آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عدم تصویر در لپتاپ dell inspiron 15R core i7

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
دوست من سلام

در بعضی از بردها دو تا ic بایوس میگذارند یکی بکاپ و دیگری اصلی که b بکاپ m اصلی میباشد

شما اگر دقت کنید و اگر بردتان دو عدد بایوس داشته باشد یعنی ای سی دوم برای حفظ پسورد نباشد

باید در کنار ای سی ها دو گزینه b و m موجود باشد

در ضمن دوست من آی سی i/o قابل پروگرام نیست تنها در بعضی از دستگاه های سی دی بایوسی هست که شبیه

i/o هست نه خود i/o

موفق باشید

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
قابل توجه دوستان صد در صد بدانید ای او قابل پروگرمه البته با شماره های خاص و دستگاه tnm5000 و جی تگ تا اینجاشو بلدم بقیشو هنوز دست نیافتم اگه کسی یادم بده خیلی مرده.
در ضمن دوسته گرامی دو تا عکس از بوردت بزار پشت و رو تا بهت بگم ای سی های بایوس و ای سی کدومند و فایل سالمشم برات بزارم ، البته الان دیگه نه صبح ساعت ۹ ایشالا

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوستان و همکاران
جسارتا باید عرض کنم که فرموده دوست عزیزمون آقای abbasian در مورد پروگرام کردن آی سی سری KB9010 , KB9012 و KB9016 شرکت ene که وظیفه راه اندازی کیبورد و قسمت شارژ و تغذیه را بر عهده دارد درست هست و هنگام تعویض یا معیوب شدن این سری با آی سی جدید باید این آی سی نیز پروگرام شود .نحوه سیم بندی برای پروگرام کردن این مدل در لینک زیر هست .
http://www.irantk.ir/irantk46385/

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
دوستان و همکاران
جسارتا باید عرض کنم که فرموده دوست عزیزمون آقای abbasian در مورد پروگرام کردن آی سی سری KB9010 , KB9012 و KB9016 شرکت ene که وظیفه راه اندازی کیبورد و قسمت شارژ و تغذیه را بر عهده دارد درست هست و هنگام تعویض یا معیوب شدن این سری با آی سی جدید باید این آی سی نیز پروگرام شود .نحوه سیم بندی برای پروگرام کردن این مدل در لینک زیر هست .
http://www.irantk.ir/irantk46385/
سلام
حالا فایل این ای سی را ازکجا پیدا کنیم

samad-ch

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-15
629
2,285
سلام
در مورد پروگرام کردن این سرس آی سی ها خدمتتون عرض کنم مثل تمام آی سی های قابل پروگرام دارای آداپتور مربوط به خودش هست
حالا
بایستی درخواست رسمی بدیم
1-شرکت tnm برامون بسازه
2-امیر آی سی در کمترین زمان برامون وارد کنه
اینم تصویر آداپتورش
kb9012-a3-a4.jpg

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
سلام
کار با آداپتور درسته که راحته ولی بخاطر تعدد پین ها و همچنین چندین بار در معرض حرارت قرار گرفتن آی سی ،همون سیم کشی بنظرم راحت تر هست .چه فقط 7 سیم به پین های مربوطه وصل می شه و در لینک مذکور هم از طریق سوکت کیبورد این کار رو انجام داده ولی این کار هم باید با دقت انجام بگیره تا اتصالی پیش نیاد .

meherzi

کاربر
2014-11-09
49
81
با تشکراز همکاری دوستان
اینم 2تا عکس با کیفیت برای دوست عزیز
cybernova که خواسته بودن
۲۰۱۵۰۵۲۱_۱۰۴۶۰۳_4_bestshot.jpg۲۰۱۵۰۵۲۱_۱۰۴۷۱۰_7_bestshot.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

meherzi

کاربر
2014-11-09
49
81
دوستان ای سی بایوس این مدل لپ تاپ رو کسی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیتاشیتی، به هر زبانی هم اگه دارین مشکلی نیست

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
کنار چیپ جنوبی یه ای سی هشت پایه که یه مقدار کشیده تر از بقیه ای سی هاست و عین همون در پشت بورد که ظاهران روش هیت گرفتی اونها ای سی های بایوس و ای سی هستند بر حسب حجم ای سی ها هم بزرگتره ایسی بایوس کو چکتره ای سی ای سی میباشد اینم فایل صد در صد سالمش اگه بازم ایراد داشت تعداد بوق هایی که میزنه رو بنویسمشاهده فایل‌پیوست inspiron 15-3521.rar

بالا