آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست مدار ردیاب انتنی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mahdi D.A.M

کاربر vip
vip
کاربر
2012-12-14
187
800
استان تهران
واله من اون رو که شما میگید ندیدم اگه پستشو بزارید ممنون میشم.
فکر می کنم دلیلش اینه که موقع جا زدن درپوش به اون گیرنکنه وجمع وجور باشه من تازه امشب تمومش کردم آقای MME هم اصلا جواب نمیدن ازشون بپرسیم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: soraty

sami222

کاربر
2011-05-19
53
123
www.lrl.persianblog.ir
w w w . l r l - m e h d i . i r
فاصله های بین لینک دوم رو حذف کن چون نمیذاشت لینکو بذارم اینجوریشکردم. اینجاهارو ببین مدارش دو قسمته یک قسمت ژنراتوره که با دوتا میله میفرسته داخل زمین بعدش با یه مدار دیگه و میله ها ردیابی میکنی اگر چیزی دستگیرت شد به ماهم بگو :63000000:

sami222

کاربر
2011-05-19
53
123
وبلاگ آره ولی همه چیزایی که توی وبلاگه توی انجمن هم لینکشو زیر آدرس وبلاگ گذاشتنم هست ولی فاصله هارو حذف کن موفق باشید

• Like

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
خدمت Mr Metal عزيز
جهت دريافت پيامهاي خصوصي جديد لطفا پيامهاي قديمي پاك بفرماييد تا صندوق ورودي اجازه ذخيره به ديگران بده

درضمن بهترين و كم خطاترين فركانس طلا كدامه؟ و چه فلزي تو رديابي كم ترين خطا داره؟
با سپاس

آخرین ویرایش:

Mahdi D.A.M

کاربر vip
vip
کاربر
2012-12-14
187
800
استان تهران
آقای MrMetallظاهرا گنج پیدا کردند دیگه به ما محل نمیدن.هیچکدوم از سوالات مارو جواب نمیدن صندوق پستیشونم لبریز شده جا نداره.:nevreness:

• Like

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
دوستان اگه شرکت کنند و منو راهنمایی کنند ممنون میشم

دوست عزيز دوتا مخزن براي خوراك به سر انتن ها وصل كن جنسشون بهتره از پلاستيك يا برنج باشه يكي از مخزن ها رو جيوه وديگري رو از جنس جسم مورد كاوش قرار بده دسته ها رو از پلاستيك يا برنج درست كن اتصال دست به انتن ها هيچ موردي ندارد در ضمن ذرات هم ميزند ولي از هيچي بهتره

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
عزیزان در کمال ناباوری متوجه نبودم که صندوق پیام ها پر هست و حدود چند ماهی پیامی دریافت نمی کردم.بعد از اینکه دوستان گفتند متوجه شدم.15دقیقه فقط داشتم پیام ها مو پاک می کردم.

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
خدمت Mr Metal عزيز
جهت دريافت پيامهاي خصوصي جديد لطفا پيامهاي قديمي پاك بفرماييد تا صندوق ورودي اجازه ذخيره به ديگران بده

درضمن بهترين و كم خطاترين فركانس طلا كدامه؟ و چه فلزي تو رديابي كم ترين خطا داره؟
با سپاس

با سلام.
دقیق ترین مقدار 5.020 می باشد.این مقدار برای طلا های قدیمی می باشد که شما برای یافتن فرکانس طالاهای با قدمت کمتر و یا بیشتر می بایست این مقدار را مثبت منفی 2 هرتز در طراحی در نظر بگیرید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا