آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: فرمان نگرفتن دزدگیر مگا با کنترل

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
ایا از سلامت ریموت مطمعن هستید اگر فرکانس متر ویا تستر ریموت دارید ریموت را تست ونتیجه را اعلام کنید موفق باشید
با سلام
دیب سویچ ها را طبق پایه های آی سی تغییر دادم ولی دستگاه اصلا فرمان نمی گیره .

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
با سلام
دیب سویچ ها را طبق پایه های آی سی تغییر دادم ولی دستگاه اصلا فرمان نمی گیره .

عموما دیپ های دزدگیر با ریموت کاری ندارن و برای تنظیمات آپشن های دزدگیر هسنت که فعال یا غیر فعال یا از حالتی به حالتی دیگه باشن که باید کاتالوگشو خوند
ب گفته استاد خلیلی عزیز شما ابتدا از صحت ریموت مطمئن شوید و در درجه اول باطری اون رو چک کنید و بعد فرکانس رو رو برد دزدگیر اگر از آیسی PT2272 استفاده شده پس فیکس هستش و لحیم کاری پایه های این آی سی و آی سی ریموت رو چک کنین که مطابقت داشته باشن و اگر PT2272 رو در برد دزدگیرتون ندارید کد لرن هستش که شاید نیاز به کد دادن دوباره داره اما احتمال مشکل ریموت بیشتره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

kombiz

کاربر
2013-11-05
56
138
تهران-پردیس
یه روش ساده برای اطمینان از سلامت آی سی ریموت:
از یک تلفن سیم دار(بیسیم نباشه) استفاده کن گوشی را بردار و یک شماره بگیر تا بوق خط موقتا قطع بشه . قسمت آنتن ریموت را به سیم بند گوشی بچسبون و یکی از کلید ها رو فشار بده در صورتی که باطری و ریموتت سالم باشه یه نویز روی گوشی میافته که نشانه سلامت ریموتته و باید بری دنبال مشکلات دیگه تا حلش کنی. این روش 90 درصد به من جواب داده اون ده درصد باقی مونده یا نویز خیلی ضعیف بوده ویا صدای محیط نذاشته صدای نویز را بشنوم
موفق باشی.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام روش خوبیه اما یک مشکل در ریموت ها وجود داره که بعلت ضربه کریستال تغییر فرکانس میدهد که باعث عدم کارکرد ریموت میشود بهترین روش تست فرکانس ریموت با تستر مخصوص میباشد

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
عکس ارسالی دو نمونه تستر فرکانس کنترل

پیوست‌ها

• 67 کیلوبایت بازدیدها: 60
  • 65.8 کیلوبایت بازدیدها: 61

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
بالایی حدود دویست وپایینی بین0 5ت60 تومان

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
عکس ارسالی دو نمونه تستر فرکانس کنترل

سلام استاد و خدا قوت
شما دستگاه بالایی رو دارین یا باهاش کار کردین ؟؟؟ جایی سراغ دارین داشته باشن؟؟؟
من از نمونه دوم دارم و فقط عکسهای نمونه اول رو تو سایتا دیدم نه بازار
ریموت مستر (دستگاه اول) فک کنم یجور پروگرامر هم باشه درسته؟؟با اون سوکتهای پایینش میگم چون منو یاده رله قفل مرکزی های پراید 132 انداخت که ساخت شرکت کیمیا موتور هستن و به روشهای معمولی کد نمیگیرن؟؟استاد میشهفروشنده یا اطلاعاتی از USER MANUAl دستگاه اگه دارین بهم بدین
سپاس فراوان و یا حق

بالا