آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: اموزش هک و ضد هک مودم های وای فای

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
استاد گرامی جناب mahmod31
آیا پس از اتصال به مودم وایرلس شخص دیگه ،امکان دسترسی به سیستم شخص هم وجود داره یا خیر؟همچنین آیا این امکان در مورد گوشی هایی که بدون اجازه از وایرلس کسی استفاده می کنند ،وجود داره یا خیر؟
با تشکر

mahmod31

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-25
216
1,675
با سلام
استاد عزیز خدمتتون عرض کنم با هک مودم میتونی قربانی رو به یک جا دیگه هدایت کنی و تروجان رو توش اپلود کنی و اونوقت میشه هکش کرد البته این به روش مودم هست
در حالی که وقتی ip رو داشته باشی مستقیم میتونی به سیستمش حمله کنی
یک اموزش پریوات دیگه در این مورد اماده کردم ولی ظاهرن هک و امنیت اینجا علاقه مند نداره

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست و استاد بزرگوار
ممنون از زحمتی که می کشید و وقتی که می ذارید .در مورد علاقمند واقعا نمی دونم چی بگم ،چون علاوه بر این موضوع ،تاپیک های آموزشی دیگری هم هستند که همکاران و اساتیدی مثل مثل اقدام به آموزش مطلبی نموده اند به این امید که لااقل چند نفری حتی در ظاهر اعلام حضور بکنند ولی متاسفانه اون تاپیک هم سوت و کوره .فرض رو بر این می ذاریم که همکاران سرگرم کسب روزی حلال هستند و بخاطر مشغله کاری نمیتونند سر بزنند .با اینحال ازتون تقاضا دارم که این تاپیک رو ادامه بدید .
با تشکر

abady

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-12-19
552
2,457
با سلام
استاد عزیز خدمتتون عرض کنم با هک مودم میتونی قربانی رو به یک جا دیگه هدایت کنی و تروجان رو توش اپلود کنی و اونوقت میشه هکش کرد البته این به روش مودم هست
در حالی که وقتی ip رو داشته باشی مستقیم میتونی به سیستمش حمله کنی
یک اموزش پریوات دیگه در این مورد اماده کردم ولی ظاهرن هک و امنیت اینجا علاقه مند نداره

با سلام و تشکر از مطالب مفیدتون.منتظر آموزشها هستیم......با تشکر فراوان

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
سلام.تاپیک بسیار جالبی هست.من چند ماهی میشه که با روش wps آشنا شدم و باورم نمیشد که زیر 30 ثانیه بتونه پسورد طرف رو بزنه.الانم تازه تاپیک شما رو دیدم و من هم دقیقا سوال دوستمون cybernova رو داشتم و میخواستم بدونم الان من مودم یکی از دوستان رو هک کردم(البته تمام اینها جنبه ی آموزشی دارد).اولا ip رو چطور به دست بیاریم و در نهایت چگونه به سیستم قربانی دسترسی داشته باشم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.اگر براتون مقدور بوددر رابطه دسترسی به وایرلس با همین روش به کمک کوشی های اندروید هم یه توضیح مختصری بفرمایید.در ضمن در رابطه با افزایش امنیت مودم های adsl هم بیشتر توضیح بدید.واقعا جای خالی چنین آموزش هایی توی انجمن حس میشد.ما تشنه ی یادگیری هستیم.

در ضمن تا جایی که من تست کردم با این روش اکثر مودم های tp-link هک میشوند که در حال حاضر این مارک بیشتر بازار رو در اختیار خودش داره.

آخرین ویرایش:

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
در تست هایی هم که بنده انجام دادم از 10 موردی که پسورد رو مشخص کرده ،8 مورد مدل TP-LINK بودن .همچنین میزان دریافت سیگنال نیز تاثیر بسزائی داره و سیگنال های زیر 40% اکثرا نتیجه منفی داشته و پس از نزدیک شدن به محل مورد نظر و افزایش سیگنال به بالای 50 % نتیجه مثبت بوده .

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
ممنون ادامه بدین لطفا هم هک را هم ضد هک را
ممنون از اساتید عزیز

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdifull

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,518
شوش شهر دانیال نبی (ع)
سلام یه بچه 8 ساله اومد مغازه داداشم گفت عمو وجدانن رمزوای فای شما چیه تا حالا بیشتر از 100 تا وای وای رو هک کردم اما مال تو نمیشه تنها پاسخ داداشم به اون بچه این بود که مودمم سیسکو است .

mahmod31

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-25
216
1,675
سلام
اولین کار اینه که گوشیتون رو روت میکنید بعد با نر مافزارهایی که گذاشتم اتصال به مودم رو میزنید و اولین پین حدس زده شده توسط نرم افزار رو میزنید بعد وصل میشید به همین سادگی
ولی الان wps اکثر مودم ها رو غیر فعال کردن یعنی زیاد قابل استفاده نیست

بالا