آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: موتور آبمیوه گیری کار نمی کند.dunken-jb4020

jamal_a84

کاربر
2013-11-20
6
8
سلام. عرضم به حضورتون وقتی آبمیوه گیری رو به برق میزنم با اینکه برق به پایه های موتور می رسد اما موتور حرکت نمی کند. لطفا کمک کنید که من از کجا بدانم موتور سوخته یا مشکل از جای دیگه ایه. ابمیوه گیری Dunken مدل jb4020 می باشد.
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon

meigoon

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip افتخاری
کاربر
2009-11-09
643
3,506
سلام. عرضم به حضورتون وقتی آبمیوه گیری رو به برق میزنم با اینکه برق به پایه های موتور می رسد اما موتور حرکت نمی کند. لطفا کمک کنید که من از کجا بدانم موتور سوخته یا مشکل از جای دیگه ایه. ابمیوه گیری Dunken مدل jb4020 می باشد.
با تشکر
سلام
شما خودتان با تستی که انجام دادید نتیجه را مشخص کردید و نوشتید که ولتاژ به موتور می رسد پس اگر ولتاژ 220 ولت به موتور می رسد و موتور حرکت ندارد ، اشکال از موتور است ولی اگر قصد تعمیر موتور آن را دارید آن وقت باید قطعات و سیم پیچی آن را چک کنید

jamal_a84

کاربر
2013-11-20
6
8
سلام. با تشکر از شما دوست عزیز که وقت گرانبهای خود را در اختیار اینجانب گذاشتید. اما مشکل من همین است که چگونه از سلامت سیمپیچی مطمئن شوم. مجددا از شما تشکر می کنم.:jaded:

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,275
ایران
باسلام
عکسهای واضحی از نحوه سیم پیچی بالشتک و آرمیچر آبمیوه گیری قرار بده تا راحتتر راهنمایی شوی

سلام دوست عزیز در مورد آبمیوه گیری شما : اول تست کابل برف ٬ دوم تست کلید ٬ سوم اطمینان سالم بودن زغالها ٬ چهارم کالگتور و بالشتکها و خازن . در هیر اینصورت موتور آبمیوه گیری شما اگر سوخته باشد موقع روشن شدن بوی سوختگی داده و اتصال به بدنه میکند ..با متخصص تماس یگیرید.. مرسی

خدمات فنی 1

کاربر
2014-04-05
3
2
توری اب میوه گیری بیم رو که جا می اندازیم موتور کار نمیکند ولی با بقیه دستگاه ها موتر کار میکند اشکال در کجاست

بالا