آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فایلهای آموزشی مونتاژ دلتا پالس 3 تقدیم به کاربران گرامی

moslem man

کاربر
2008-07-31
25
81
متشکرممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

hamidmatris

کاربر
2011-04-25
6
5
دوستان دلتا پالس وقتی به منبع تغذیه میزنم 0.02 جریان کشی داره وقتی روشن میشه نمودار اسکپش برعکس نشون میده

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
دوست عزیز همه این مشکلات در صفحات قبل توضیح داده شده و پرونده این فلزیاب بسته شده.صفحات رو با دقت بخونید.

hamidmatris

کاربر
2011-04-25
6
5
دوست عزیز میشه لینک صفحه ای که مشکل منو توضیح داده شده رو بزارید؟
صفحه قبل جواد مشکل منو داشته که کسی راهنمایی هم نکرده

MOZHTAFA

کاربر
2011-10-04
1
0
سلام دوستان عزیز من یه میکرویpic18f4520 هگز شده میخوام که میگن کاربر اتیلا داره اما من نمیتونم با ایشون ارتباط برقرار کنم.لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه.

djrezafx

کاربر
2015-07-25
4
13
Re: پاسخ : فایلهای آموزشی مونتاژ دلتا پالس 3 تقدیم به کاربران گرامی

سلام
دوستان من دلتا پالس 3 رو ساختم اما متاسفانه هر کاری میکنم ال سی دی گرافیکی بالا نمیاد علت پیه مینونه باشه سیم بندی ال سی دی رو هم دقیق طبق شماتیک مدار و توضیحات پی دی اف وصل کردم اما کار نمیکنه راهنمایی کنید لطفا
ممنون

somic839

کاربر
2012-08-05
19
575
سلام بعد از 1 سال دوباره به این تاپیک اومدم تا ببینم وضعیت چطوریه ولی میبینم که مثل قبله
من هم این مدار رو ساختم ولی کار نکرد نه صدا داشت و نه ال سی دی بالا میومد گذاشتمش کنار ولی میبینم که بعضی از دوستان هنوز هم پیگیرند
آقا درست نکن پول و وقتتو مثل من هدر نده کار نمیکنه
مدار اون اوایل درست بود ولی مثل اینکه بعضیا مرض دارن و تغییرات در مدار ایجاد کردن و از کار انداختنش و خودشون سالمش رو ساختندو فروختند و کسایی مثل من هم درست کردن و کار نکرد
یکی گفت آقا نمودار برعکس نشون میده
یکی گفت صفحه شطرنجی نشون میده
یکی گفت نمودار دارم صدا ندارم
یکی گفت صدا دارم ال سی دیم روشن نمیشه
چطور میشه قطعه نو باشه ولی کار نکنه
اگه قطعه نو خراب باشه از هر 100 نفر یکی میگه ایراد دارم چرا همه میگن؟
خودتون قضاوت کنید
یکی پیدا نشد که فایل اصلی رو آپلود کنه تو دلتا 2 هم من پست گذاشتم 5 مدل از مدار رو که آقایون هر روز تغغیرات دادن و هرکی هم درست میکرد جواب نمیگرفت تا اینکه آقا بهنام دستشون رو بست و مدار اصلی رو تصحیح کردند و ما هم درست کردیم و کار کرد
در آخر بگم مملکت نباید به مهندسا و دانشجو ها و مردم بخیلی مثل شما روشون حساب کنه .رو شماها حساب کردن که در آخر وضعیت اقتصادی و صنعتیمون اینه ژاپن کجا و ایران کجا هر دو با هم انقلاب صنعتی کردند ولی افسوس:moody:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mmzhr
بالا