آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

خرید مولتیمتر دست دوم سالم و تمیز عقربه ای هایوکی مدل 3010

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,635
KARAJ
باسلام

چرا عقربه ای چینی نمی خری مبلغش یک سی ام هیوکی کارایی اش همان است هیچ فرقی نمیکند منتهی باید در نگهداری آن دقت کنی وقتی خریدی بلافاصله درب آنرا باز کرده نقشه و قطعات آنرا یادداشت میکنی البته بعضی ها روی فیبر نوشته ولی باز بنویسی بهتر است که اگر اشتباهی پرابها را در مداری زدی و قطعه سوخت سریع تعویض و درست میشود اینها یک تغذیه 9 ولتی علاوه بر دو عدد باتری قلمی دارند که آن فقط مقاومتها را در رنج X10K نیز اندازه گیری میکند
سلام حاج رضای عزیز
من بااهمترچینی کارکردم یک صدم هیوکی دقت نداردونخواهدداشت هیوکی بقداری دقیق هست ک بادیجیتال برابری میکنه من30سال تجربه دارم تنها یک اهمترروسی داشتم ازچینیاخیلی دقیق تربودوکارکردقابل قبولی داشت

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,275
ایران
باسلام

حسین جان منظور شما از دقت در چه گزینه ای (اندازه گیری ولتاژهای AC و DC - آمپر - اهم ) است
من یک مولتی متر هیوکی OL-64D دارم که حدود 40 سال پیش خریدم هردو کاربردش یکی است
توی فیلم های تعمیرات خارجی اکثرا ازهمین چینی ها استفاده میکنند آقای jestine yong که آموزشگاه در مالزی دارد هنگام استفاده از مولتی متر عقربه ای از همین مولتی مترهای چینی استفاده میکند بیش از 20 جلد کتاب نیز در زمینه تعمیرات انواع دستگاهای الکترونیک منتشر کرده است تشریح تسترها و .... به سایتش مراجعه کنی متوجه میشوی

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,275
ایران
باسلام

اینهم عکسهای نمونه مولتی مترهای چینی استفاده شده در آموزشگاه آقای جاستین یانگ:

[hide]

11.jpg

12.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

[/hide]
با توجه به عکسهای بالا این مرکز آموزشی تعمیرات دستگاههای الکترونیکی که از تمام کشورها برای آموزش به آنجا میایند اگر مولتی متر فوق دقت عملکرد پایینی داشت در این مرکز استفاده نمی شد.

البته منظور من تبلیغ نیست بلکه چرا پول زیادی هزینه میکنید

آخرین ویرایش:

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,635
KARAJ
از دوستان دیگر هم به غیراز (پارس صنام) بابت راهنماییهاشون بسیار متشکرم.دوستان من به خاطره دقتش و راحتی کار باهاش و کیفیتش میخوام بخرم.دوست عزیز آقای hose in لطف کن یه چندتا تصویر خوب از مولتیمتر 3007 بزار.
سلام اینم 3تاعکس

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,635
KARAJ
باسلام

حسین جان منظور شما از دقت در چه گزینه ای (اندازه گیری ولتاژهای AC و DC - آمپر - اهم ) است
من یک مولتی متر هیوکی OL-64D دارم که حدود 40 سال پیش خریدم هردو کاربردش یکی است
توی فیلم های تعمیرات خارجی اکثرا ازهمین چینی ها استفاده میکنند آقای jestine yong که آموزشگاه در مالزی دارد هنگام استفاده از مولتی متر عقربه ای از همین مولتی مترهای چینی استفاده میکند بیش از 20 جلد کتاب نیز در زمینه تعمیرات انواع دستگاهای الکترونیک منتشر کرده است تشریح تسترها و .... به سایتش مراجعه کنی متوجه میشوی
سلام اقا رضا
اون اهمترهایی که جنابعالی فرمودید دارای گرید Aمیباشد مخصوص صادرات به امریکا و المان است که در ایران یافت نمیشود.
متاسفانه بعضی ازتجارکشورمان اجناس بنجول چینی دورریختنی گریدDچینی واردکشورمان کرده میدنددست مصرف کننده تمام عیارستمدیده

آخرین ویرایش:

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,712
176,959
iRanTK.iR
سلام.جناب سرویس مانوئل شما باید به اون طرفی که (pars sanam)اخطار شدید بدید که تحریک کننده هست .وگرنه چندین نفر به خوبی اضهار نظر کردن وراهنمایی کردن من چیزی گفتم به غیر از تشکر؟من این آدم رو میشناسم که جوابشو دادم.فقط برای من میخواد حاشیه سازی کنه.

سلام

این یعنی تشکر !

جناب پارس صنام لطفا" شما از روی نادانی و جهل و بی اطلاعی اظهار نظر اضافه نفرمایید وقتی چیزی نمیدونید و بلد نیستید از دستگاههای اندازه گیری.بعد هم به شما مربوط نمیشه که کی اینجا چی میخواد یا نمیخواد.

این جملات بالای شما همه تشکر بود !

پس لابد بنده هم برای تشکر از جنابعالی باید این تاپیک را حذف کنم ؟

pars598

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-02-17
273
276
جناب سرویس مانوئل عزیز شما دقت نکردید که چی گفتم.گفتم که به غیر از اون کاربر .... از همه دوستان تشکر کردم با فشردن کلید تشکر حتی شما ومیبینید که این کار هم انجام دادم.خوب یه کسی میاد بی دلیل و بی جهت یه حرفی میزنه همه هم میبینن.درست نیست.مثلا"گفته اینجا تقاضای عتیقه نکنید یعنی چه؟!!!

ali_esf

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-03
295
3,283
سلام دوستان.من به یک مولتیمتر عقربه ای دست دوم تمیز وسالم هایوکی مدل 3010 با قیمت مناسب نیاز دارم اگه دوستان داشتند اطلاع بدن لطفا" تصویر هم از خوده مولتیمتر بزارن.قیمت بیشتر از 130 تا 140هزارتومن نباشه.باتشکر

با سلام دوست عزیز یک عدد از این مولتی متر دارم که فوق العاده نو هست ، چون دوتا مولتی متر هیوکی داشتم این یکی فقط کارتونش باز شده ، البته قیمتتون اصلا مناسب نیست من یه قیمت 560 هزار تومن تقدیم میکنم اگر تمایل داشتید پیغام بدید ، قیمتی هم که دادم خیلی مناسبه اگر یه قیمت بگیرید متوجه میشید که 30 درصد پاییین تر به شما قیمت دادم

آخرین ویرایش:
بالا