آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك اعلام مشكلات تخصصي گوشيهاي سامسونگ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
چه جوری و با کدوم برنامه فلش کنم؟

دوست عزیز ممکنه مشکل سخت افزاری باشه اما به هر حال فلش کردن ضروریه قبل از باز کردن.
با کابل هم میشه اما برای این موارد توصیه میشه با باکس فلش کنید که چون شما در اختیار ندارید بهتر است بدید بیرون نیاز به تجربه و مهارت و دستگاه داره

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
با سلام من یک گوشیi900امنیا دارم بتازگی روی حالت هواپیما قفل شده وسیمکارت را نمی شناسد لطفا"مرا راهنمایی کنید متشکرم

دوست عزیز توضیحاتی که به دوست قبلی هم دادم برای شما هم همانگونه است.
ابتدا تنظیم کارخانه کنید اگه نشد بدید دست یک متخصص ممکنه نیاز به فلش هم نداشته باشه باید از نزدیک بررسی بشه. با سیم کارت دیگری هم امتحان کنید.
اگه نشد نهایتا فلش باید بشه و مرحله آخر باز کردن دستگاه هستش

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
سلام من یه گوشی سامسونگ sgh-x620 دارم بعد انداختن هر نوع سیمکارتی مشکل انتن داره مینویسه محدودیت سرویس.در ضمن گوشیای دیگه انتن دارن.اگه بگین مشکل از کجاست و چه جوری میشه تعمیرش کرد ممنون میشم.

به داخل منو برید قسمت شبکه رو پیدا کنیید و اونو در حالت 1900/1800 قرار دهید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

ali_51

کاربر
2010-01-09
13
9
Tehran
:eek:k:دوستان عزیز اگر یک تعمیرکارحرفه ای ومنصف برایگوشی سامسونگ i900می شناسید در تهران معرفی کنید (جی اس ام) مشکل داره!!!!!!!!!!!

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
:eek:k:دوستان عزیز اگر یک تعمیرکارحرفه ای ومنصف برایگوشی سامسونگ i900می شناسید در تهران معرفی کنید (جی اس ام) مشکل داره!!!!!!!!!!!

دوست عزیز مشکل گوشی شما چیه شاید بتونم بهتون کمک کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali_51

arash12458

کاربر
2009-06-11
1
1
.من سامسونگ b5722 دارم 1 هفته هست هنگ میکنه و ریست میشه یهو.دادم 2 جا هم فلش کردن اما نشد.نمیدانم واقعا فلش کردن یا نه چون نرم افزارم پاک نشدن. از مدیران خواهش میکنم کمکم کنید. پاکم نکنید. کمک کمک
cm.gif

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا