آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: تداخل ایجاد کردن تلفن gaoxinqi روی خط

mmm200

کاربر vip
کاربر
2013-07-18
60
110
سلام به همه دوستان
تلفن مشکل صدای گوشی داشت که با تعویض خازن ۱۰۰۰ میکرو درست شد. الان وقتی به خط وصلش میکنم خیلی درست و عادیه ولی تلفن دیگه ای روی این خط وصله ******* میوفته و این تلفن تعمیری ******* میندازه و واس خودش شماره میگیره.دوتا رو با هم برمیدارم صدای خش خش زیاده.
با تشکر

mmm200

کاربر vip
کاربر
2013-07-18
60
110
دوستان ستاره ها یعنی پاراااازییییت

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام به همه دوستان
تلفن مشکل صدای گوشی داشت که با تعویض خازن ۱۰۰۰ میکرو درست شد. الان وقتی به خط وصلش میکنم خیلی درست و عادیه ولی تلفن دیگه ای روی این خط وصله ******* میوفته و این تلفن تعمیری ******* میندازه و واس خودش شماره میگیره.دوتا رو با هم برمیدارم صدای خش خش زیاده.
با تشکر
[hide]دوست عزیز دو تا تلفن روی یک خط را باید به هردو نویزگیز یا اسپلیتر وصل کنی برای مشکل نویزت و شماره گیری خودکار مربوط به خرابی صفحه کلید می باشد که اگر امکان دارد صفحه کلید را باید بطور کامل تعویض کنی و اگر صفحه کلید در بازار موجود نباشد خازنهای مدار صفحه کلید را باید از نظر خرابی چک کنی و نتیجه رو اعلام کنید [/hide]

mmm200

کاربر vip
کاربر
2013-07-18
60
110
دوست عزیز مشکل از کیپد نیست. هر دو تلفن رو به خط وصل میکنم گوشی تلفن سالم رو برمیدارم تلفن خراب شروع به شماره گیری میکنه. مشکل نویز هم به قدری زیاده که بخاطر مشکل خود تلفنه.

بالا