آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

خرید مولتیمتر دست دوم سالم و تمیز عقربه ای هایوکی مدل 3010

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,275
ایران
باسلام

7.png
نوشته اصلی توسطHOSE IN
8.png
سلام اقا رضا
اون اهمترهایی که جنابعالی فرمودید دارای گرید Aمیباشد مخصوص صادرات به امریکا و المان است که در ایران یافت نمیشود.
متاسفانه بعضی ازتجارکشورمان اجناس بنجول چینی دورریختنی گریدDچینی واردکشورمان کرده میدنددست مصرف کننده تمام عیارستمدیده

دوست عزیز من یک مدل از آنها را دارم که حدود 5000 تومان سالها پیش خریدم چندین بارهم قطعه هایی در داخلش سوخته من سریع تعویض کردم و بخوبی هیوکی هم کار میکند
الان در حال حاضر قیمتش 20000 تومان شده است.

آخرین ویرایش:

pars598

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-02-17
273
276
سلام جناب service manual عزیز من دیگه جوابی برای این شخص (pars sanam) ندارم خودتون لطف کنید راجع به جمله ایی که نوشته به عنوان مدیر محترم این بخش قضاوت کنید واعمال نظر بفرمایید.البته خودتون اطلاع دارید که این اولین بارش نیست. که این نوشته چه ربطی به خرید مولتیمتر داره. باتشکر منتظر پاسختون هستم.

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,635
KARAJ
بنده ي خدا نصف عمر شو واسه خريد اين اهمتر تلف كرده

سلام دوست گرامی
قبل بیان کمی تامل کنیدوهرچیزی رابیان نفرماییدمااینجاهستم ک بهم کمک کنیم نه .......این عشق وعلاقه است کسی دنبال دلخواسته اش بگرده اینکارچرااینقدرشماراآشتفته کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دایه دلسوزترازمادرشدی؟

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,826
7,763
جنت شهر

با سلام خدمت دوستان
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] هر انساني داراي خصلت يا رفتار و با عقيده و بعدي است كه شايسته ستايش و تمجيد است وظيفه ماست كه اين جنبه هاي خوب را بيابيم و او را به سبب داشتن آنها تمجيد نماييم . و اگر هم قصد داريم به رد و اصلاح رفتار و افكار كسي بپردازيم بايد از راه مناسبي استفاده كنيم[/FONT]
پس [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]احترام گذاشتن به ديگران نشانه عظمت وبزرگي خود انسان میباشد [/FONT]

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,635
KARAJ
با سلام خدمت دوستان
هر انساني داراي خصلت يا رفتار و با عقيده و بعدي است كه شايسته ستايش و تمجيد است وظيفه ماست كه اين جنبه هاي خوب را بيابيم و او را به سبب داشتن آنها تمجيد نماييم . و اگر هم قصد داريم به رد و اصلاح رفتار و افكار كسي بپردازيم بايد از راه مناسبي استفاده كنيم
پس احترام گذاشتن به ديگران نشانه عظمت وبزرگي خود انسان میباشد

سلام مهندس عزیز...................پاینده باشیدهیچ انسانی کامل نیست

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,275
ایران
باسلام

7.png
نوشته اصلی توسط pars sanam

مجبور نیست میتواند ارزانتره را بخره

آخرین ویرایش:

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,714
176,963
iRanTK.iR

سلام

اين ديگه به خودشون مربوط ميشه ، اما شما درصورت تکرار دسترسيتون به انجمن مسدود خواهد شد .

ali_esf

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-03
295
3,283
با سلام دوست عزیز ،به این قیمتی که میخوای گیرت نمیاد شما هم اینقدر متعصب نباشید من یه اهم متر عقربه ای نانجینگ چینی گرفتم که واقعاً کارکردش عالیه و قابلیت های خیلی زیادی هم داره رنج اهم از در یک اهم تا در یک مگا اهم ، تست خازن تقریبا هر خازنی ازکمتر از یک نانو تا 100 میلی فاراد ، اندازه گیری دسیبل ، تست ترانزیستور و کلی قابلیت دیگه ،در کنار این همه امکانات واقعا اندازه گیریش دقیقه من خودم تست کردم قیمتش هم فوق العاده مناسبه من 18 تومن گرفتم شما بگیر پشیمون نمیشیT1wDQ.FeFeXXXXXXXX_!!0-item_pic.jpg

بالا