچکتر. امشب فایل me region با حجم ۱.۹ مگابایتی رو به بایوس اضافه کردم و بعد از پروگرام عملکردش مثل فایل ۷ مگابایتی هست . موقع روشن شدن دستگاه کم‌تر از ۵ ثانیه تصویر میده

Mcbluesky

کاربر vip
کاربر
2019-02-18
137
113
27
سلام
فایل اصلی خود لپ تاپ رو بدید براتون خودم بزنم و اگر مشکلی داشت هم چک کنم .
گرچه اون اول هم بنده در مورد رم هم شک داشتم و دارم ولی بهتره اول نرم افزاری مشکل رو حل کنیم نشد سخت افزاری پیش می ریم که لازمه ش داشتن مدل لپ تاپ + عکس از برد نامبر لپ تاپ هست .
تونستید فایل جدید me region رو بسازید؟ که حداقل از نظر نرم افزاری خیالم راحت بشه و روی سخت افزار کار کنم

Mcbluesky

کاربر vip
کاربر
2019-02-18
137
113
27
سلام وقت همگی بخیر
اساتید محترم اگه راهکاری در مورد رفع مشکل ( blue screen ) دارید لطفاً ارائه بدید . فکر می کنم مشکل نرم افزار نیست. در حال حاضر بعضی اوقات موقع نصب ویندوز هم صفحه آبی ظاهر میشه .

Celine82

کاربر vip
کاربر
2022-04-09
83
120
سلام وقت همگی بخیر
اساتید محترم اگه راهکاری در مورد رفع مشکل ( blue screen ) دارید لطفاً ارائه بدید . فکر می کنم مشکل نرم افزار نیست. در حال حاضر بعضی اوقات موقع نصب ویندوز هم صفحه آبی ظاهر میشه .
سلام، چند پست بالاتر گفتم بعید هست بایوس باشه، اگه رم یا هارد هم باشه کد خطا میده، ولی شما خطای نامشخص دارید، که میتونه از سی پی یو، قسمت تغذیه ، یا مادربرد باشه، با حدس و گمان هم نمیشه عیب یابی کرد متاسفانه

Mcbluesky

کاربر vip
کاربر
2019-02-18
137
113
27
سلام، چند پست بالاتر گفتم بعید هست بایوس باشه، اگه رم یا هارد هم باشه کد خطا میده، ولی شما خطای نامشخص دارید، که میتونه از سی پی یو، قسمت تغذیه ، یا مادربرد باشه، با حدس و گمان هم نمیشه عیب یابی کرد متاسفانه
بله الان دقیقا مشکل اینه که نمیشه فهمید عیب دستگاه از کدوم قسمته. کد خطا بالاتر گفته شده ولی کد های خطا تقریبا کلی هستش و عیبی رو دقیق مشخص نمی کنه. انواع تست ها با برنامه های مختلف روی رم انجام شد. با برنامه رسمی شرکت اینتل هم سی پی یو رو تست کردم و مشکلی وجود نداشت. اگه پیشنهادی دارید بفرمایید تا انجام بدم. البته یکی از دوستان فرمودند ممکنه از لحیم سردی قطعات باشه. در مرحله بعد این مورد بیشتر بررسی می کنم

Celine82

کاربر vip
کاربر
2022-04-09
83
120
بله الان دقیقا مشکل اینه که نمیشه فهمید عیب دستگاه از کدوم قسمته. کد خطا بالاتر گفته شده ولی کد های خطا تقریبا کلی هستش و عیبی رو دقیق مشخص نمی کنه. انواع تست ها با برنامه های مختلف روی رم انجام شد. با برنامه رسمی شرکت اینتل هم سی پی یو رو تست کردم و مشکلی وجود نداشت. اگه پیشنهادی دارید بفرمایید تا انجام بدم. البته یکی از دوستان فرمودند ممکنه از لحیم سردی قطعات باشه. در مرحله بعد این مورد بیشتر بررسی می کنم
سلام
مشکل هنوز پابرجاست ، موقع کار با ویندوز گاهی اوقات صفحه آبی ظاهر میشه با همون خطای قبلی « whea uncorrectable error » البته هر سه ویندوز بدون خطا نصب شدن . در حال حاضر فقط موقع کار با ویندوز گاهی اوقات صفحه آبی ظاهر میشه. البته me region رو با برنامه
Flash image به بایوس اضافه کردم. الان که دقت می کنم بعد از اضافه کردن فایل me region به برنامه یه خطایی پایین برنامه میاد ولی با این حال فایل جدید رو می سازه. کلا برای این ورژن بایوس ۴ تا فایل me region وجود داره خواستم با برنامه UEFI tools فایل رواضافه کنم که موقع ذخیره دو تا از فایلا رو مبگه بزرگتر از فایل اصلیه ، دو تای دیگه هم کوچیک تره. یعنی اجازه نمیده حجم نهایی بایوس زیادتر یا کمتر از فایل اصلی بشه. با این حساب هنوز به کارکرد me region شک دارم چون بار قبل به خاطر زیاد بودن حجم فایل، بخش اضافی حذف و بعد فایل نهایی ساخته شده.
سلام، رو حالت سیف مد ویندوز رو بالا بیار حداقل مشخص شه از درایور های ضروری هست یا اصلی، ویندوز اگه نصب شده با غیر فعال کردن ی درایو شاید بطور موقت برات کار کنه

بالا