آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

عدم راه اندازی رله کمپرسور در یحچال هیوندای

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,741
با درود ////دوستان من خودم برد یخچال تعمیر نمیکنم این برد هم واسه یکی اشناها هستش دیگه مجبور شدم قبول کنم .....مشکلش این هستش که بعد از اتصال به برق همه دیس پلی و بوق وفن و....سالم کار میکنه فقز موقع استارت رله کمپرسور برای یک لحظه نیم ثانیه ای رله وصل و قطع میشه و کمپرسور روشن نمیشه در خروجی پاور 2ولت داریم یک 7.9 و یک 12.2 ولت تمامی خازنها مرتبط را تعویض کردم همچنین رله و ایسی درایو رله به شماره uln2003ولی راه اندازی نشد فقط شکم به ایسی میکرو به شماره STM8S103F3P6هستش که اون هم برنامه داره و برنامشو ندارم ..البته یک توضیح هم بدم که ایراد 100 در 100 در برد هستش چون با برد دیگه مشابه که روی فریزر دو قلو هستش تست کردم بخچال بدون مشکل کار میکنه ....دوستانی که برد تعمیر میکنن لطفا اگر فایل این مدل را دارن و یا تجربه ای در تعمیرات این برد دارن لطفا لطفا راهنمایی فرمایید کارم بد جور گیر هستش
20230829_160320.jpg
20230829_160329.jpg

mor2445rt

کاربر vip
vip
کاربر
2023-09-27
31
12
52
بروجرد
با درود ////دوستان من خودم برد یخچال تعمیر نمیکنم این برد هم واسه یکی اشناها هستش دیگه مجبور شدم قبول کنم .....مشکلش این هستش که بعد از اتصال به برق همه دیس پلی و بوق وفن و....سالم کار میکنه فقز موقع استارت رله کمپرسور برای یک لحظه نیم ثانیه ای رله وصل و قطع میشه و کمپرسور روشن نمیشه در خروجی پاور 2ولت داریم یک 7.9 و یک 12.2 ولت تمامی خازنها مرتبط را تعویض کردم همچنین رله و ایسی درایو رله به شماره uln2003ولی راه اندازی نشد فقط شکم به ایسی میکرو به شماره STM8S103F3P6هستش که اون هم برنامه داره و برنامشو ندارم ..البته یک توضیح هم بدم که ایراد 100 در 100 در برد هستش چون با برد دیگه مشابه که روی فریزر دو قلو هستش تست کردم بخچال بدون مشکل کار میکنه ....دوستانی که برد تعمیر میکنن لطفا اگر فایل این مدل را دارن و یا تجربه ای در تعمیرات این برد دارن لطفا لطفا راهنمایی فرمایید کارم بد جور

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bardia.t

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,741
سلام ۵ولت تغذیه میکرو روداری ؟
درود بر شما //دوست گرامی ولتاژ ها همه درست و فیکس دارد ...البته یک ایسی از روی برد فریزر همین مدل روی کار انداختم مشکلش برطرف میشه و برد به خوبی کار میکنه فقط مشکل برد فایل ایسی هستش که مشکل داره

rasoolajam

کاربر
2012-08-10
2
0
سلام خدمت همه مهندسین عزیز بنده همین نوع برد رو برام اوردن و مشکل سوختن ایسی تغذیه داره اگه شماره ایسی رو دارین لطفا بدین و گرنه بنظرتون چطوری با یک پاور ۱۲ راهش بندازم چون رگولاتور ۷۸۰۵ نداره ممنپن میشم کمک کتچنید

پیوست‌ها

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,741
سلام خدمت همه مهندسین عزیز بنده همین نوع برد رو برام اوردن و مشکل سوختن ایسی تغذیه داره اگه شماره ایسی رو دارین لطفا بدین و گرنه بنظرتون چطوری با یک پاور ۱۲ راهش بندازم چون رگولاتور ۷۸۰۵ نداره ممنپن میشم کمک کتچنید
درود بر شما //اقا برد را دادم مشتری رفت حدود 1ماه پیش

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meahdi

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
سلام و روز بخیر یا برد مشابه پیداکنید و قطعات مثل خودش تعویض کنید . یا اگر از برد تغذیه استفاده می کنید برد یک آمپر یا بالاتر باشه و برای تغذیه میکرو رگولاتور نصب کنید . یاازبرد تغذیه استفاده کنید که دوتا خروجی یعنی 12 و پنج ولت داشته باشد

mor2445rt

کاربر vip
vip
کاربر
2023-09-27
31
12
52
بروجرد
سلام رله روی این برد ۲۴ ولته با یه ۱۲ ولت جایگزین کن صدرصددرست میشه نمونه همین بردرو قبلا داشتم

بالا