آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: خاموش کردن سیستم با پاور Green 530

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,851
سلام ایسی کنترلر و سوپر وایزرش چیه ؟
ps223
ممکنه اون ایسی مشکل داشته باشه به خاطر همین ولتاژ ها را قطع میکنه

سلام

شماره آی سی HY510N

مشکل از اینه ؟

آخرین ویرایش:

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,851

سلام

شماره آی سی HY510N

مشکل از اینه ؟
سلام وقت بخیر

این شماره آی سی رو نداشتم. توی اکثر سایت های فروش قطعات الکترونیکی هم سرچ کردم. هیچ کدوم نداشتند
فقط 2 تا از فروشگاه ها این شماره آی سی رو توی سایتش داشت که اونم نوشته بود موجودی صفر

بنظرت مشکل از همین آی سی هستش؟
جایگزین و مشابه براش نیست؟ چون این که گیر نمیاد انگار

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
سلام وقت بخیر

این شماره آی سی رو نداشتم. توی اکثر سایت های فروش قطعات الکترونیکی هم سرچ کردم. هیچ کدوم نداشتند
فقط 2 تا از فروشگاه ها این شماره آی سی رو توی سایتش داشت که اونم نوشته بود موجودی صفر

بنظرت مشکل از همین آی سی هستش؟
جایگزین و مشابه براش نیست؟ چون این که گیر نمیاد انگار

فروشگاه سعید تو پاسا› امجد دارد . این ایسی مشابه هم
با این چک کن کامل[hide] FAN7680[/hide]

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,851
فروشگاه سعید تو پاسا› امجد دارد . این ایسی مشابه هم
با این چک کن کاملhidden content may not be quoted

سلام.
آی سی کنترلر رو از همون فروشگاهی که فرموده بودید خریدم و آی سی رو با آی سی جدید عوض کردم
مشکل هنوز پابرجاست. همچنان در حالت SB ولتاژ سیم سبز 2/5 ولت هستش
ولی ولتاژ سیم بنفش 5 ولت کامل هست
بعد از سوییچ کردن پاور هم تمام ولتاژهای پاور درست و صحیح هستن. ولی توی کار در کیس مشتری که کانفیگ سیستمش بالاست بعد از چند دقیقه کارکرد خود به خود خاموش میشود. همانطور که در پست اول عرض کردم این پاور در کیس مشتری خاموش میکنه ولی من داخل یک کیس دیگه که کانفیگ اون پایین تر از کیس مشتری است وقتی تست میکنم بدون هیچ مشکلی کار میکند. 1 هفته با این پاور در کیس دیگه که عرض کردم تست گرفتم. هیچ موردی نداشت. کیس مشتری رو هم که یه پاور TSCO با وات پایین تر تست کردم. حین کار اصلا خاموش نکرد
نظرتون چیه جناب مهندس؟

آخرین ویرایش:

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,851
. اگه ممکنه یه راهنمایی بفرمایید.

آخرین ویرایش:

mmzhr

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-29
341
13,045
33
همدان
سلام همکار عزیز
وقت شما بخیر

گارانتی پاور تموم شده .چند ماه از تاریخ انقضای گارانتی گذشته
ولتاژها رو همونطور که قبلاً گفتم تست کردم . درست و دقیق هستش . ضمناً اینکه اگه کم یا زیاد بود روی کیس دومی هم جواب نمیداد . ولی روی کیس دوم که این پاور رو برای تست بستم به خوبی کار کرد ( یک هفته )

خازن های برد هیچکدام باد نکرده . کاملاً بررسی کردم . ولی باز اگر لازم هست فردا صبح چندتا عکس میگیرم و ارسال میکنم .

سلام دوست عزیز خرابی خازن فقط باد کردن نیست باید با خازن سنج تست بشه خیلی وقتا ظرفیت خازن نصف میشه یا esr بالا میره و نشتی داره در مورد پاور اگه ولتاژ دارید ولی وقتی جریان میکشه خاموش میشه خازن اولیه خرابه به جاش یه خازن جنس مرغوب بذار و اگه 400 ولته شما 450 ولت بذار

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,851
سلام دوست عزیز خرابی خازن فقط باد کردن نیست باید با خازن سنج تست بشه خیلی وقتا ظرفیت خازن نصف میشه یا esr بالا میره و نشتی داره در مورد پاور اگه ولتاژ دارید ولی وقتی جریان میکشه خاموش میشه خازن اولیه خرابه به جاش یه خازن جنس مرغوب بذار و اگه 400 ولته شما 450 ولت بذار

سلام . وقت بخیر

بنده قبل از اینکه آی سی کنترلر رو تعویض کنم تمامی خازن های خروجی رو تعویض کردم ولی تاثیری نداشت .
الان در حال حاظر سیم سبز در حالت sb دو و نیم ولت داره . که باید 5 ولت باشه . سیم بنفش 5 ولت رو کامل داره . البته این کمبود ولتاژ در سیم سبز از اول که مشتری پاور رو آورد روی پاور وجود داشت . با این حال پاور سوئیچ میشه و تمام ولتاژها به صورت کامل روی سوکت 24 پین وجود داره
توی ورودی پاور یه خازن 220 میکرو 400 ولت هست . شما میگید ممکنه این خازن افت ظرفیت داشته باشه ؟

بالا