آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مطرح كردن سوالات و مشكلات مادر برد ( قسمت 2 )

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kharad

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-04
639
3,950
درود
دوست عزیز اطراف بقیه خازن ها را نگاه کن اگر مثبت و منفی آن روی مدار بر عکس بود شما هم برعکس نصب کنید
در بعضی بوردها اشتباه چاپی است

Simarayan2

کاربر
2012-09-03
2
5
سلام بر دوستان عزیز
مادربورد ایسوزی را که سوئیچ نمیشد تعمیر کردم ولی زمانی که کیبورد را به قسمت مربوطه وصل میکنم مادربورد بوق سلامت و بالا آمدن را میزند ولی تصویر نمیدهد، کیبورد دیگری را تست کردم باز مشکل پابرجاست، با قطع کردن کیبورد سیستم تصویر میدهد لطفا راهنمایی کنید

reza_hori

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-19
441
1,255
با درود خدمت شما
دوست گرامی شما در طول روز میتوانید 10 تا 15 فایل دانلود کنید
بنده احتمال میدم شما از دانلود منیجر برای دانلود استفاده میکنید چون دانلود منیجر در هر دانلود 8 بار با سرور ارتباط برقرار میکنه . اونوقت سرور فکر میکنه شما 8 فایل هم زمان دانلود کردید
شما وقتی میخواهید از سایت دانلود کنید دانلود منیجر را غیر فعال کنید یا برای مرورگر خاصی تعریف کنید
نتیجه را اعلام کنید
موفق و پایدار باشید

با سلام و خسته نباشيد خدمت دوست عزيزم و مهندس محترم اقاي امجد اقا درست شد دكمه تشكر براي تشكر كردن از شما كه پس بهت ميگم به علي مردي خاكتم

imanjani

کاربر vip
کاربر
2009-06-23
25
39
با سلام به اساتید .بنده یه مادربرد به دستم رسیده واسه تعمیر که سیستم سوئیچ نمیشه یعنی فن روشن میشه ولی نه تصویر داره و نه بوق بایوس(تمامی قطعات رو تست کردم سالم هستند )
فکر کنم از مادر برد هست.
در ضمن قطعاتی رو که با خط زرد علامت زدم به طور فجیهی داخ میکنند و اونایی که با رنگ آبی علامت زدم اصلا بهشون ولتاژ نمیا(پاور هم سالمه) IMG_۲۰۱۲۰۹۱۳_۱۸۳۵۰۳.jpg

poursobhi

کاربر vip
vip
کاربر
دوست عزیز سلام
قطعاتی که با رنگ زرد مشخص فرموده اید مربوط به تشکیل ولتاژ آی سی صداست و ربطی به مشکل no power مادر بورد شما ندارد و قطعاتی را که با آبی علامت زده اید مربوط به مدار pwm است که ولتاژ تغذیه CPU رو بوجود می یاره . البته باید CPU در جای خودش باشه و سیستم روشن بشه بعدا ولتاژ گیری بفرمائید .
پایدار باشید

imanjani

کاربر vip
کاربر
2009-06-23
25
39
با درود خدمت شما
دوست گرامی لطفا پیغام دیباگر را اعلام کنید ؟
دست روی چیپ جنوبی و شمالی بزنید ببینید آیا بیش از حد گرم میکند ؟
موفق باشید

با تشکر از دوستان...با عرض شرمندگی دیباگر ندارم....چیپ جنوبی و چیپ شمالی اصلا داغ نمیشوند و درضمن با سی پی یو تست کردم و اون قطعات با رنگ آبی ولتاژ نداشتند

reza01j

کاربر
2010-12-25
192
2,379
maragheh
اون قطعه ای رو که داغ میکنه بردار دو باره تست بزن نشد دور برشو چک کن ببین چیز دیگه خراب نباشه نبود آی سی رو تعویض کن باز درست نشد sb سوخته

.توجه داشته باشید ic sound باعث noboot میشه

imanjani

کاربر vip
کاربر
2009-06-23
25
39
اون قطعه ای رو که داغ میکنه بردار دو باره تست بزن نشد دور برشو چک کن ببین چیز دیگه خراب نباشه نبود آی سی رو تعویض کن باز درست نشد sb سوخته

.توجه داشته باشید ic sound باعث noboot میشه

با تشکر از راهنماییتون ..آی سی و قطعه ها رو ورداشتم بازم بوت نشد....پروگرامر ندارم واسه بایوس از کجا میتونم تهیه کنم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا