آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست درایو گرافیک لپ تاپ ایسوس k53sv

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
درایور
nvidia
hidden content may not be quoted

سلام ممنون . من 2 روز پیش درایوی که دوستمون تو چند پست بالا گذاشته بودو از سافت گذر دانلود کردم می خوام ببینم اینی که شما گذاشتید همونه یا بازم دانلود کنم
http://dl2.soft98.ir/driver/nVIDIA.G...-8-8.1.x64.exe

راستی درایو بلوتوث که نصب کردم کامل نصب نشده و ایکونش زرده ایا درایور بلوتوثشو دارید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
سری مهمه / درایور لپتاپ با PC فرق داره . لزوما بهم نمیخوره

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
سری مهمه / درایور لپتاپ با PC فرق داره . لزوما بهم نمیخوره

با سلام من درایو رو نصب کردم حالا که می خوام بازی ps 2017 رو اجرا کنم با این حال که سوییچ کردم روی گرافیک جفورس باز هم در قسمت specifications گرافیکو bad میشناسه و کیفیت بازی خوب نیست . نمیدونم مشگل چیه قبلا قشنگ و به راحتی بازی رو اجرا می کرد ولی الان نمیشه

Untitled1.jpg

بازی رو یکبار پاک و مجدد نصب کردم درایو گرافیک رو هم پاک و دوباره نصب کردم . می خوام ببینم مشگل از درایور هست یا جای دیگه .

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
مشکل سویچ نیست . چون GPU انویدیا را شناخته و اعلام میکنه ضعیفه . برای PES بهتره اپدیت هاش هم بگیری .

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
مشکل سویچ نیست . چون GPU انویدیا را شناخته و اعلام میکنه ضعیفه . برای PES بهتره اپدیت هاش هم بگیری .

دلیل این ضعیف بودن چیه ؟؟؟

یعنی مشگل از اپدیت گرافیک لپ تاپ k53sv نیست ؟؟

اپدیت ها رو از سایت ps باید بگیرم ؟؟؟ اگه لینکی دارید لطفا اعلام کنید ممنون

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
سرچ کنید اپدیت ها رو پیدا میکنید . متاسفانه وقت ندارم سرچ کنم .سایت گیم فارسی اپدیت هاش هست
بهتره روی این دستگاه pes 2016 نصب بشه . این چیپ گرافیکی خیلی چیز شاخی نیست که توفع اجرای بی نقص هر گیمی را داشته باشی

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
سرچ کنید اپدیت ها رو پیدا میکنید . متاسفانه وقت ندارم سرچ کنم .سایت گیم فارسی اپدیت هاش هست
بهتره روی این دستگاه pes 2016 نصب بشه . این چیپ گرافیکی خیلی چیز شاخی نیست که توفع اجرای بی نقص هر گیمی را داشته باشی

این حرفو نزنید من کالاف ghosts رو خیلی عالی بازی می کنم . ps 2017 که چیزی نیست این سیستم i7 هس 8 گیگ رم داره 2 گیگ گرافیک داره تا 4 گیگ هم share میشه کالاف رو خیلی عالی اجرا میکنه . من از سایت بالا اپدیت گرفتم ولی مشگل همچنان پابرجاست اگه وقت کردید لینک اپدیت هارو برام بزارید ممنون میشم دوست عزیز

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا