آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

طرح مشکلات سخت افزاری نوت بوک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fbc

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-12-04
421
2,224
ایران مهد دلیران
من یک لپ تاپ hp dv2000 دارم که بوت نمی شه.در ضمن بوق ان به صورت 3s 1s 1s میباشد.رم رو هم چک کردم باز درشت نشد.از اساتید محترم خواهشمندم راهنمایی کنید.پیشاپیش ممنون#$V686

بنام خدا و باسلام
دوست عزیز. ایراد از گرافیک است. متآسفانه مدلهای dv2000 , dv6000 , dv9000 اچ پی قسمت گرافیک آنها زیاد ایراد پیدا میکند. اگر به تعمیرات نوت بوک وارد هستید باید چیپ گرافیک را حرارت دهید. معمولا تا 70 درصد جواب می دهد. اما اگر جواب نداد. مراکزی که دستگاه BGA دارند درصورت موجود بودن چیپ آن ، تعویض آنرا برایتان انجام می دهند. باتشکر

raspina12

کاربر
2010-06-17
40
120
بنام خدا و باسلام
دوست عزیز. ایراد از گرافیک است. متآسفانه مدلهای dv2000 , dv6000 , dv9000 اچ پی قسمت گرافیک آنها زیاد ایراد پیدا میکند. اگر به تعمیرات نوت بوک وارد هستید باید چیپ گرافیک را حرارت دهید. معمولا تا 70 درصد جواب می دهد. اما اگر جواب نداد. مراکزی که دستگاه BGA دارند درصورت موجود بودن چیپ آن ، تعویض آنرا برایتان انجام می دهند. باتشکر

اقا دمت گرم،با ir حرارت دادم درست شد#$V^86

ahmad...

کاربر
2010-10-01
13
21
سلام.آقا ی کمکی خم به ماکنین راه دوری نمیره:).بنده یه لپ تاپ ascerدارم که حدود 1 ماه پیش روشنش کردم و باهاش کار کردم و خاموش کردم.صبح وقتی خواستم روشنش نشد.دکمه پاور که میزنم فن یک لحظه روشن میشه و سی دی هم همینتور ولی بعد از 5-6ثانیه بدون این که مونیتور روشن بشه خاموش میشه.باطری رو هم در آوردم با آداپتور روشنش کردم.باز همونجور میشه ولی این بار تا زمانی که آدداپتور رو در نیاوردم هی خاموش روشن میشه.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟:smilie_help::sadwalk:

ahmad...

کاربر
2010-10-01
13
21
سلام.آقا ی کمکی خم به ماکنین راه دوری نمیره:).بنده یه لپ تاپ ascerدارم که حدود 1 ماه پیش روشنش کردم و باهاش کار کردم و خاموش کردم.صبح وقتی خواستم روشنش نشد.دکمه پاور که میزنم فن یک لحظه روشن میشه و سی دی هم همینتور ولی بعد از 5-6ثانیه بدون این که مونیتور روشن بشه خاموش میشه.باطری رو هم در آوردم با آداپتور روشنش کردم.باز همونجور میشه ولی این بار تا زمانی که آدداپتور رو در نیاوردم هی خاموش روشن میشه.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟:smilie_help:

ahmad...

کاربر
2010-10-01
13
21
بنام خدا و باسلام

سلام.آقا ی کمکی خم به ماکنین راه دوری نمیره:).بنده یه لپ تاپ ascerدارم که حدود 1 ماه پیش روشنش کردم و باهاش کار کردم و خاموش کردم.صبح وقتی خواستم روشنش نشد.دکمه پاور که میزنم فن یک لحظه روشن میشه و سی دی هم همینتور ولی بعد از 5-6ثانیه بدون این که مونیتور روشن بشه خاموش میشه.باطری رو هم در آوردم با آداپتور روشنش کردم.باز همونجور میشه ولی این بار تا زمانی که آدداپتور رو در نیاوردم هی خاموش روشن میشه.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟:smilie_help:

ahmad...

کاربر
2010-10-01
13
21
صحبت شما صحیح.ولی تو مدلهای قدیمی با جامپ کردن راه میوفتاد.ولی تو مئلهای جدید هم باید تعویض و هم کد گذاری بشه
برکت خداوند با شما باد

سلام.آقا ی کمکی خم به ماکنین راه دوری نمیره:).بنده یه لپ تاپ ascerدارم که حدود 1 ماه پیش روشنش کردم و باهاش کار کردم و خاموش کردم.صبح وقتی خواستم روشنش نشد.دکمه پاور که میزنم فن یک لحظه روشن میشه و سی دی هم همینتور ولی بعد از 5-6ثانیه بدون این که مونیتور روشن بشه خاموش میشه.باطری رو هم در آوردم با آداپتور روشنش کردم.باز همونجور میشه ولی این بار تا زمانی که آدداپتور رو در نیاوردم هی خاموش روشن میشه.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

kami_in2000

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-02-04
558
2,880
QOM
سلام.آقا ی کمکی خم به ماکنین راه دوری نمیره:).بنده یه لپ تاپ ascerدارم که حدود 1 ماه پیش روشنش کردم و باهاش کار کردم و خاموش کردم.صبح وقتی خواستم روشنش نشد.دکمه پاور که میزنم فن یک لحظه روشن میشه و سی دی هم همینتور ولی بعد از 5-6ثانیه بدون این که مونیتور روشن بشه خاموش میشه.باطری رو هم در آوردم با آداپتور روشنش کردم.باز همونجور میشه ولی این بار تا زمانی که آدداپتور رو در نیاوردم هی خاموش روشن میشه.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز اگر لطف کنید از این به بعد سوالتان را فقط یک بار هم بپرسید حتمآ دوستان پاسخ خواهند داد !

شما اطلاعات زیادی ندادید تا بتوانیم متوجه عیب بشویم ولی بفرمایید که آیا سی پی یو گرم میشود یا نه یا صدای بوقی شنیده میشود یا نه ؟

در صمن چون نوت بوک شما مدتی بلا استفاده بوده است ممکن است به پروگرام کردن بایوس هم نیاز داشته باشد .

موارد بالا را چک کنید و نتیجه را اعلام فرمایید .

با تشکر.

ahmad...

کاربر
2010-10-01
13
21

سلام دوست عزیز اگر لطف کنید از این به بعد سوالتان را فقط یک بار هم بپرسید حتمآ دوستان پاسخ خواهند داد !

شما اطلاعات زیادی ندادید تا بتوانیم متوجه عیب بشویم ولی بفرمایید که آیا سی پی یو گرم میشود یا نه یا صدای بوقی شنیده میشود یا نه ؟

در صمن چون نوت بوک شما مدتی بلا استفاده بوده است ممکن است به پروگرام کردن بایوس هم نیاز داشته باشد .

موارد بالا را چک کنید و نتیجه را اعلام فرمایید .

با تشکر.
با سلام.نه گرم نمیشه و هیچ صدای بوقی نمیاد.در ضمن ramرو هم یکبار در آوردم بازم صدا نداد.
اگه لطف کنین وطریقه پروگرم کردن بایوسرو هم بگید ممنون میشم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sistana
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا