آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك اعلام مشكلات تخصصي گوشيهاي سامسونگ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
دقیت کنید ببین محل جای پین باطری تمیز هست؟ از پشت درش رو چسب بزنید و محمم فشارش بدید که دیگه نتونه تکون بخوره ببینید باز هم همینجور میشه؟ من چند مدل سامسونگ دیدم همینجور میشدن که در باتری شل شده بود و با کمی جا به جایی اینطور میشدن. مورد دوم اتصالی در مدار کلید هاست که در این صورت یک کلیدهای خاصی رو که فشار میدید ریست میشه دقت کنید و همه کلیدها رو بزنید ببینید روی کلیدهای خاصی اینطور نمیشه؟ اگر اینطر باشه باید بدید بازش کنن براتون تعمیر کنن.
و مورد سوم هم ایکه از اول اینجوری بود یا شده؟ چون بعضی سامسونگها از اول نو که میخرین اینجورین دلیلش همانگ نبودم با سیستم سیم تلفن همراه ایران هست که موجب ریست میشه البته معمولا در دو سیم کارته هاش این اتفاق می افته

shahsavar

کاربر
2008-03-08
4
3
سلام
کد مادر گوشی سامسونگ مدل gt-s3600i رو میخواستم گوشی رو خاموش کردم بعد که روشن کردم کد میخواد هر چی میزنم جواب نمیده ممنون

کدهایی که تو پستهای قبل بود جواب نداد

bigloo

کاربر
2010-08-25
19
33
سلام
من یک گوشی سامسونگ sgh-m620 دارم که داخل اب افتاده . وقتی باطری رو روش میزارم خود به خود روشن میشه ولی هیچ کدوم از کلید ها کار نمیکنه فقط با جلو دادن کشویی صفحه های لایت میشه . اگه برای چند روز باطریش رو بردارم و دوباره بزارم گوشی مثل روز اولش کار میکنه وسالم سالمه ولی بعد از چند ساعت صفحه کلیدش قفل میکنه و دیگه کار نمیکنه ولی زنگ میخوره
لطفا اگه میشه در باره این مشکل یه راهنمایی کنید در ضمن گوشی رو باز کردم و با اسپری شستشو دادم

hesam_marzi

کاربر
2011-10-22
1
0
سلام.چند روز قبل گوشي Wave II من افتاد تو آب.خاموش كردم،باطري رو در آوردم تا صبح كنار بخاري بود.بعد 5-6 روز ويبرش قطع شده.موتور كار نمي كرد عوض كردم نشد.به نظر شما از چي ميتونه باشه.پيشاپيش مرسي از كمك تون.

m . s

کاربر
2010-06-17
18
42
tehran
سلام گوشی سونی اریکسون مدل f100i دارم بجز سیم کارت اولی که داخلش انداختم هر سیمی که میخاهم استفاده کنم بعد از روشن کردن phone lock code میزنه چکاش کنم چون من کدی ندارم لطفا راهنمای کنید%

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان
دوست عزیز اگه کد رو نمیدونید گوشی باید فلش بشه تا به چهار صفر برگرده. البته بعضی از مدلها رو میشه با باکس آنلاک کرد تا اطلاعات داخل گوشی پاک نشه و فقط کد گوشی چهار صفر بشه.

m . s

کاربر
2010-06-17
18
42
tehran
با سلام فراموش کردم بگویم وقتی به کامپیوتر وصل میکنم pc suitگوشیو نمیشناسه ولی گوشی میشناسه

فرهادی

کاربر
2012-04-10
1
0
سلام دوستان .
من جدیدا یک گوشی سامسونگ wave3 خریدم اوایل مموری کارتمو گذاشتم روش بعد از یکی دوروز مرتب ریست می کرد. مموری رو برداشتم و تنظیمات گوشی رو ریست کردم مشکلش حل شد. حالا بعد از دو هفته مجددا داره ریست میشه به محض اینکه بالا میاد دوباره ریست می کنه مموری هم نداره و فقط نرم افزار Ndrive رو روش نصب کردم خواهش می کنم اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید ممنوووون

hamid

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-02
29
48
اصفهان
سلام
من یک گوشی سامسونگ sgh-m620 دارم که داخل اب افتاده . وقتی باطری رو روش میزارم خود به خود روشن میشه ولی هیچ کدوم از کلید ها کار نمیکنه فقط با جلو دادن کشویی صفحه های لایت میشه . اگه برای چند روز باطریش رو بردارم و دوباره بزارم گوشی مثل روز اولش کار میکنه وسالم سالمه ولی بعد از چند ساعت صفحه کلیدش قفل میکنه و دیگه کار نمیکنه ولی زنگ میخوره
لطفا اگه میشه در باره این مشکل یه راهنمایی کنید در ضمن گوشی رو باز کردم و با اسپری شستشو دادم
سلام کوشی شما باید با الگل ایزوپروپیل سرویس بشه و vdr های صفحه کلید را از مدار خارج کنید

hamid

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-02
29
48
اصفهان
سلام گوشی سونی اریکسون مدل f100i دارم بجز سیم کارت اولی که داخلش انداختم هر سیمی که میخاهم استفاده کنم بعد از روشن کردن phone lock code میزنه چکاش کنم چون من کدی ندارم لطفا راهنمای کنید%

سلام در صورتی که سیم کارت اولی را داری یک بار ریست کلی کن د رصورتی که جواب نداد باید با باکس انلاک بشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا