آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خاموش شدن لبتاپ hp بعد از 10 دقیقه و ارور system temprature 30d

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
فایلی که فرستادید فایده ای نداره فایلی که روی آی سی فلشتون بود رو می خوام

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamed-pc

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
فایلی که فرستادید فایده ای نداره فایلی که روی آی سی فلشتون بود رو می خوام

سلام مجدد

این فایل از روی خود دستگاه برداشتم خدمت شما
لطفا عکس آداپتور برای پروگرامر را ارسال کنید ممنون

پیوست‌ها

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
سلام مشتری داشتم فراموش کردم شرمنده فردا صبح براتون ارسال می کنم یا اینکه از سایت امیر آی سی می تونید سفارش بدید قسمت آداپتور پروگرامر لیست کردن

• Like

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
سلام مشتری داشتم فراموش کردم شرمنده فردا صبح براتون ارسال می کنم یا اینکه از سایت امیر آی سی می تونید سفارش بدید قسمت آداپتور پروگرامر لیست کردن

سلام .
خواهش میکنم .
امیر آی سی که بله نزدیکمون هم هستش . میتونم بدم ایشون هم اگه بشه انجام بده . منتها باید مطمئن بشیم از برنامه آی او هستش . نشه هزینه بدم برای پروگرلم کردن بعدش نشه
شما لطف کنید اون فایل رو ادیت کنید ببینیم شاید درست شد
باز هم ممنونم

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
سلام . خواهش میکنم . امیر آی سی که بله نزدیکمون هم هستش . میتونم بدم ایشون هم اگه بشه انجام بده . منتها باید مطمئن بشیم از برنامه آی او هستش . نشه هزینه بدم برای پروگرلم کردن بعدش نشه شما لطف کنید اون فایل رو ادیت کنید ببینیم شاید درست شد باز هم ممنونم
سلامچشم بنده فایل رو چک می کنم ولی بر اساس تجربه هایی که داشتم شروع به حل مشکل کردم در لپ تاپ هایی که PCH جداگانه دارند نه اونایی که در CPU ادغام شدن (دقیقاً عین لپ تاپ شما) ادیت فایل فلش کارسازه ولی در لپ تاپ شما احتمال 80 درصد هست که فایل داخل IO ایراد داشته باشه یا اینکه خراب شده باشه آی سی IO ولی چشم بنده اطاعت می کنم و فرمایش شما را انجام می دهم .

• Like

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
سلامچشم بنده فایل رو چک می کنم ولی بر اساس تجربه هایی که داشتم شروع به حل مشکل کردم در لپ تاپ هایی که PCH جداگانه دارند نه اونایی که در CPU ادغام شدن (دقیقاً عین لپ تاپ شما) ادیت فایل فلش کارسازه ولی در لپ تاپ شما احتمال 80 درصد هست که فایل داخل IO ایراد داشته باشه یا اینکه خراب شده باشه آی سی IO ولی چشم بنده اطاعت می کنم و فرمایش شما را انجام می دهم .

سلام
عزیز بسیار ممنونم لطف میکنید قربان این چه حرفیه . زحمت میکشید . یک موردی را دیشب آخر وقت متوجه شدم این مشگل مساله me region هستش ؟

هزینه پروگرام io معمولا چقدره ؟ میخوام ببینم اگه خیلی اجرت میگیرند آیا قبلش میشه فعمید که مشگل از خود io هستش یکباره بریم سراغ تعویض io

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
سلام

آفرین دقیقا می تونه مشکل هم از Me Region هم باشه بنابراین چک کنید ببینید با اصلاح این مورد مشکل برطرف خواهد شد یا نه و اگر نشد اقدام به پروگرام آی سی IO با فایل صد در صد سالم فرمائید .

• Like

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
سلام

آفرین دقیقا می تونه مشکل هم از Me Region هم باشه بنابراین چک کنید ببینید با اصلاح این مورد مشکل برطرف خواهد شد یا نه و اگر نشد اقدام به پروگرام آی سی IO با فایل صد در صد سالم فرمائید .

سلام
میشه شما زحمتش رو بکشید من تا حالا این روش رو امتحان نکردم
منتظر پاسختون بودم
ممنون

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
دوست عزیز این تجربه رو من با یک مدل لپ تاپ ASUS داشتم که دمای لپ تاپ زیر 80 نمیومد و خاموش میکرد هر کار که فکرش رو بکنید انجام دادم ذرست نشد که نشد اخر کار بطور اتفاقی و شانسی یک خازن اس ام دی کنار سوکت CPU دیدم که گوشه پاینش یکم سیاه شده بود و با تعویض اون مشکل بطور کامل برطرف شد

بالا