آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

فایلهای آموزشی مونتاژ دلتا پالس 3 تقدیم به کاربران گرامی

javad13

کاربر
2010-10-24
57
65
راستش همه چيو ساختم و فقط مونده همين يه قلم بايد تمومش كنم.چون خودم حساب پي پال ندارم گفتم شايد يكي بتونه كمكم كنه.بازم ممنون از پيشنهادتون.

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
سایت هایی هستند که مبلغ رو پرداخت آنلاین می کنید و اونها مبلغ به حساب ایمیلی که شما می خواهید پرداخت می کنند. در گوگل جستجو کنید "پرداخت با paypal"

MORTEZA-3282

کاربر
2009-08-01
34
89
پاسخ : Re: فایلهای آموزشی مونتاژ دلتا پالس 3 تقدیم به کاربران گرامی

دوستان من این مدار رو درست کردم با فایل اصلی و باطریشو 3 امپر زدم و لوپشو 3 اهم با کابل 4 زوج مخابراتی روی زمین که مدار من ثبات داره به هدف که میرسه بوق میزنه و نمودار روی ال سی دی هم درست کار میکنه میخوام لوپ 1 در 1 درست کنم براش ببینم چقدر عمق زنیش بیشتر میشه

spiderspider

کاربر
2012-10-10
3
0
سلام آقای MORTEZA-3282 چون نمیدونم پیام خصوصی رو درس فرستادم یا نه دوباره اینجا میفرستم براتون
مرسی که جواب دادید. بله امکان داره. از حسین دمیر خریدم و به خودشم گفتم که این مشکل پیش اومده .
شماره تلفن خواستم ازش که باهاش صحبت کنم. داد و باهاش که صحبت کردم گفت ممکنه در انتقال هم صدمه ببینه (گفت الکتریسیته ،میدان قوی، اشعه x تو پست یافرودگاه) .
واقعا آدم مردم دار و مشتری مداریه گفت بدون اینکه پولی بگیره یکی دیگه میفرسته البته اینا آدمای ناسیونالیستین نمیدونم شاید چون من ترکم این کارو کرد به هر حال دستش درد نکنه . از ترس اینکه باز هم تو گمرک و پست بلایی سرش بیاد گفتم بفرسته به خواهرم که ترکیه درس میخونه. 4 روز دیگه میاد ایران ببینم این دفعه چی خواهد شد. انشا الله که ردیف میشه. از شما هم ممنونم که جواب دادید مرسی .
راستی حسین دمیر خیلی تعریف دلتا پالس 3S رو میکرد میگفت این رو هم امتحان کنید فلان و بهمانه

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
راستی حسین دمیر خیلی تعریف دلتا پالس 3S رو میکرد میگفت این رو هم امتحان کنید فلان و بهمانه

متاسفانه با اینکه در هعمون اوایل شروع فروش آقای دمیر و اوج گرفتن خرید دلتاپالس3 یک نمونه تهیه کردیم و با فیلم و توضیحات کامل گفتیم که این دستگاه ثبات نداره. با تنظیم خوب تا 2.5 متر هم میشه جواب گرفت اما در یک جای ثابت و نه در حال حرکت.به محض ایکه لوپ روی زمین حرکت کنه و فصله اون با زمین متغییر بشه بوق های بیخود میزنه که عملا دستگاه دیگه بدردنخور میشه ، با این همه توضیحات باز دوستان دست بر نداشتند و خودشون امتحان کردند و .... فقط هزینه بود که از جیب ما ایرانیها رفت به خاطر یک آی سی بی خود. بگذریم که خیلی ها هم که این وسط میکرو خام فروختن به ملت!!
و حالا دست اون مدل قبلی رو شد و نوبت 3s شد...!!!

baran199

کاربر
2012-03-02
8
8
سلام دوستان کسی نقشه مدار دلتا پالس 3S رو داره من فیلمهاشو دیدم فکر کنم چیز خوبیه

baran199

کاربر
2012-03-02
8
8
سلام آقای MORTEZA-3282 چون نمیدونم پیام خصوصی رو درس فرستادم یا نه دوباره اینجا میفرستم براتون
مرسی که جواب دادید. بله امکان داره. از حسین دمیر خریدم و به خودشم گفتم که این مشکل پیش اومده .
شماره تلفن خواستم ازش که باهاش صحبت کنم. داد و باهاش که صحبت کردم گفت ممکنه در انتقال هم صدمه ببینه (گفت الکتریسیته ،میدان قوی، اشعه x تو پست یافرودگاه) .
واقعا آدم مردم دار و مشتری مداریه گفت بدون اینکه پولی بگیره یکی دیگه میفرسته البته اینا آدمای ناسیونالیستین نمیدونم شاید چون من ترکم این کارو کرد به هر حال دستش درد نکنه . از ترس اینکه باز هم تو گمرک و پست بلایی سرش بیاد گفتم بفرسته به خواهرم که ترکیه درس میخونه. 4 روز دیگه میاد ایران ببینم این دفعه چی خواهد شد. انشا الله که ردیف میشه. از شما هم ممنونم که جواب دادید مرسی .

سلام داداش واسط پیام خصوصی دادم نفرستاد __ ای سی رو چند خریدی میتونی واسط پول بدم واسه منم بخری ؟؟؟ این دلتا پالس 3S نقشه مدارش رو نداری
خرید و فروش در تاپیک غیر مجاز است.برای بار هزارم!!.قبل از استفاده از انجمن قوانین را مطالعه نمایید.خرید تنها در فروشگاه های سایت.در صورت تکرار اکانت شما مسدود می شود./ویرایش توسط Mr MeTaL/

آخرین ویرایش توسط مدیر:

spiderspider

کاربر
2012-10-10
3
0
درود
آی سی رو 30 یورو خریدم. 20 یورو برای آی سی و 10 یورو برای ارسال.
والا متاسفانه امکانش برام نیست و فرصتش رو ندارم و نمیتونم براتون بخرم.
خودتون میتونید بخرید.
من کارت داشتم . اگه دارید که راحته اگه هم ندارید هیچ مشکلی نیست سایت هایی هستند که از شما میگیرن و واریز میکنن که هزینه هم میگیرن. برای 30 یورو حدود 145 تومن میگیرن
شما هم میتونید این کارو بکنید.
ایمیل بدید و سفارش بدید زنگ هم میتونید بزنید. بقیه اش یه کم شانسیه که تو راه ، گمرک ، پست صدمه نبینه یا عمدی بلایی سرش نیارن که سر مال من هم اومد که دیگه خواهرم داشت میومد دومیش
رو خودش میخواد بیاره که انشا الله سالم برسه ولی با پست هم میشه خلاصه.

من نقشه های DP3S رو ندارم ولی تو سایتشون دیدم که هست گوگل کنید پیدا میکنید.
خیلی ها فکر میکنن دلتا پالس رو ساختن و کار میکنه من عکسها رو که میبینم بیشترشون خیلی بی دقت و غیر اصولی ساخته شدن
اگه بدید PCB رو روی برد های گرون قیمت با دستگاه بزنند قطعات گرون قیمت و با وسواس و لحیم کاری و .... همه چیز عالی و باز میگم با وسواس باشه
میبینم که نتیجه براتون غیر منتظره خواهد بود چون واقعا دستگاه عالییه هرچند من برای کار صنعتی و کارخونه ساختمش.
میدونم که پیدا کردن قطعات اورجینال راحت نیست و خیلی گرونه(lf357 سرامیکی اصل 12 تومنه ولی اورجینال فلزی 55 تومن) ولی بیش از حد در نتیجه کار تاثیر داره من امتحان کردم. از سایتها هم میتونید قطعه اصلی بخرید.
3S رو همون طور که گفتم خیلی اطلاعات ندارم فقط میدونم که پایدارتر و دقیقتره.خود آقای دمیر خیلی تعریف میکرد

آخرین ویرایش:

spiderspider

کاربر
2012-10-10
3
0
چون این دستگاه مال کارخونست و مال من نیست و تو آزمایشگاه کارخونه روش کار شده من اجازه ندارم عکسها و اطلاعاتش رو اینجا بگذارم.
اگه اجازه گرفتم این کارو میکنم تا ببینید. اینکه این دستگاه پایدار نیست اصلا درست نیست. نا پایداری دلیل داره. بچه های با سواد الکترونیک و با تجربه ها که یکی هم ما تو آزمایشگاه کارخونه داریم راحت میتونن این دستگاه رو راه بندازن و توش یه کم تغییرات بدن. درست میگید خود کیت ترکیه ای هم که ممکنه نا پایداری داشته باشه جنس خوبی نداره ونمیشه گفت این سیستم مشکل داره باید خودتون بسازید .اگه تونستم اینجا اطلاعات رو ارسال میکنم تا ببینید که هر ایرادی باشه تو سیستم از کار خودمونه .خوب کار مهندس هم همینه دیگه اگه دید خوب کار نکرد و ناپایدار بود باید ببینه مشکل کجاست و رفع کنه.
بدونید که میشه چون تو دستگاه خودمون میبینم.
کسانی که خودشون رشته و تجربه ی الکترونیک ندارن برای ساخت خیلی خوبه که با همچین کسی با هم روش کار کنن. اگه تونستم اطلاعات بدم میبینید که چرا اینو گفتم.

آخرین ویرایش:

baran199

کاربر
2012-03-02
8
8
سلام دوستان اگه کسی میدونه چجوری میتونم دلتا پالس 3 یا 3 اس رو تهیه کتم بهم بگه

بالا