آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

درخواست مدار ردیاب انتنی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

abasfarze

کاربر
2013-04-03
6
17
سلام بر آقا مهدی
دوست عزیز جواب میده بساز.آخه مداری که اول و آخرش 20000 تومان هستش چه ترسی داره ساختنش.بساز تجربه کسب کن.من ساختمش البته قسمت دسته های برنجی رو یکمک دستکاری کردم و مدار بهش اضافه کردم خوب جواب میده.در ضمن دوستان از خروجی سینوسی آی سی استفاده کنین.شکل فرکانس موج خروجی 5 کیلو باید کاملا سینوسی باشه.اگه طریق ارسال عکس رو میدونستم بیشتر راهنمایی تون میکردم.

آخرین ویرایش:

somic839

کاربر
2012-08-05
19
575
سلام bad-boy جان
اگه امكان داره عكسي از پشت و روي مداري كه ساختي رو اينجا قرار بده و همينطور عكسي از همه دستگاه رو و تاييد ميكنيد كه اين دستگاه كاملا درست كار ميكنه؟
و همينطور دوستاني كه اين مدار رو ساختند عكسي از مدارشون قرار بدهند
با تشكر

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
سلام bad-boy جان
اگه امكان داره عكسي از پشت و روي مداري كه ساختي رو اينجا قرار بده و همينطور عكسي از همه دستگاه رو و تاييد ميكنيد كه اين دستگاه كاملا درست كار ميكنه؟
و همينطور دوستاني كه اين مدار رو ساختند عكسي از مدارشون قرار بدهند
با تشكر
دوست عزيز اين دستگاه بدون مداري كه به انتن ها وصل ميشه كامل نيست كلا به ذرات حساسه وخطا ميزنه وكار كردشم بدون مدار انتن ها طبق گفته دوستمون اقايIIII توپست هاي قبلي هست من بدون مدار گيرنده تاييد نميكنم وازش دلسرد شدم دارم رو دلتا پالس كار ميكنم

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
سلام بر آقا مهدی
دوست عزیز جواب میده بساز.آخه مداری که اول و آخرش 20000 تومان هستش چه ترسی داره ساختنش.بساز تجربه کسب کن.من ساختمش البته قسمت دسته های برنجی رو یکمک دستکاری کردم و مدار بهش اضافه کردم خوب جواب میده.در ضمن دوستان از خروجی سینوسی آی سی استفاده کنین.شکل فرکانس موج خروجی 5 کیلو باید کاملا سینوسی باشه.اگه طریق ارسال عکس رو میدونستم بیشتر راهنمایی تون میکردم.
سلام دوست عزيز اگه شما از اين مدار جواب گرفتيد تصاويرتون رو ارسال كنيد يا برا ايميل كنيد تا در اصرع وقت توسايت قرار بدمcobra8147@yahoo.com

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
ممنون اگه عکس بفرستید ممنون میشم.
مداری روهم که گفتید توضیح بدید وعمق 4 رو میزنه؟

دوست عزيز طبق تجربه جديد تا الان دنبال نخود سياه بوديم انتن ها با خوره بدون نياز به مدار خوب كار ميكنن مقداري از فلز مورد نظر رو زير زبون نگه داريد سپس دريك نقطهئ بمانيد تا انتن ها حركت كنند انتن سمت چپ جهت ياب شماشت بعد تعيين جهت شروع به حركت كنيد و كار تمام امتهان كنيد زيا خرجي دوتا انتن نداره

gps210

کاربر
2013-04-07
5
6
دوست عزيز طبق تجربه جديد تا الان دنبال نخود سياه بوديم انتن ها با خوره بدون نياز به مدار خوب كار ميكنن مقداري از فلز مورد نظر رو زير زبون نگه داريد سپس دريك نقطهئ بمانيد تا انتن ها حركت كنند انتن سمت چپ جهت ياب شماشت بعد تعيين جهت شروع به حركت كنيد و كار تمام امتهان كنيد زيا خرجي دوتا انتن نداره
سلام علیکم ، خسته نباشید
1 - یعنی اگر از خوراک استفاده کنیم ، آنتن ها بدون مدار و پرابها یی که در زمین کار گذاشته میشدند بدون هیچ مشکلی کار میکنه ؟
2 - توی دسته های آنتن های شما از جیوه هم استفاده شده ؟
3 - دستتون به دسته آنتن ها متصل هست یا دسته ها عایق هستند ؟

Blacking

کاربر
2013-04-24
4
5
سلام ببخشید میزان فاصله 2 تا آنتن در دست چقدر باشه؟
نزدیک یا دور فرقی نمیکنه؟
سیم برنجی 3 , 3.5 و 4 کئومش بهتره؟

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
سلام ببخشید میزان فاصله 2 تا آنتن در دست چقدر باشه؟
نزدیک یا دور فرقی نمیکنه؟
سیم برنجی 3 , 3.5 و 4 کئومش بهتره؟

20 سانت و 10 درجه به پایین.
4بهتر هست.اگر آلمانی پیدا کردید که چه بهتر ولی اگر نبود همون 3.5 هم خوبه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا