آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دریافت تصویر دوربین مدار بسته در اینترنت

mahmood1363

کاربر
2014-01-27
134
388
تهران
www.hitech.com
با سلام
من به یه مشکلی برخوردم لطفا کمک
من انتقال تصویر از طریق وب انجام دادم و حله
روی موبایل برنامه vmeye رو نصب کردم تو برنامه ای پی ولید رو می زنم با یوزر نیم پسورد و پورت مخصوص موبایل که 34599 هستش
وقتی با برنامه کانکت میشم میزنه Login Successful توی دی وی آر هم تو قسمت کاربان انلاین میبینم که یه ای پی از طریق پورت موبایل وصل شده
ولی تصویر ندارم و با پیغام no response مواجه میشم لطفا کمک کنید .................................
دوست عزیز از نرم افزارهای دیگه هم یه تست بگیر باید جواب بگیری .

farhadi-1

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-03-01
573
598
با درود وسلام خدمت کلیه اساتید
دوستان وقتی که تصویرراازطریق اینترنت انتقال میدهیم درطول 24 ساعت چقدرحجم مصرف میشه ممنون ::-iRanTK.iR-::

farhadi-1

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-03-01
573
598
با درود وسلام خدمت کلیه اساتید دوستان وقتی که تصویرراازطریق اینترنت انتقال میدهیم درطول 24 ساعت چقدرحجم مصرف میشه ممنون ::-iRanTK.iR-::
درود ازاساتید کسی سوال من را میداند ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

h_repair

کاربر
2012-10-17
17
34
همانطور که دوست عزیزمانfarhadi-1 اشاره فرمودند قیمت ای پی بیشتراز ماهی5هزارتومان نمیباشد.

شما که اینکار را انجام دادین میدونین چقدر از حجم اینترنت میبره؟ و اینکه اگه DVR چهار یا هشت و یا 16 کاناله باشه پهنای باند اینترنت چقدر باید باشه واسه هرکدوم تا تصویر را بخوبی انتقال بده.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام
دوست عزیز این بستگی داره شما چقدر بخواین کیفیت داشته باشه تصویر. ولی من تصویر 4 دوربین در یک تصویر به صورت مربع های کوچکتر یا همان یک تصویر با سایز بزرگ به صورت کاملا اسلوموشن و اینترنت 512 میدیدم.
یعنی اگر بیشتر از 4 تا دوربین باشه و بخواین همزمان با کیفیت خوبتر داشته باشید باید بالای یک مگ اینترنت بگیرید.
و میدونید که خطوط اینترنت ایران نامتقارن هست یعنی دانلود شما سرعت زیاد هست ولی آپلود شما بسیار کم!! مگه اینکه برید با مخابرات صحبت کنید بگید من اینترنتی میخوام که آپودلش سرعتش بالا باشه به جای دانلود! ببینید بهتون میدند یا نه

h_repair

کاربر
2012-10-17
17
34
سلام
دوست عزیز این بستگی داره شما چقدر بخواین کیفیت داشته باشه تصویر. ولی من تصویر 4 دوربین در یک تصویر به صورت مربع های کوچکتر یا همان یک تصویر با سایز بزرگ به صورت کاملا اسلوموشن و اینترنت 512 میدیدم.
یعنی اگر بیشتر از 4 تا دوربین باشه و بخواین همزمان با کیفیت خوبتر داشته باشید باید بالای یک مگ اینترنت بگیرید.
و میدونید که خطوط اینترنت ایران نامتقارن هست یعنی دانلود شما سرعت زیاد هست ولی آپلود شما بسیار کم!! مگه اینکه برید با مخابرات صحبت کنید بگید من اینترنتی میخوام که آپودلش سرعتش بالا باشه به جای دانلود! ببینید بهتون میدند یا نه

ممنون که راهنماییم کردین. چقدر حجم اینترنت را مصرف میکنه؟ من تا به حال اینکار را نکردم و نمیدونم وقتی IP گرفتیم بازم حجم اینترنت مصرف میشه یا اصلا ربطی بهش نداره.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
ببینید شما IP که میگیرید یعنی الان IP شما مجازی هست و دائم تغییر هم میکنه اون زمان هم ثابت میشه و هم واقعی و دسترسی از مکانهای دیگه به سیستم شما امکان پذیر میشه.
در واقع 5 تومانی که شما میپردازید هیچ ربطی به پهنای باند شما نداره. شما اگر دائم بخواین تصویر رو ببینید که زیاد مصرف دارید. ولی اگر تو ساعت های خاصی بخواین ببینید زیاد نمیشه.
و البته بستگی به کیفیت تصویری داره که می خواین بگیرید. کیفیت پایین کمتر پهنای باند میگیره و بالا بیشتر! البته با سرعت اینترنت معمولی نمیتونید خیلی با کیفیت ببینید.
با تشکر

بالا