آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ترفند های یاهو مسنجر اینجا بیان کنید

تبدیل متن به تصوير به وسيله سايت ياهو!

تبدیل متن به تصوير به وسيله سايت ياهو!
شايد زماني پيش آمده باشد كه قصد داشته باشيد متن خود را سريعأ تبديل به يك تصوير كنيد. براي اينكار معمول ترين كار استفاده از نرم افزارهاي گرافيكي نظير Paint يا Photoshop است تا با وارد كردن متن ، آن را با فرمت تصويري ذخيره كرد. [hide]اما شما ميتوانيد خيلي ساده و از طريق يك روش مخفي در سايت ياهو ، متن خود به تصوير تبديل نماييد! براي اينكار: مرورگر اينترنتي خود را اجرا كنيد: سپس آدرس زير را در نوار آدرس وارد كنيد : http://l.yimg.com/img.sports.yahoo.c...line?txt=majid در آدرس بالا ، در انتهاي آن به جاي عبارت majid در جلوي علامت مساوي ، بايستي عبارتي كه دوست داريد به تصوير تبديل شود را وارد كنيد. سپس Enter بزنيد تا متن خود را به شكل تصويري مشاهده كنيد.[/hide]

آخرین ویرایش:
فعال كردن يك امكان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger

فعال كردن يك امكان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger
اگر از كاربران هميشگي مسنجر محبوب ، ياهو مسنجر باشيد ، حتمأ به اين موضوع پي برديد كه نمايش PM ها گاهي چه آزارهنده ميشود؟ به ويژه وقتي مشغول كاري هستيد و با ارسال PM از جانب دوستانتان پنجره PM به طور مزاحمي ظاهر ميشود. به خصوص وقتي شخصي در كنار شما حضور دارد اين موضوع آزاردهنده تر نيز ميشود. پس علاوه بر اين موضوع براي تنوع هم كه شده خوب است با استفاده از اين ترفند نوع نمايش پنجره PM به هنگامي كه دوستانتان به شما پيام ميدهند را عوض كنيد. مطمئن باشيد از اين تغيير رويه پشيمان نخواهيد شد. لازم به ذكر است اين نوع نمايش در مسنجر Windows Live Messenger به طور پيش فرض فعال است. [hide][hide]بدين منظور: نرم افزار Yahoo Messenger را اجرا كنيد. از منوي Messenger به Preferences برويد. در ليست Category گزينه Messages را انتخاب كنيد. اكنون تنظيمات مربوط به اين قسمت را در بخش ديگر پنجره مشاهده ميكنيد. حال تيك گزينه Minimize the message window to the taskbar را از قسمت When I recive a new message بزنيد. در زير مجموعه آن تيك گزينه Show messages at the bottom right of screen را نيز بزنيد. دكمه OK را بزنيد تا تنظيمات ذخيره شود. اكنون منتظر بمانيد تا دوستي به شما PM دهد ، سپس خواهيد ديد پيام او در پنجره كوچكي ابتدا نمايش داده ميشود و خودتان ميتوانيد با باز كردن پنجره PM در Taskbar ، پيام او را بخوانيد. دقت كنيد اگر گزينه Show messages at the bottom right of screen را نزنيد ، اين پنجره كوچك هم ديگر نمايش داده نميشود.[/hide][/hide]

آخرین ویرایش:
چگونه بفهميم كدام يك از دوستانمان به صورت Invisible وارد Yahoo Messenger شده است؟

براي اين كار بر روي نام فردي كه مي خواهيد بفهميد Invisible آمده يا نه، كليك راست كنيد و از سندي كه ظاهر شده گزينه ي Invite Conference را انتخاب كنيد. سپس منتظر بمانيد، در اين صورت چهار حالت ممكن است رخ دهد: [hide]1. كاربر مورد نظر حضور ندارد، پس پيغامي به صورت زير ظاهر مي شود: None if the Users in the invite list are available t.join the conference.Please try at a later time 2.كاربر در اينترنت حضور دارد ولي دعوت شما را رد مي كند سپس در كادر پنجره ي كنفرانسش پيغامي مبني بر اينكه من دعوت شما را رد مي كنم ظاهر مي شود! خوب پس كاربر حضور داشته كه توانسته دعوت شما را رد كند. 3.كاربر به دعوتي كه شما براي كنفرانس براي او فرستاده ايد پاسخ مثبت مي دهد، پر واضح است كه او حضور دارد و شما مي توانيد نام او را در پنجره كنفرانس ببينيد. 4.هيچ پيغامي وارد نمي شود! اين كاربر دست شما را خوانده و به پيغامي كه حاوي پرسش مبني بر دعوت شما به كنفرانس است پاسخ نمي دهد تا لو نرود. پس نتيجه مي گيريم كه كاربر حضور دارد. در نتيجه فقط هنگامي كه واقعا كاربر حضور ندارد حالت اول رخ مي دهد، در بقيه حالات حتما كاربر حضور دارد شك نكنيد.[/hide]

آخرین ویرایش:

lamerd

کاربر
2007-02-13
42
43
دوستان عزيز
توي سيستم شركتي كه كار ميكنم وقتي مسنجر رو باز ميكنم صفحات سفيد هستند!!!
يعني مثل اينكه پيامي تايپ نشده!!حتي وقتي پيام ميفرستم پيامهاي خودم هم پاك ميشن (براي خودم سفيدند)!!!!ترفندي هست كه بشه با مسنجر تو اين سيستم كار كرد؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

majid..

کاربر
2013-04-05
237
321
چرا مدتی اتاقهای چتروم بسته شده اند.راهنمای کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

biato

کاربر
2008-07-13
33
157
سلام
کسی روشی بلده که ایدیمون رو از ادد لیست دیگران حذف کنیم؟
جدیدا یاهو جلو این کار رو گرفته .
الان کسی روش موثری میشناسه؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
قبلا هم نمیشد که جدیدا نشه. گه گاه روشهایی پیدا میشد ولی من هیچوقت ندیدم عملی بشن! شما قبلا چجوری آی دیتون رو از لیست دیگران حذف میکردی؟

biato

کاربر
2008-07-13
33
157
قبلا هم نمیشد که جدیدا نشه. گه گاه روشهایی پیدا میشد ولی من هیچوقت ندیدم عملی بشن! شما قبلا چجوری آی دیتون رو از لیست دیگران حذف میکردی؟

چرا قبلا میشد و من خودم شخصا این کار رو کرده بود از طریق سایت هایی یوزر و پس خودتو میدادی و ایدی طرف رو بعد اگه طرف افلاین می بود درجه حذف میشد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
اگر بوده خیلی private بوده! و تازگیها هم چنین سایتی من ندیدم....

بالا