آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

قصد خرید پرگرامر ایزی جیتگ دارم

ali hoshmand

کاربر vip
کاربر
2014-01-27
221
272
سلام
تشکر،اطلاعات کامل EMMC را دارم،پرسیده بودم پروگرامر EasyJtag Plus در مین برد تلویزیون قابل استفاده هست یا خیر؟
تصویر پورت EasyJtag Plus پیوست است.
من اطلاعاتی در مورد emmcتلوزیون ندارم ولی در موبایل برای پروگرم باید cmd clk gnd data0 v1.8یا ۲.۸ باید سیم کشیده بشه خودتون باید تست کنید

چگيني

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-05-19
551
1,094
من اطلاعاتی در مورد emmcتلوزیون ندارم ولی در موبایل برای پروگرم باید cmd clk gnd data0 v1.8یا ۲.۸ باید سیم کشیده بشه خودتون باید تست کنید
سلام
من همان پروگرامر EasyJtag Plus را بررسی کردم ولی ولتاژ 2.8 ولت در مین برد تلویزیون نداشت،
ولتاژ تلویزیون 1.1-3.3-1.8 است.
با سپاس فراوان

hbt57

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
2020-08-31
192
126
دروو بر شما

دوست عزیز ایشون برای پروگرام کردن آی سی eMMC احتیاج به پروگرامر دارند .

پروگرامر RT809H هر چند پروگرامر خوبی هست اما امکانات کاملی برای کار با آی سی های eMMC مثل باکس های موبایلی ندارد .

برای کار کردن روی آی سی های eMMC بهترین گزینه همون باکس های موبایلی هستند .

باکس EasyJtag Plus با سوکت ایمیل ایکس Easy Friend گزینه مناسبی برای اینکار هست .

این باکس با این سوکت از تمام نمونه های این تیپ آی سی ها بدون محدودیت پشتیبانی می کند .

در صورتیکه قصد پروگرام نمونه های UFS را داشته باشید باید سوکت این نمونه ها را هم تهیه کنید ، البته من تا به حال روی تلویزیون ها از این نمونه آی سی ها ندیدم .

ضمنا در پروگرامر RT809H برای هر نمونه آی سی eMMC باید یک نوع سوکت تهیه کنید .

باکس دیگری که امکانات خوبی دارد باکس UFI هست .

گذاشتن لینک وب سایت داخل انجمن ممنوع هست .

میتونید داخل گوگل جستجو کرده و وب سایت مورد نظرتون برای خرید رو پیدا کنید .

در صورتیکه سوالی داشتید پیام خصوصی بدید .
درود مهندس
همون نمونه پلاس که فرمودید بنظرم خوبه
بگیرم
ممنون از نظر کل همکارای عزیز که مطرح کردن
نظر و پیشنهاد همه شما عزیزان برام من محترم هست

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,681
176,842
iRanTK.iR
سلام
تشکر،اطلاعات کامل EMMC را دارم،پرسیده بودم پروگرامر EasyJtag Plus در مین برد تلویزیون قابل استفاده هست یا خیر؟
درود مجدد

فرقی نمیکنه ، آی سی eMMC که روی تلویزیون هست روی موبایل هم هست و بالعکس ، قصد ما پروگرام کردن آی سی هست ، حالا میخواد روی موبایل باشه یا روی تلویزیون یا روی پخش خودرو ...

اونی هم که گذاشتید فقط یک رابط هست برای جیتگ نه خود دستگاه ...

تصویر کاملشو قبلا داخل تاپیک زیر آپلود کردم :

سلام
من همان پروگرامر EasyJtag Plus را بررسی کردم ولی ولتاژ 2.8 ولت در مین برد تلویزیون نداشت،
ولتاژ تلویزیون 1.1-3.3-1.8 است.
با سپاس فراوان

دوست عزیز حتما نباید که ولتاژ 3.3 داد به آی سی اکثر آی سی های 3.3 با همون 2.8 و حتی گاهی اوقات با 1.8 هم کار می کنند ، البته موقع پروگرام کردن ...

داخل تنظیمات هم میتونید ولتاژ رو کم و زیاد کنید .

ما بیشتر از دو سال هست داریم با این باکس کار می کنیم ، فقط برای تلویزیون هم از این باکس استفاده می کنم ، شما میخوای ثابت کنید روی تلویزیون کار میکنه یا نه ؟

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,681
سلام
کلا این باکس جیتگ و پروگرم هارده موبایله و خیلی هم گرون قیمته

برا تلویزیون فک نمیکنم کارایی داشته باشه
مگه مدلای خیلی جدید که اونم برا ما که نیاوردن تا حالا

چون قبلا کار موبایل میکردم با ابزاراشون آشنام وگرنه ندیدم تا حالا داخل صنف صوتی تصویری کسی حتی صحبته این مدل ابزارو بکنه ، دیگه چه بره که داشته باشه

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,681
176,842
iRanTK.iR
سلام این برد برا جیتگ برد موبایله
کلا این باکس جیتگ و پروگرم هارده موبایله و خیلی هم گرون قیمته

برا تلویزیون فک نمیکنم کارایی داشته باشه
مگه مدلای خیلی جدید که اونم برا ما که نیاوردن تا حالا

چون قبلا کار موبایل میکردم با ابزاراشون آشنام وگرنه ندیدم تا حالا داخل صنف صوتی تصویری کسی حتی صحبته این مدل ابزارو بکنه ، دیگه چه بره که داشته باشه

درود بر شما

سوالی دارم ؟

اگر یک آی سی eMMC داشته باشید که داخل بازار نباشه و دستگاه مورد نظر فقط با همون شماره آی سی روشن بشه چکار می کنید ؟

hbt57

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
2020-08-31
192
126
درود بر شما

سوالی دارم ؟

اگر یک آی سی eMMC داشته باشید که داخل بازار نباشه و دستگاه مورد نظر فقط با همون شماره آی سی روشن بشه چکار می کنید ؟
درود مهندس
این سئوال خیلی خوبیه
امیدوارم هم جوابش بدید

بالا