آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نصب برنامه هاي لازم بعداز نصب ويندوز

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
سلام
اگه ویندوز 7 نصب میکنید یک پچ امنیتی برای غیر فعال کردن گجگتهای ویندوز هست که ظاهرن شرکت مایکروسافت ارائه کرده که من همیشه برا مشتری نصب میکنم اونم نصب کنید اسمش MicrosoftFixit50906 هست نمیدونم شاید بعضی از ویندوزهای 7 که به روز ترند این پچ رو خود به خود داشته باشن . حالت ریموت رو هم برا مشتری اگه نیازش نباشه میبندم از روش زیر:
Rightclick "My Computer" then click Properties.
On the lefthand side click Remote Settings.
Next click the Remote tab if it's not open.
Unchecking first checkbox

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
البته ریموت دسکتاپ زمانی میتونه مورد استفاده قرار بگیره که فرد استفاده کننده دارای یک IP Valid باشه یا در شبکه داخلی قرار گرفته باشه. در غیر این صورت قابل استفاده نیست.
البته بدون داشتن یوزر و پسوورد فایروال ویندوز اجازه ورود نمیده ولی به هر حال کسایی که خیلی حرفه ای هستند ممکنه بتونن از اون رد شن ، بیشتر این قابلیت را برای سرورهای شرکتهای بزرگ می بندند و روی سیستمهای شخصی زیاد مهم نیست.
اونجا پورت 3389 مربوط به ریموت دسکتاپ معمولی ویندوز هم میبندند.

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
سلام
البته این بحث به این تایپیک مربوط نمیشه ولی یک جایی خوندم یک کرم هست که بدون اینکه متوجه بشی از طریق ایمیل وارد میشه و وبکم و میکروفن سیستم رو بدون اینکه چراغش روشن بشه فعال میکنه و از زندگیت جاسوسی میکنه! و برا شخص یا اشخاص خارجی ارسال میکنه. به همین خاطر کار از محکم کاری عیب نمیکنه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bamsi

tekno

کاربر
2008-04-17
99
318
بعد از نصب درایورها و برنامه های مورد نیاز کاربر. البته بسته به کاربر که حرفه ای باشه یا عادی نصب برنامه های اضافه چه اهمیتی داره جز سنگین کردن سیستم و سر در گمی کاربر مثلا برای یک کاربر عادی بیای برنامه نویسی هم نصب کنی ابتدا برنامه های مورد نیاز وبا پیشرفت کاربر برنامه های لازم را خودش نیازه داره واز شما می خواد

• Like

enter360

کاربر
2012-03-15
27
34
به نظر من هر دسته از مشتری فرق میکنه یکی به اینترنت وصل میشه یکی فقط فیلم نگاه میکنه با سیستم
بعضی ها هم دانشجو هستن و یا نرم افزار خاص میخوان
من معمولا لیست زیر رو برای مشتری نصب میکنم + افیس و فتوشاپ

Mozilla FireFox
Flash Player
WinRAR
7zip
.ACROBAT READER XI
.Internet Download Manager
ACDSee Photo Manager
KMPlayer
K-Lite_Codec_Pack mega
Nero
.Microsoft NET Framework
USB.Safely.Remove
anti virus
office+photoshop

• Like

bamsi

کاربر vip
vip
کاربر
2013-10-05
63
161
به نظر من هر دسته از مشتری فرق میکنه یکی به اینترنت وصل میشه یکی فقط فیلم نگاه میکنه با سیستم
بعضی ها هم دانشجو هستن و یا نرم افزار خاص میخوان
من معمولا لیست زیر رو برای مشتری نصب میکنم + افیس و فتوشاپ

Mozilla FireFox
Flash Player
WinRAR
7zip
.ACROBAT READER XI
.Internet Download Manager
ACDSee Photo Manager
KMPlayer
K-Lite_Codec_Pack mega
Nero
.Microsoft NET Framework
USB.Safely.Remove
anti virus
office+photoshop

سلام دوست من .در صورت امکان بفرمایید چقدر دستمزد میگیرید.متشکرم

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
نصب سیستم عامل+درایورها+این برنامه های کاربردی(البته سعی میکنم اکثرن کرکشون رو بزنم) 30 تومان!

kh.a

کاربر
2010-09-18
355
1,316
نصب سیستم عامل+درایورها+این برنامه های کاربردی(البته سعی میکنم اکثرن کرکشون رو بزنم) 30 تومان!

دوست عزیز در صورت امکان شهر خودتون رو بفرمائید ؟

چون تو شهر ما خیلی بخوای بگیری از مشتری 15 تومن

• Like

kh.a

کاربر
2010-09-18
355
1,316
یه سوالی برام پیش اومده

دوستان نرم افزاری سراغ ندارند که بصورت اتوماتیک تعداد نرم افزار رو نصب کنه و دیگه نخواد همه این کارها رو به صورت تکی انجام داد ؟

با تشکر

بالا