آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی برای خرید rt809h

saeed_9_12

کاربر vip
vip
کاربر
2009-11-06
10
14
با عرض سلام و احترام خدمت اساتید گرامی
بنده میخوام rt809h بخرم؛ سایت پارسه داره این پروگرامر رو با قیمت خیلی بالایی عرضه می کنه، سایت iranfso رو پیدا کردم که با یک میلیون تومن پایین تر و با گارانتی یکساله خودش پروگرامر رو میفروشه. اگر امکان داره بنده رو راهنمایی کنید که آیا ادعای پارسه مبنی بر خدمات واقعی هست و یا اگر از هر سایتی بخریم میشه آپدیت ها رو انجام داد؟
پیشاپیش از بذل توجه عزیزان بی نهایت متشکرم

Mostafahe

کاربر vip
vip
کاربر
2019-01-23
216
223
شهرکرد
بنده میخوام rt809h بخرم؛ سایت پارسه داره این پروگرامر رو با قیمت خیلی بالایی عرضه می کنه، سایت iranfso رو پیدا کردم که با یک میلیون تومن پایین تر و با گارانتی یکساله خودش پروگرامر رو میفروشه. اگر امکان داره بنده رو راهنمایی کنید که آیا ادعای پارسه مبنی بر خدمات واقعی هست و یا اگر از هر سایتی بخریم میشه آپدیت ها رو انجام داد؟
درود بر شما من از سایت پارسه خرید کردم و با توجه به شماه سریال همیشه پاسخگو بودن .
در رابطه با اینکه این پروگرامر ثبت نشده باشه و بعدا از کار بیفته اطلاعی ندارم ولی شرکت پارسه پشتیبانی خوبی داره

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,681
176,842
iRanTK.iR

درود بر شما

از هر جایی دوست داشتید بخرید ، پروگرامر قابلیت آپدیت داره و آپدیت هاش همه جا هست .

این سایت رسمیش هست :

این هم قسمت آپدیتش :

نمایندگی Hong Kong هم همیشه آپدیت ها رو میگذاره :

alikarrimian

کاربر vip
vip
کاربر
2012-12-30
38
21
42
اصفهان
من هم از سایت پارسه خریدم پشتیبانی خیلی خوبی داره

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,681
176,842
iRanTK.iR

درود مجدد

میشه بگید چه پشتیبانی از شما کرده ؟

سعید11

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-01
468
1,609
پشتیبانی پارسه ضعیف ترین و نا کارآمد ترین پشتیبانی رو داره
حتی کوچکترین مشکل رو نمیتونه حل کنه ، بارها بار پیام دادم ولی دریغ از یک جواب درست
اخرش هم میگن دستگاه چنین قابلیتی نداره
موقع خرید اون خانم مقیسه چنان زبانی میریزه که حد نداره ولی بعد خرید حتی جواب تلفنتم نمیدن
پارسه = پشتیبانی = 0

saeed_9_12

کاربر vip
vip
کاربر
2009-11-06
10
14
بی نهایت از راهنمایی اساتید تشکر میکنم
پس با توجه به مطالبی که سروران گرامی فرمودن از همون سایت که ارزونتره خرید میکنم.

آخرین ویرایش:

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,246
4,264
بی نهایت از راهنمایی اساتید تشکر میکنم
پس با توجه به مطالبی که سروران گرامی فرمودن از همون سایت که ارزونتره خرید میکنم.
سلام مهندس معرفی کنید بنده هم نیاز درم حالا یا خصوصی یا عمومی

بالا