آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مطرح كردن سوالات و مشـــــــكلات ۩ هارد ديســـكــــــ ۩

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
با سلام
دوست عزيز همانطور كه استاد ارجمنداقاي محمدي فرمودند سيلندر قابل تعويض است اما اطلاعات شما در سيلندر معيوب ميماند شما اگر با برد سالم امتحان كرديد وديد كه صدا ميدهد ميتواند از سيلندر باشد اما شما قبل از اين كار به چندين نكته توجه كنيد
1- با يك پاور مطمئن امتحان كنيد
2- برد هارد را هيت كنيد
3- در نهايت با توجه به مدل ان سيلندر را تعويض كنيد
(لازم به ذكر است كه با برنامه تا حدودي ميتوان تق تق كردن را از بين برد)
باسلام وتشکر از شما دوست عزیز
هیت کردن یهنی چه ؟
مگه نمیگن هارد در خلع بسته میشه؟پس اگر درش باز بشه که دیگه فایده نداره .
دوست عزیز باچه برنامه ای میتوان صدای تق تق را کم کرد
منظور از تعویض سیلندر یهنی باز کردن هارد و در آوردن وتعویض سیلندر ؟چطوری ؟لطفابیشتر توضیح بدهید
با تشکر:dast:

آخرین ویرایش:

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan

باسلام

دوست عزیز مشکل شما باحتمال قوی با یک سرویس

(تخصصی) قابل حل میباشد

ویا نهایتا با تعویض خازنهای لاین یا آی سی رگولاتورمشکلتان

قابل حل میباشد

سردی لحیم (قلع مردگی) نیز از احتمالات است

بله سیلندر هم قابل تعویض است

موفق باشید
با سلام و تشکر
منظور از ایسی رگولاتو و خازنهای لاین در هارد 120 مکستور آیدی کدام است ؟؟؟
سیلندر را چطوری تعویض میکنند؟؟
با تشکر:love-smiley-017:

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,804
باسلام وتشکر از شما دوست عزیز
هیت کردن یهنی چه ؟
مگه نمیگن هارد در خلع بسته میشه؟پس اگر درش باز بشه که دیگه فایده نداره .
دوست عزیز باچه برنامه ای میتوان صدای تق تق را کم کرد
منظور از تعویض سیلندر یهنی باز کردن هارد و در آوردن وتعویض سیلندر ؟چطوری ؟لطفابیشتر توضیح بدهید
با تشکر:dast:
با سلام دوست عزيز هيت كردن برد هارد را با هويه هواي گرم لحيم كاري كنيد (حرارت دهيد)خلع بودن سيلندر تقريبا درست نيست چون نبايد هيچ گونه گرد وغباري وارد ان نشود تا هارد صدمه نبيند معمولا روي انرا عايق بندي محكمي ميكنند اگر سيلندر بخواهد تعويض شود بايد كل محفظه اهني به غير از برد تعويض شود

آخرین ویرایش:

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
با سلام دوست عزيز هيت كردن برد هارد را با هويه هواي گرم لحيم كاري كنيد (حرارت دهيد)خلع بودن سيلندر تقريبا درست نيست چون نبايد هيچ گونه گرد وغباري وارد ان نشود تا هارد صدمه نبيند معمولا روي انرا عايق بندي محكمي ميكنند اگر سيلندر بخواهد تعويض شود بايد كل محفظه اهني به غير از برد تعويض شود
با سلام وتشکر مجدد از برادر عزیزمان جناب آقای داوودپور
شما فرمودید با برنامه میشود صدای تق تق هاردو کم کرد.با چه برنامه ای ؟؟؟
از کجا و با چه برنامه ای بفهمیم ایراد از سیلندر است ؟؟
در صورت خرابی سیلندر آیا اطلاعات هارد خراب قابل بازیابی است ؟؟ چطور و با چه شیوه ای ؟؟ ویا با چه برنامه ای؟
با تشکر فراوان

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,804
با سلام وتشکر مجدد از برادر عزیزمان جناب آقای داوودپور
شما فرمودید با برنامه میشود صدای تق تق هاردو کم کرد.با چه برنامه ای ؟؟؟
از کجا و با چه برنامه ای بفهمیم ایراد از سیلندر است ؟؟
در صورت خرابی سیلندر آیا اطلاعات هارد خراب قابل بازیابی است ؟؟ چطور و با چه شیوه ای ؟؟ ویا با چه برنامه ای؟
با تشکر فراوان
باسلام
دوست عزيز اگر سيلندر تعويض شود اطلاعات شما قابل باز يابي نيست چندين برنامه قوي هست كه تحت ncانجام ميشود با برنامه hddreginatorتحت بهترين راه تعويض فريمور دستگاه يا اپگريد است كه به روش معمولي نميشود انجام داد وفقط با پروگرامر هاي مخصوص ميتوان انجام داد كه قيمت پروگرامر ان حدود 500 هزار تومان است شما با برنامه هاي رفع بد سكتور اين كار را انجام دهيد خازنهاي لاين خازنهاي مسير 5ولت و12 ولت است كه برروي بر هارد به رنگ زرد هستن

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
با سلام به اساتید گرام
هارد 80 ساتا - ماکستور.وقتی سیستم روشن میشود بعد از دیتکت کردن مکس طولانی میکند و ارور میدهد که primere error.بعد میگه f1 را فشار بده برای ادامه.فشار که میدهم دیگر کاری نمیکند/هارده ساتای دیگر نیز وصل کردم و لی سیستم سالمه.برد را هیت کردم و با اسپری شستم ولی فایده نکرد
باتشکر از شما دوستان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: guest1

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,804
با سلام به اساتید گرام
هارد 80 ساتا - ماکستور.وقتی سیستم روشن میشود بعد از دیتکت کردن مکس طولانی میکند و ارور میدهد که primere error.بعد میگه f1 را فشار بده برای ادامه.فشار که میدهم دیگر کاری نمیکند/هارده ساتای دیگر نیز وصل کردم و لی سیستم سالمه.برد را هیت کردم و با اسپری شستم ولی فایده نکرد
باتشکر از شما دوستان
با سلام
دوست عزيز سيلندر مشكل دارد

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
با سلام
دوست عزيز سيلندر مشكل دارد
سلام
اطلاعات داخل هارد را نیاز دارم.1 برد دیگه گذاشتم رو هارد ولی شروع کرد تق تق کردن ولی با برد خودش هیچ عکس العملی نشان نمیده.برا اطلاعات داخلش چیکار میتونم بکنم
باتشکر

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,848
TEHRAN
سلام
اطلاعات داخل هارد را نیاز دارم.1 برد دیگه گذاشتم رو هارد ولی شروع کرد تق تق کردن ولی با برد خودش هیچ عکس العملی نشان نمیده.برا اطلاعات داخلش چیکار میتونم بکنم
باتشکر

باسلام

دوست عزیز با یک برد مشابه وبا همین ظرفیت باید کار کند

وشکی توش نیست

من روزانه این کار را میکنم

موباشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا