آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خروجی ندادن DVR H.264

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

2elyas

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-01-30
388
1,540
فیوز نداره تو مدار برق هرق هست فقط حالتش تغییر نمیکنه همین
سلام دوستان اگه کسی سالم این دستگاهو داره از فلاشش یه بک آب بگیره بذاره احتمال قوی با برگرام فلاش راه بیوفته.منم کارم گیر فایل فلاش هست.با تشکر از اساتید بزرگ

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام کسی فایل فلاشش رو داره بذاره؟این عیبی که دوستمون میگه میتونه از فلاشش هم باشه

دوست عزیز احتمال اینکه عیب از فلش باشد خیلی زیاد است
من هم دستگاه سالم این مدل را دارم
منتها سوکت این نمونه آی سی فلش که خیلی بزرگتر از فلش های معمولی است را ندارم

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
دوست محترم میتواند برنامه nand flashمشکل پیدا کرده باشد که دراین صورت باید ای سی مربوطه در وپروگرم شود یا این که دکودر های DCTODCمشکل داشته ونگذارند ولتاژ3.3ولت به قطعه مربوطه برسد درست است که نقشه دستگاه شما در اختیار نیست ولی با درآوردن دیتا شیت قطعات به راحتی میتوانید عیب یابی کنید با امید موفقیت شما

mactavish

کاربر
2012-12-12
3
6
سلام دوستان
بنده هم یک DVR H.264 با مارک Topvision به مدل TV-7204 دارم که دقیقا همین مشکل رو داره و نه رو Video out و نه روی VGA تصویر نمیده.
دستگاه روشن میشه .فن و چراغ سبز روی برد روشن میشه ولی در مقایسه با نمونه سالم بازر بوق نمیزنه و همونطور که گفتم تصویر هم ندارم. هارد رو هم جدا کردم تاثیری نداره.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
سپاس

majid33m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-12-06
460
1,570
esfahan
مهندس من کارم تعمیرات سخت افزاره تا اینجاهاشو بلدم که
12 ولت و یه 5 ولت برای هارد
12 ولت هم ورودی که کلا 12/43 ولت میده
سی پی یو ش به حالت عادی کار میکنه
اما وق بوت نمیزنه
هیچ ورودی رو قبول نمیکنه نه با کنترل تغییر حالت میده نه به صورت دستی

با درود دوست من این مدل dvr ها ابیشترشون فایل فلش خراب میکنند و یا مدار تغذیه از ورودی که توسط ایسی های dc to dc تامین میشود خرابی دارند با توجه به نو بودن دستگاه های شما برسی نماید که مشکل نگرفتن لحیم رو ی ای سی ها ندارید در صورت امکان عکس تهیه نماید که با توجه به تنوع با لای این دستگاه ها اگر فایل فلش موجود داشتم برای شما اپ نمایم در ضمن تو پیام خصوصی به من باد اوری نمایید

سیداحمد

کاربر vip
کاربر
2010-04-30
34
260
سلام این ایراد ربطی به ای سی فلش نداره کنار ای سی u40 دو عدد تست ولتاژ نوشته شده است یکی 5ولت دیگری1.2ولت شما ولتاز1.2ولت رو ندارید لطفا بایک دیود از سر وسط ای سی u40 که ولتاز 1.8ولت است به تست 1.2ولتی روی برد وصل کنید عیب شما برطرف میشود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا