آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دستگاه تعویض چیپ مدل BG-AT

ali_r714

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-08-25
404
2,338
خراسان رضوی
با سلام
شما میتونید با یک دستگاه هیتر معمولی چیپ ها رو عوض کنید فقط نیاز به یکم دقت و تمرین دارین
با سلام
با هیتر معمولی بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن است. شما میتوانید از همین هویه های نوری یاکسون استفاده کنید.

pcbh

کاربر
2012-04-04
88
496
با سلام و درود / عزیز هیچ دستگاهی به bga نمیرسه ولی طیف کارت را درنظر بگیر که ببینم بدردتون می خوره یعنی حجم کاری . من با سشوار صنعتی کار می کنم خیلی هم رازی هستم البته دستگاه IR هم دارم ولی بعضی وقت چیپ را می سوزاند .

dtdm

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-08-07
269
722
تهران
www.puzel.ir
با سلام دوست عزیز لطفا در موارد بعدی فقط در پستی که ایجاد کردم سوال بفرمایید.
و اما در مئرد سوالتون بستگی به نوع کارتون داره که چه تعدادی براتون تعویض چیپ بیاید شما با یک حساب سر انگشتی متوجه می شوید که 6 تومن رقم کمی نیست پس اگه تعداد کارتون بالاست قیمتش هر چی هست بخرید ولی اگه نیست بدید بیرون براتون بزنند به صرفه تره
از این مدلی که معرفی کردید هم ارزونترش هست هم گرونتر همشونم کار راه اندازن تو اصل مطلب هیچ فرقی با هم ندارن فقط زور زینبلشون بشتر مثلا یکی اپشانش بیشتره مثل داشتن lcd
امیدوارم جوابتونو گرفته باشید

dtdm

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-08-07
269
722
تهران
www.puzel.ir
دوست عزیز با هیتر نمیشه پیچ عوض کرد مخصوصا در ماردبرد های جدید که از تکنولوژی نانو استفاده کرده اند
چون تا بخواد چیپ ذوب بشه قبلش مادربرد ذوب شده حالا خود دانید

onlyiran

کاربر vip
کاربر
2007-10-26
182
1,847
شیراز
www.onlyiran.com
دوست عزیز با هیتر نمیشه پیچ عوض کرد مخصوصا در ماردبرد های جدید که از تکنولوژی نانو استفاده کرده اند
چون تا بخواد چیپ ذوب بشه قبلش مادربرد ذوب شده حالا خود دانید
با تشکر از شما
پس تکلیف چیه؟
IR یا سشوار صنغتی یا ابزاره دیگه ای هست که مقرون به صرفه باشه برای تعویض چیپ های ظریف امروزی؟

iranvich63

کاربر
2012-03-24
321
2,081
با تشکر از شما
پس تکلیف چیه؟
IR یا سشوار صنغتی یا ابزاره دیگه ای هست که مقرون به صرفه باشه برای تعویض چیپ های ظریف امروزی؟

سلام دوست گرامی
همونطور که دوست عزیمون pcbh گفتن منهم دستگاه اینفرارد دارم. گاهی اوقات توی تعویض چیپها باعث آسیب به چیپ میشه بخصوص توی چیپهای مثل پل شمالی و جنوبی. قشنگ چیپ رو میکنه چیپس!!!
با هوای گرم فکر نمیکنم بشه چیپهای بزرگ رو تع.یض کرد حداقل من تابحال نتونستم.
ولی شما باید یک دستگاه بخری 6 میلیون و بعدش یک دست شابلون بخری حداقل 600 تومن و حداقل 2 یا 3 تا توپ قلع(بال) بخری هرکدوم 90 هزار تومن بعد چند وقته میخوای پولت رو دربیاری؟ حالا دستمزد خود بکنار!!!

onlyiran

کاربر vip
کاربر
2007-10-26
182
1,847
شیراز
www.onlyiran.com
سلام دوست گرامی
همونطور که دوست عزیمون pcbh گفتن منهم دستگاه اینفرارد دارم. گاهی اوقات توی تعویض چیپها باعث آسیب به چیپ میشه بخصوص توی چیپهای مثل پل شمالی و جنوبی. قشنگ چیپ رو میکنه چیپس!!!
با هوای گرم فکر نمیکنم بشه چیپهای بزرگ رو تع.یض کرد حداقل من تابحال نتونستم.
ولی شما باید یک دستگاه بخری 6 میلیون و بعدش یک دست شابلون بخری حداقل 600 تومن و حداقل 2 یا 3 تا توپ قلع(بال) بخری هرکدوم 90 هزار تومن بعد چند وقته میخوای پولت رو دربیاری؟ حالا دستمزد خود بکنار!!!

عجب داستانیه ها !
برادر من حرفایی که گفتید درست .اینا رو که مشخصه ! این دستگاه رو من فقط توی نمایندگی دیدم مشخص هم شد که ارزششو نداره حالا مساله اینه که جایگزینش چی استفاده میکنن دوستان؟
مثلآ همین IR از 300 تومن هست تا 1میلیون!
من ابزاره دوستان رو میخوام بدونم چیه برا تعویضه چیپ؟
مثلا اینفراره قسمتهای پلاستیکی مدارو خراب نمیکنه !
با تشکر

AREF1369

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-11-16
602
6,362
ایران
عجب داستانیه ها !
برادر من حرفایی که گفتید درست .اینا رو که مشخصه ! این دستگاه رو من فقط توی نمایندگی دیدم مشخص هم شد که ارزششو نداره حالا مساله اینه که جایگزینش چی استفاده میکنن دوستان؟

با سلام دوست من در اکثر مادر وردها تعویض چیپ دیگه با توجه به مشکلاتی که در برخی موارد دارن به صرفه نیست و مشتری هم ترجیح میده مادر بورد دست دوم یا نو پیدا کنه.

onlyiran

کاربر vip
کاربر
2007-10-26
182
1,847
شیراز
www.onlyiran.com
عجب داستانیه ها !

با سلام دوست من در اکثر مادر وردها تعویض چیپ دیگه با توجه به مشکلاتی که در برخی موارد دارن به صرفه نیست و مشتری هم ترجیح میده مادر بورد دست دوم یا نو پیدا کنه.

برادره من یعنی چی مقرون به صرفه نیست ؟!!!
یعنی اگه لپ تاپی چیپش بسوزه مادربردشو عوض میکنی ؟احتمالا هم که گیر نمیاد میندازیش دور!!!!!!؟
هرچنتا داشتی بگید تا آدرس تهیه چیپ برای خرید و نعوض رو در 70 درصد ار موارد خدمتتون بدم.
خواهشمندم در صورتی که کسی بصورته پیشرفته مشغول به تعمیر لپ تاپ و مینبرد میباشد ابزاری که با آن کار میکند رو معرفی کند
با تشکر

بالا