آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل با نصب ویندوز

m.pezeshki

کاربر
2012-06-13
142
198
روي ابر های سفید
دوست عزيز راهنمايي هاي دوستان كامل است فقط شما بايد وقتي كاري رو كه دوستان ميگند انجام ميديد فقط نبايد بگيد نشد بايد ببينيد با اين كاري كه انجام دادهايد چه تغييري ميكند تا راهنمايي بعدي را بكنند مثلا دوستان بهتون گفتند كه وقتي ميخواست ريست بشه ديگه سي دي رو در بياريد و ديگه قطعا به مرحله بوت نميره اما شما بازم گفتيد نشد ، يعني چي دوباره به مرحله بوت ميره او.ن هم بدون سي دي ؟
توهین نباشه ها ولی خوب شما پست رو نخونده اومدی جواب دادی ارور رو نوشتم چی گفته

m.pezeshki

کاربر
2012-06-13
142
198
روي ابر های سفید
دوستان عزیز شما کلا مشکل رو نفهمیدید
بابا ربطی نداره باید بیاد ادامه بده حتی اگر از روی سیدی باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعد هم سیدی رو در بیارم ارور رو که گفتم مینویسه هارد رو هم عوض کردیم نشد و رم همچنین
بایوس رو هم ریست کردیم!

onlyiran

کاربر vip
کاربر
2007-10-26
182
1,847
شیراز
www.onlyiran.com
دوست عزيز راهنمايي هاي دوستان كامل است فقط شما بايد وقتي كاري رو كه دوستان ميگند انجام ميديد فقط نبايد بگيد نشد بايد ببينيد با اين كاري كه انجام دادهايد چه تغييري ميكند تا راهنمايي بعدي را بكنند مثلا دوستان بهتون گفتند كه وقتي ميخواست ريست بشه ديگه سي دي رو در بياريد و ديگه قطعا به مرحله بوت نميره اما شما بازم گفتيد نشد ، يعني چي دوباره به مرحله بوت ميره او.ن هم بدون سي دي ؟

دقیقآ برا منم سواله !!!

onlyiran

کاربر vip
کاربر
2007-10-26
182
1,847
شیراز
www.onlyiran.com
نه این ارور رو میده !
faild to boot from hard disk please insert system disk and press enter

توی منوی بایوس اگه raid داره غیر فعال کن در ضمن منوی IDE رو واسه هاردت انتخاب کن احتمال زیاد تنظیمات بایوس رو لود کردی این بلا سرت اومده . اگه نشد مدل مادربردتو بگو تا منشو بهت بگم

onlyiran

کاربر vip
کاربر
2007-10-26
182
1,847
شیراز
www.onlyiran.com
دوستان بردیم بیرون گفتند که مادربرد خراب هست !
:108:
هیچ کسی اصلا چنین چیزی نگفتا !!!!!!
خدا خیرتون بده !

دوست عزیز من جاهایی سراغ دارم که واسه یک تنظیمه تنظیمات بایوس به مشتری میگن مادر بردتو تعمیر کردیم البته ایشالا این بنده خدا کارش درسته !

m.pezeshki

کاربر
2012-06-13
142
198
روي ابر های سفید
دوست عزیز من جاهایی سراغ دارم که واسه یک تنظیمه تنظیمات بایوس به مشتری میگن مادر بردتو تعمیر کردیم البته ایشالا این بنده خدا کارش درسته !
نه میگن باید بخری یکی دیگه مادربرد سوخته
دست دوم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
معمولا اینجور ایرادات رو بدون قطعه نمیشه زیاد نظر داد. باید قطعه کنار دست آدم باشه دونه دونه عوض کنه ببینه مشکل از کدومه. اگر مادر برد دست دوم گیر آوردی قبل از اینکه بخری اول باهاش یک تست با همون تنظیمات خودت بزن. اگر دیدی درسته پس راست گفته مادربرد خرابه اگر بازم کار نکرد پول مادربرد بیخودی نداده باشی!
مادربردت رو بابد با دیباگر تست کنی ببینی اروری میده یا نه...

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام
من ویندوز نصب کردم کامل نصب شد اومد بالا برنامه روش نصب کردم ریستارت کردم رو ی لوگو ویندوز که اومد هنگ میکنه

بالا